FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 817 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
kable purple rain 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "kable purple rain"   

kochamMMA
 Wysłana - 14 czerwiec 2015 01:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Cześć
Posiadam zestaw stereo onkyo 9030 i kolumny jbl es 90. Kolumny mam podłączone podólnym kablem 2x2,5 i wzmak kablem [http://www.saturn.pl/kabel-hama-proclass-2xcinch-2xcinch-1-5-m,id-928956].
Czytałem cuda o kablach serii purple rain i zastanawiam się czy jest sens zmieniać okablowanie. Co doradzacie, usłyszę różnicę ?

saikolank
 Wysłana - 14 czerwiec 2015 03:33      [zgłoszenie naruszenia]

Nie.

Specjalista -

zbys
Elektronika
 Wysłana - 14 czerwiec 2015 04:20       [zgłoszenie naruszenia]

J/w, ale na pewno poczujesz lżejszą kieszeń.

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

kable purple rain

Warto przeczytać: Zbiór linków działu Elektronika | wzmacniacz DIORA podłączyc do laptopa | gadu-gadu | Problem z KOMPEM!! | Autologowanie na stronach | Poczta na wp.pl | klaw5at4ra s5e ***5e | True Crime NYC vs Gta SA | 6800GT / Radeon 9800 PRO na 350W Take Me | MOVA - kod zailający | Komórka dla chama i brutala | Pomoc. | Lapek do 3500. | Testowaliście Play'a ?? | .flv -> .avi | panasonic lumix DMC-TZ3 | buty do stania | bertone | dyspozycyjność w służbie | koszt budowy jednego rurociagu | kim kardashione | gimnazjalistki sex | gimnazjalistki sex wyszkow | gradowka | silverlight | ogame | hard | zenon z elei | poziom morza wzrośnie | ciekawostki o ue | ludobójstwo | spirytus cytryny | lepki | zdjecia objawow zakazen pluciowych | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.