FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3086 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
kawasaki ZR 550 zephyr 
[powiadom znajomego]    
Autor "kawasaki ZR 550 zephyr"   

arecki789
 Wysłana - 4 luty 2008 15:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam potrzebuje opini fachowców.Chce kupić motor pierwszy w moim 32 letnim życiu.Nie jestem demonem prędkości,chcę motocykl po to, aby wiosną,latem wyskoczyć tu i tam,a także poruszać się nim w mieście.Mój wybór to kawasaki zr 550 zephir rok 1994 96?
Czu jest to dobry motor na początek?Czy można wypuścić się gdzieś dalej w dwie osoby,mam 180 cm czy nie jest zaniski.Czy jest to motor bezawaryjny.Mam zamiar kupić motor w Niemczech.Z góry dzięki SERWUS

greku_806
moto.ifd
 Wysłana - 10 luty 2008 18:27       [zgłoszenie naruszenia]

ta kawa jest malo popularna
nie lepiej za te same pieniadze kupic suzuki gs500 albo yamahe diversion xj600?

Live to Ride
Ride to Live ©®

[moto.ifd.pl/] zapraszam!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

kawasaki ZR 550 zephyr

Warto przeczytać: BMW e-39 525 tds | Problem z moim Fordem (nie odpala) | Mazda 2 - co sądzicie? | Opory toczenie opony | problem ze skrrzynia czy sprzegłem? | Rondo w Katowicach - kto ma pierwszenstwo (obrazek) | SKUTER od 3000 do 4000 tys ? | Pytania o kat.D | olej do skrzyni automatycznej BMW e36 | silnik gaśnie | golf 3 | Koszt lakierowania samochodu ? | problem z odpalaniem malucha. | Łożysko R19 | komplet wahaczy | Skuterek <51cm | kruszyna69 | kamila zmuda | skala wszechświata | Trzepiecińska | trening 6x w tygodniu | monika nago | straż pożarna | psp | pieta w rzezbie | zapomnieć | jak zapomnieć | kurwy umysłowe | playoby | może jej nie podniecam | nie podniecam | accord | gnicie i broda | ruda svka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.