FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1963 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
jestem pop%^%&^* 
[powiadom znajomego]    
Autor "jestem pop%^%&^*"   

-Montana-
 Wysłana - 17 grudzień 2012 21:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

jestem po***any.
nie wiem po co pisze na ynso bo jako stary uzytkownik znam was juz

nie chce mi sie zyc dni mijaja z dnia na dzien ani nie ciesze sie ani nie smuce mam wszystko w dupie.
zabiłbym sie ale nawet na to jestem za miekki. przeciez mam rodzine ktora by to ciezko przezyla a nawet z najgorszych scenariuszy mozna jakos wyjsc przeciez zawsze mozna jezdzic na scigaczu i jarać blanty ;p

kazdy ma mnie juz za z***a wyrobili sobie taka opinie poniewaz byl okres w zyciu kiedy mialem na kazdego wy***ane ale powodzilo mi sie wiec bylo ok. nawet moja dziewczyna ma mnie za ciote, jej znajomi mnie nie lubia i tak naprawde nie mam nikogo poza rodzicami. kazdy ma mnie za z***a, w sumie nawet starzy powoli sie odwracaja ode mnie za zwiazek i klutnie z obecna dziewczyna. ****a chce sie wyżalić i tak nikt tego nie przeczyta i ***. staram sie jak s****ysyn i nawet jesli nic zlego nie zrobie zawsze znajdzie jakis powod o klutnie.
. jestem sam na tym *******onym świecie. SAM Z *******ONĄ DUSZĄ ROMANTYKA! tak ****a!! ROMANTYKA. tylko *** z tego jesli ta dusza jest zabita i moja psychika zniszczona bo chcialem tylko kochac....

mam 21 lat a chce mi sie rzygac. nic mnie nie cieszy nic. moje zycie jest du KUR*WY nedzy z***ane!!!!

nie umiem sie zabic i nie umiem niczego juz ulozyc nie umiem zyc.

****a

Bubelos
 Wysłana - 17 grudzień 2012 21:13      [zgłoszenie naruszenia]

Nie czytajcie, nie warto

Znawca -

-Montana-
 Wysłana - 17 grudzień 2012 21:15      [zgłoszenie naruszenia]

oj ****a gdzie moj taki humor jak Twoj kolego. gdzie ja *******dole

INSOMNIA
 Wysłana - 17 grudzień 2012 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

Jesteś starym użytkownikiem?
To pod jakim kontem wcześniej pisałeś? Proszę modów o lustrację i wysłanie mi informacji na priv.

Takie użalenie się nad sobą i swoim losem staje się ostatnio dość popularne.
Kiedyś ludzie mieli prawdziwe problemy i byli rozbici zmagając się z nimi, a teraz młode pokolenie internetu chciałoby być popularne, chciałoby żywot celebryty i bycie szarakiem przytłacza ich tak, że piszą żale podobne do tych w tym temacie.

pasik0nik
 Wysłana - 17 grudzień 2012 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

ja też tak mam, co jakiś czas, myśle że jestem zyebany i wtedy myśle sobie. " jutro jest następny dzień i może być lepszy moge zrobić coś za***istego co mnie uszczęśliwi". pozdro

nie ma co ci współczuć, każdy to ma

Znawca -

-Montana-
 Wysłana - 17 grudzień 2012 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

moglo by tak byc ale nie bedzie.
mam dziewczyne ktora niestety doprowadzila mnie do wypalenia psychicznego. na poczatku nawet poprawil mi sie humor o myslenie po tym co przeczytalem.

ale przeciez ****a znowu mi zryje banie czyms ze to nie tak tamto nie tak.

tez jest dobrze *******nieta psychicznie robi mi takie jazdy ze szok ma (23 lata). ale kocham ja jak nie ma swojego "napadu" to bardzo swietna dziewczyna usprawiedliwiam ja tym ze ma ciezko w domu z rodzicami i zyje w nadziei ze kiedys moze sie zmieni ze przebywajac ze mna jakos sie polepszy..

****a :/

Bubelos
 Wysłana - 17 grudzień 2012 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

Sam sobie zgotowałeś ten los autorze, więc nie *******, bo żeby do czegoś dojść, trzeba zapiehdalać.

Znawca -

Darek2121
 Wysłana - 17 grudzień 2012 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

przecież możesz się poprawić na to nigdy nie jest za późno poznaj nowych ludzi, zmień dziewczynę zacznij się czymś intersować rób coś poza siedzeniem na inso i użalaniem się nad sobą, siłownia chyba byłaby dla Ciebie dobrym rozwiązaniem bo się zmęczysz i będzie Ci się wydzielał hormon szczęścia, nawet jeśli nie planujesz ćwiczyć regularnie (ja tak robię ćwiczę 1x w tygodniu tylko ;D)

INSOMNIA
 Wysłana - 17 grudzień 2012 22:06      [zgłoszenie naruszenia]

Siłka to kiepska opcja dla takich ludzi, bo pójdzie tam, zobaczy, że jest najgorzej zbudowany i się zakompleksi dodatkowo

-Montana-
 Wysłana - 17 grudzień 2012 22:10      [zgłoszenie naruszenia]

nie spoko cwiczylem 2 lata zarzucilem dla pracy na budowie i dla kostki brukowej niestety student ***a zarobi i trzeba za******lac cala masa prawie spadla ;/

Robson.25
 Wysłana - 17 grudzień 2012 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

Nasze ojce nie byli takie miętkie bo mieli prawdziwe problemy, odbytą służbę wojskową, była dyscyplina, oddziaływanie społeczne na dewiacje typu hipster, pedał i kolczyk w uchu, gówniarzerię trzymało się za mordę, a jak za dużo pyskował to się lało kablem, Panie.
A teraz co? Chłopczynka płacze, bo dziewczynunia ma humory przed okresem, bo nie wyróżnia się z tłumu przez zielone włosy, bo każdy jest tak indywidualny, bo chce mieć, a nic nie chce dać od siebie aż pyta i ręce opadają.
W dziwnych czasach przyszło Nam żyć, Panie. Pocieszam się, że niedługo wejdem w czwartom genstość i tam już lepij bedzie.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jestem pop%^%&^*

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Studniówka | Czy podjalem wlasciwa decyzje? | Randka z dobrą koleżanką | przyjaciółka... ale nie przyjaciółka... | Prezent Na Walentynki | Pocieszalnia vol.8 | co o tym myślicie? | Sygnały ! | Kolejna nieudana miłość. :] | kozacki sesyjny spampost singli vol. 37 | odpuścić sobie ? | Podsumowanie | mały problem.mam chłopaka a myśle o byłym... | Co z nim nie tak?? POMOCY!!! | Po pijaku | Palące dziewczyny. | Zły Dotyk | nawigacja | gps | global trade | hardcore | Vesoly | kaim | mrozowska | kelly hart | Ignatus | Łysy łeb | Łysy | Skaarj | ewa kaim ckm | ewa kaim | palio imobilajzer | IMAKING- | IMAKING | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.