FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2826 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
kefir 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "kefir"   

mirabela77
 Wysłana - 2 maj 2008 13:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

ej co mi się stanie jak wypiłam kefir po dwu tygodniowym upłynięciu terminu ważnosci ? bo nie wiem czy moge wyjść z domu czy lepiej siedzieć i czekać aż nastąpią jakieś skutki

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 2 maj 2008 14:39      [zgłoszenie naruszenia]

zamienisz sie w człowieka biegunke jak wyjdziesz

Piłsudczyk.

Frotek
 Wysłana - 2 maj 2008 15:11      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym uwazal, czasem jak sie nawet dobrego kefiru wypije za duzo to mozna miec srake

LuigiPL
 Wysłana - 2 maj 2008 15:15      [zgłoszenie naruszenia]

Przesrałeś se

Take the highway to the end of the night
Take a journey to the, bright midnight

racjonalny
 Wysłana - 2 maj 2008 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

skoro wypiłaś, to nie mógł być jeszcze aż tak zagrzybiony/sfermentowany żebyś musiała specjalnie się martwić...

_Idusia_
 Wysłana - 3 maj 2008 14:01      [zgłoszenie naruszenia]

mogą być objawy: biegunka, wymioty

Są ślady ptasich lotów w niebie
I nic więcej;
Coś było, coś odeszło,
Pozostało coś.

energiaaaa
 Wysłana - 4 maj 2008 15:57      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli nie stał zamknięty to na pewno fermentacja zachodziła wolniej.
proponuje i tak zakupic stoperan czy jakos tak :)

F CK YO .

all you need is U.

Fluff.y
 Wysłana - 4 maj 2008 16:39      [zgłoszenie naruszenia]

Pamiętam, jak swego czasu byłem na obozie sportowym nad morzem. Na obiad był kefir(ja nie zjadłem, "bo nie lubię"). Potem kilka osób miało problem, możliwe, że nawet na plaży ;))

'Hen, tam wysoko już jest z niebem jesiennym góra Fuji'

mirabela77
 Wysłana - 4 maj 2008 18:40      [zgłoszenie naruszenia]

na szczescie nic mi nie było :P ani biegunki ani wymiotow ale zostalam w domu na wszelki wypadek

energiaaaa
 Wysłana - 4 maj 2008 18:59       [zgłoszenie naruszenia]

e no to dobrze.

ja kiedyś na kolonii miałam cos podobnego.
to było truskawkowe, pachniało jak kefir ale maślanka się to nie nazywało. dziewczyny tego nie wypiły a chłopcy podwójnie i każdy kibel był zajęty i od każdego jechało.

F CK YO .

all you need is U.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

kefir

Warto przeczytać: Opuchnięte ucho? | czy ma ktoś problemy z sercem? | Problem z guzami | Stłuczenia a treningi | wyraźne zwężenie przestrzeni międzykręgowej L5-S1 | nie moge przytyć i zbudować masy mięsniowej | Opuchlizna wargi i ... ? | doxepin, nerwica | Guzek | Chcę sie ogarnąć po nerwicy... | Migrena na zmianę pogody???!!! | chude nogi | leczenie kanalowe a alkohol | choroby serca a lot samolotem | (Potencjalni) Dawcy Szpiku Kostnego | Wodogłowie | sex z dojrzałą | Testy narkotykowe | gowork | prostaty | japonia oszalała | wilk | kwas foliowy prenalen | centymetr rezerwisty | le senne | samochody z za granicy | Sabina Śnioch | ilona felicjańska | obuwie | marynarz | nip | przewiezienie oxanabolu przez granice | prepisy na wedlin | ksw 31 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.