FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 16304 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
klawiatura w laptopie-pilne 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "klawiatura w laptopie-pilne"   

danro
 Wysłana - 26 kwiecień 2008 18:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Postaram się opisać problem w miarę szczegółowo, bo sprawa jest co najmniej bardzo dziwna.
Otóż jest problem z klawiaturą w laptopie. Jednego dnia działa wszystko, nie ma żadnych problemów. Następnego dnia rano klawiatura nie działa, touchpad też nie reaguje. System (xp sp2) ładuje się normalnie, ale z kolei nie można go zamknąć. trzeba wyłączać go na twardo.
Zrobiłem format, instaluję system od nowa. Przy wyborze opcji instalacji klawiatura działa normalnie, w biosie również. Kiedy instalator przechodzi do głównej instalacji, klawiatura przestaje działać. Nie można wpisać hasła, zero reakcji klawiszy. Wyłączam kompa z sieci (inaczej nie da rady) i ładuję płytę z xp jeszcze raz. Tym razem wszystko działa, klawiatura, touchpad. Wszystko się instaluje. Nowy system zainstalowany, klawisze działają. Jest tip top. Wyłączam kompa, włączam go po godzinie i znów to samo. Klawisze nie działają!
Już mi ręce opadają i brak mi sił. Ma ktoś może jakieś rady albo sugestie co jest grane? Cały dzień się z tym pierdzielę i nie wiem ocb.

Superbia In Proelia

SureShot
 Wysłana - 27 kwiecień 2008 10:17      [zgłoszenie naruszenia]

Byc moze jest to problem hardware...bo co innego?raczej nie wina systemu,tylko usterka samego laptopa,moze odlaczyla sie listwa laczaca klawe z reszta?trudno powiedziec.

ewentualnie zainstaluj sobie jakis inny OS i wtedy bedzie raczej wiadomo,tymbardziej,ze jak mowisz komp po formacie byl,wiec wirusy itp raczej odpadaja.

[www.riviera-spa.pl] ; [www.helse.pl]

Znawca -

danro
 Wysłana - 27 kwiecień 2008 11:52      [zgłoszenie naruszenia]

problem się już rozwiązał poniekąd sam. wszystkiemu winna była bateria! po jej wyjęciu wszystko śmigało pięknie. po włożeniu, to samo. problem powrócił.

a wszystko wyjaśniło się kiedy trzeba było wyjąć baterie, żeby wyłączyć laptopa, bo inaczej się nie dało. no i włączyłem go nie wkładając baterii. no i tralala. gra muzyka.

sure, dostajesz soga, bo chociaż Ty jako jedyny się pofatygowałeś z odpowiedzią. thnx.

Superbia In Proelia

SureShot
 Wysłana - 27 kwiecień 2008 20:13      [zgłoszenie naruszenia]

a no widzisz.dziekuje i pozdrawiam
oby to byla tylko i az bateria,bo ja mozna wymienic stosunkowo niewielkiem kosztem a i do pracy w domu nie jest potrzebna

Znawca -

danro
 Wysłana - 27 kwiecień 2008 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

to była bateria, zdecydowanie. bo od chwili wyjęcia baterii nawet się system ani klawiatura nie zająknęła. patrzyłem też na forach, że ludzie mają identyczne problemy właśnie z laptopami Acera.

Superbia In Proelia

DISKOPOLO
 Wysłana - 27 kwiecień 2008 20:49      [zgłoszenie naruszenia]

niestety Acery sa kiepskie. wiem, bo sama uzywam i widze chociazby po jakosci wykonania, innych problemow poki co nie mialam, ale pracuje na Linuksie, co zmniejsza awaryjnosc.

Zmieniony przez - DISKOPOLO w dniu 2008-04-27 20:49:24

tera mie to wali bo jestem na fali

danro
 Wysłana - 27 kwiecień 2008 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

ja do domowego użytku używam fujitsu siemens, acera powiedzmy służbowo. nie jest rewelacyjny, to fakt.

Superbia In Proelia

SureShot
 Wysłana - 29 kwiecień 2008 12:23       [zgłoszenie naruszenia]

a ja mam compala i cmoknijcie mnie wszyscy w trombe

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

klawiatura w laptopie-pilne

Warto przeczytać: microsoft word | modyfikacja Se K750i na K800i | Samsung L760 | problem z napisami w kinie domowym :( | Jak zablokować dzwoniący numer | CS 1.6 problem pomóżcie | Dziwne zachowanie procka | Wrzucanie zdjec na strone www | TV PRZEZ INTERNET | Laptop z telewizorem? | creative inpire P5800 | aparat cyfrowy do ~300zł (może byc używany) | DVD do 150zł | Karta dźwiękowa do 100zł - jaką wybrać? | Potrzebuję save do gry GTA4 na PC | transformator- czy zbyt mocny nie spali mi sprzętu? | amfetamina dożylnie | mam 17 lat jestem za niski | kruciaki show | szkoła policealna | ostr hades gaos | maczanskiolaf | ona taA czy | górniak | Ubezpieczenia na życie opłaty likwidacyjne | naruto shippuuden | shameless | statima | oliwa z oliwek | przyłapany | lektury | ballantines | kamienica jako przestrzeń życia człowieka | akt oskarżenia wniesiony przez prokuratora | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.