FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4401 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
klapa 
[powiadom znajomego]    
Autor "klapa"   

osaczony
 Wysłana - 1 styczeń 2009 16:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Dzisiaj mialem miec z dziewczyna swoj pierwszy raz. Znamy swoje Ciala i to dobrze bo jestesmy juz dlugo i myslalem ze bedzie ok, ale pierwszy raz doszedlem podczas zabaw i za drugim razem mialem wejsc. Kiedy dotknalem jej wejscia odrazu doszedlem... Dodam ze nigdy nie mialem problemu z wczesnym wytryskiem podczas zabaw, a to przeciez bylo zaraz po tym jak juz doszedlem czyli z reguly powinienem chociaz wejsc. Czy to kazdemu sie moglo zdazyc?

aptekarz18
WIELKA STOPA
 Wysłana - 1 styczeń 2009 16:49      [zgłoszenie naruszenia]

luzuj majty
odstaw rękę i się nie stresuj
nie myśl o tym
nie TY pierwszy nie ostatni

[http://www.insomnia.pl/Dobry_polski_rap_Streeta_i_Aptekarza-t618285.html]

osaczony
 Wysłana - 1 styczeń 2009 16:50      [zgłoszenie naruszenia]

No wlasnie, czesto sie onanizuje, zrobilem to tez dzien przed;/

aptekarz18
WIELKA STOPA
 Wysłana - 1 styczeń 2009 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

to odstaw łape na jakiś czas i spróbuj ponownie
jak dalej nie będzie szło to może z piwo/dwa
i się rozluźnij bo jak będziesz spięty to lipa będzie

[http://www.insomnia.pl/Dobry_polski_rap_Streeta_i_Aptekarza-t618285.html]

Karid
 Wysłana - 2 styczeń 2009 22:32      [zgłoszenie naruszenia]

Jak napisał wyżej - alkohol sprawi, że nie będziesz się tak stresował - oczywiście w nie dużej ilości, bo potem nie trafisz w dziurkę. Przedwczesne wytryski przedewszystkim są spowodowane Twoim podejściem psychicznym. Za mocno się stresujesz, a skoro znacie swoje ciała dobrze - nie wiem o w czym masz problem. Po dłuższej masturbacji przed próbą stosunku będziesz miał późny i mniejszy wytrysk - spróbuj tego, jak nie umiesz oszukać psychiki.

Komosaxon
 Wysłana - 2 styczeń 2009 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

Osaczony !! słuchaj ja zawsze byłęm też szybki. Sylwka spedzilem z moja dziewczyną, swój pierwszy raz już mielismy ale z innymi partnerami wiec ona jest moja druga. Z moja wczesniejsza tez szybko dochodzilem i mialem z tego powodu kompleksy. Ale w sylwestra sie to zmieniło kupilem prezerwatywy durex performa i do tego 1 piwko przed i jechałęm z koksem 3 Godz !! i co ? i żeby dojść musialem sciagnac gumke i jechac przerywany bo nie umaieolm dojsć i doszedlem wkoncu jak sciaglem gume. Wlanij se piwko i rozluznij to Ci pomoże uwierz mi :)

Komosaxon
 Wysłana - 2 styczeń 2009 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

A i nie myśl o tym żeby szybko sie nie spuscić :)

jasiujasiu
 Wysłana - 2 styczeń 2009 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

...ty to jestes ogier

Komosaxon
 Wysłana - 2 styczeń 2009 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

jasiujasiu Dlaczego ? ;>

suchoj
 Wysłana - 2 styczeń 2009 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

to bylo 3 raz sprobowac

Komosaxon
 Wysłana - 2 styczeń 2009 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

za 3 pewnie nie chciał mu bryknać. A co Twoja partnerka na to ? ;>

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

klapa

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Niedopasowanie w łóżku - Długość stosunku | Brak spermy | prezerwatywa i wytrysk | krew... ale skąd ? :/ | Chyba picza ją swędzi !? | Performa | znów probem (seks) | w prezerwatywie | prezerwatywa napletek | pytanie do facetów | męski problem | Penis | Ryzyko zapłodnienia | Czy to możliwe ? Szybkie szczytowanie. | Krwawienie związane z pierwszym razem | Nasienie na rece | lolek246 | mitx | ubezpieczenie oc | mocne filmy | mocny film | co się stanie za posiadanie alkocholu nieletni | ile lodA3w | na domówke | pokemon | pokemony | wojnar | wesele wiesiek | sex spotkanie | pamięć | chemia proszek | illy 26 | 3,4 DMMC | zasady | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.