FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1012 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
kanalizacja-próba odzyskania pieniędzy. 
[powiadom znajomego]    
Autor "kanalizacja-próba odzyskania pieniędzy."   

ravelloo
 Wysłana - 27 listopad 2009 10:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

10 lat temu w 2001 wpłaciłam 2tys.pln.na kanalizację ponieważ w mojej miejscowości zawiązał się komitet kanalizacyjny. Po wejściu do UE są dotacje na taki cel. Od tej pory takimi sprawami powinien zajmować się Urząd Gminy pod przewodnictwem wójta. Po pewnym czasie dowiedziałam się, że powinno nastąpić rozwiązanie komitetu kanalizacyjnego oraz zwrot pieniędzy z odsetkami. Do tej pory nie mogę odzyskać własnych pieniędzy. Pieniądze były wpłacane skarbnikowi. Ogólnie wpłaciło 170 osób. Pieniądze miały zostać ulokowane w banku, nie wiem w jakim. Byłam osobiście u skarbnika domagając się zwrotu moich pieniędzy. W odpowiedzi usłyszałam, iż jest to nie możliwe. Posiadam dowody wpłat na łączną sumę 2tys.pln. Jak mam postąpić aby odzyskać własne pieniądze?

uśmiech na twarzy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

kanalizacja-próba odzyskania pieniędzy.

Warto przeczytać: MARKETING, ZWIEKSZANIE SPRZEDAZY - SKAD WIEDZA? | APLIKACJA ADWOKACKA | Antyreklama? | zwrot pieniedzy | przedłużająca się praca na umowę-zlecenie | Służba bhp | Ostatnia nowelizacja KP | Auto z Belgii | RATUJCIE!! | Prośba o poradę | Irak wybrał stały parlament | Wzrośnie akcyza za prąd? A gdzie państwo prosocjalne? | XII Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży - zdobądź mandat | Jak oszczędzać (lokaty, fundusze inwestycyjne itp.) | Zarkawi - dowódzca Al-Kaidy w Iraku - schwytany i wypuszczony | Ziobro chce odtajnienia akt Sobotki | oferty pracy | wyjazd za granice | trójkat | testo agniecha | celeron | fake taxi | grox | dęblin | Katarzyna Glor | prese | julia kaminska ckm | śmieszne przemówienia | list | jak dlugo utrzymuje sie we krwi amfetamina | student | praca za granica | erotyk | Audi a4 b5 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.