FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3125 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
kawalek instrukcji z niem. - na pol. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "kawalek instrukcji z niem. - na pol."   

Misal
 Wysłana - 16 czerwiec 2006 18:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Hej, mogl by ktos mi to przetłumaczyć? (świeci mi w aucie przez caly czas pewna kontrolka, i nie wiem, przez co to... a książke mam tylko po niemiecku)
Aha tam gdzie byly umlauty, pisalem normalna litere, a za nią ' np. fu'r
"(...) KONTROLLEUCHTE FU'R MOTORELEKTRONIK
leuchtet beieingeschalteter Zu'dung und wa'hrend des anlassens. Erlischt kurz nach dem der motor la'uft.

Einspritzdauer, zu'ndung, Leerlauf und schubabschaltung werden elektronisch geregelt.

Aufleuchten wa'hrend der fahrt zeig Sto'rung an. Elektronik schaltet auf Notlaufprogramm um, damit eine weiterfahrt mo'glich ist. Zur behebung der sto'rungsursache autorisierte opel werkstatt aufsuchen.

La'ngerer Betrieb mit leuchtender kontrollleuchte kann katalysator schadigen. den kraftstoffverbrauch erho'hen und die fahrbarkeit des fahrzeugs beeintra'chtigen.

Kurzes Aufleuchten ohne wiederholung ist ohne Bedeutung"

i jeszcze kawałek

"(...) kontrolle der elektronischen wegfahrsperre
Blinkt die kontrolleuchte fu'r motorelektronik bei eingeschalteter zu'dung, liegt eine sto'rung im system der wegfahrsperre vor, der motor kann nicht angelassen werden:
-schlu'ssel im zu'ndschloss auf
- ca. 2 sek. warten
- anlassen wiederholen

Blinkt die kontrolleuchte weiter, hilfe einer autorisiert opel werkstatt zur behebung der sto'rungsursache in anspruch nehmen..."

Dzieki za wszystkie odpowiedzi

jestem ale sie ukrywam,wiec jakby co to mnie nie ma

czaszkin
 Wysłana - 21 czerwiec 2006 09:21      [zgłoszenie naruszenia]

Lampka kontrolna elektroniki silnika.- swieci przy zalaczonym zaplonie i w czasie rozruchu.
Gasnie krotko po zapaleniu silnika.
Dlugosc wtrysku, zaplon, wolne obroty sa sterowane elektronicznie.
Zapalenie sie (tej kontrolki) w czasie jazdy wskazuje na awarie. Eletronika przalacza na program awaryjny aby byla mozliwa dalsza jazda. Dla usuniecia powodu awarii zglosic sie do autoryzowanego warsztatu Opla.
Dluzsza eksploatacja pojazdu z zapalona kontrolka moze uszkodzic katalizator, zwiekszyc zuzycie paliwa i wplynac niekorzystnie na jakosc pracy pojazdu.
Krotie zapalenie sie tej kontroki nie ma znaczenia.

Kontrola elektronicznego systemu zabespieczenia przed kradzieza.
Jesli kontrolka elektroniki silnika miga przy wlaczonym zaplonie, to znaczy ze jest jakas
awaria w systemie zabezpieczenia przed kradzieza, silnika nie mozna zapalic:
- klucz w stacyjce wycignac (lub przekrecic na wylaczenie zaplonu)
- odczekac ok. 2 sek.
- Rozruch silnika powtorzyc
Jesli kontrolka dalej miga, trzeba sie zglosic do utoryzowanego warsztatu Opla.

Life is brutal and full of zasadzkas !

Misal
 Wysłana - 21 czerwiec 2006 18:42      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki stary, sog poszedl.... wprawdzie awaria juz usunięta, ale sie ciekawych rzeczy dowiedziałem

hulk997
 Wysłana - 23 czerwiec 2006 22:03      [zgłoszenie naruszenia]

Hallo !du hast in Deutsch eine 5 bekommen, deswegen werde ich dir
alle e - Mails auf Deutsch schreiben

może ktoś to przetłumaczyć?

sog

ps macie jakis fajny słownik polsko niemiecki taki jak np tu [www.translate.pl], tylko z neimieckim

tak żeby sobie zdanei wrzucić po polsku lub neimeicku i bedzie tłumaczył

z góry dzieki

Zmieniony przez - hulk997 w dniu 2006-06-23 22:04:34

Misal
 Wysłana - 23 czerwiec 2006 22:13      [zgłoszenie naruszenia]

Dostałeś piątkę z niemieckiego, będę pisać na wszystkie twoje maile coś takiego......

OJ dziecko dziecko...... ucz się niemieckiego, bo jak to mawia moja babcia "kiedyś ci niemiec chociaż lepszą miotłę da do zamiatania..."

hulk997
 Wysłana - 23 czerwiec 2006 23:45       [zgłoszenie naruszenia]

"bede pisac na twoje wszystkie maile".. pisane po niemiecku (tak mi sie wydaje)

nic nei kapuje po niemiecku

jak z tym translatorem?

masz soka

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

kawalek instrukcji z niem. - na pol.

Warto przeczytać: Pomoc z Niemieckiego! | angielski | przerobienie zdan. prosze | J. Niemiecki | Proszę o przetłumaczenie na niemiecki | Sprawdzenie poprawności, proszę tylko szybko | [ANG] Tlumaczenie - zadanie specjalne dla profesjonalisty | J. niemiecki | [ang] kilka słówek i zdań | [RUS] charakteryzacja kogoś | popelnilem maly blad | [ang] Tłumaczenie tekstu | Plac Wilsona (wymowa) - sog za odp | [ang] prośba o pomoc | bardzo prosze o przetłumaczenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pilne!!!!!! | [Niemiecki] Kilka zdań o ubieraniu/modzie | mitomani | mitomania | egoiste platinum | zostańmy przyjaciólmi | tusk jest bi | zen-40 | zen 40 | obrona konieczna | maximus | clarus | -Batman- | base jumping | Batman | bianka | Reactor | co napisac na pcozatku | tyrozyna | pedofilia | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.