FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2810 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
kariera w wojsku po studiach technicznych 
[powiadom znajomego]    
Autor "kariera w wojsku po studiach technicznych"   

wasky86
 Wysłana - 10 marzec 2010 17:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Wygląda na to, że na dniach zostanę absolwentem automatyki i robotyki. Zawsze chciałem pracować w wojsku. Czy z moim wykształceniem, istnieje możliwość "zaczepienia się" w wojsku? Jeżeli tak to na jakie stanowiska?
Czy muszę skończyć szkołę oficerską? Kiedyś kolega mówił mi, że można zarabiać podczas tego studium. Czy to prawda?
Gdzie musiałbym się zgłosić, aby znaleźć pracę w wojsku w moim zawodzie (jestem z Wrocławia)?

minner
SZPIEG
 Wysłana - 10 marzec 2010 18:25      [zgłoszenie naruszenia]

No na chwilę obecną to jest w pewnym sensie dziwny "problem" wojsko teoretycznie potrzebuje specjalistów jak powietrza. Ale z drugiej strony blokuje dostęp dla cywili do uczelni.

W 2010 wszystkie szkoły podoficerskie poza SP Służb Medycznych wstrzymały nabór.

Do szkół oficerskich są tak małe limity że maturzyści będą dosłownie gryźć ziemię żeby się dostać !

Do Studium Oficerskiego we Wrocławiu w tym roku naboru z cywila NIE MA !! A więc kolejna furtka została ludziom zamknięta.

Jedyne wyjście to dowiedzieć się jak jest z naborem do Studium Oficerskiego w Dęblinie, czy tam biorą cywili.

Postaram się to ustalić i napiszę.

W każdym razie mimo że masz ciekawe studia skończone to praktycznie b. ciężko Ci będzie cokolwiek wskórać bo wojsko ma nadmiar chętnych a większość etatów jest obsadzona.

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

Robercik91
 Wysłana - 10 marzec 2010 18:59       [zgłoszenie naruszenia]

Minner dobrze mówi... narazie jest lipa z SO :) zawsze możesz WSO zrobić (5 lat by znów mieć magistra:P) a jak nie to albo do dęblina albo rok poczekaj i miej nadzieje ze coś sie ruszy :P

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

kariera w wojsku po studiach technicznych

Warto przeczytać: | | zespół na wesele | Prz | film efekt motyla polecane | ksiądz klnie na kazaniu | civic vi | civic | studiach prawniczych | Mokum_Dome- | Mokum_Dome | Anglia | armani black | armani | fokusso | kotjaszko | zdjęcia nago | AndyGFX- | filmy dobre | ciekawe filmy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.