FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2204 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
koleżanka co robic ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "koleżanka co robic ??"   

whatever77
 Wysłana - 6 luty 2010 18:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam...z góry pisze że oczekuje tylko normalnych odpowiedzi... opisze wszystko od początku... nigdy nie zależało mi na żadnej dziewczynie w jakims klubie/ na dyskotece pytałem się dziewczyn o gg i nie zawsze ale w 70% dostawałem gg.. potem pisałem dzień, dwa z nudów albo robiłem sobie jaja z dziewczyn i tyle.... ale pierwszy raz jest dziewczyna która mi się naprawdę podoba... chodze z nią do klasy widzę że często na mnie patrzy (problem w tym że na lekcjach jestem bardzo rzadko)... załatwiłem sobie do niej gg od innej koleżanki... i pisałem 2 dni a potem palnołem ze mi sie podoba itd ze chciał bym z nią być ale dopiero teraz widze że zrobiłem to za szybko (na dodatek przez gadu-gadu).... zanim tego nie napisałem to chciała zebym przyszedł do szkoły z nią pogadać.... a teraz napisała ze """"chcesz wszystko za szybko to nie takie proste jak ci się wydaje""""

jak myślicie jeśli ją jakoś przeprosze wytłumacze jej ze wiem już co zrobiłem żle nie bede juz z nią tak postępował że naprawdę tego żałuje .. powiem jej co robiłem wcześniej z dziewczynami i myslałem że z nią też będze tak prosto... zaczne chodzić do szkoły...

i jeśli zaczne normalnie z nia postępować czyli nic na szybko to mam u niej jakieś szanse ???

z wygladu raczej na pewno jej sie podobam..

za pomoc dam sogi (jeśli jeszcze moge)

sorry za błędy i składnie

moschino
 Wysłana - 6 luty 2010 18:43      [zgłoszenie naruszenia]

powiem jej co robiłem wcześniej z dziewczynami i myslałem że z nią też będze tak prosto

Tego na pewno jej nie mow.

"Tis better to be silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt"

Znawca -

Andromedaa
 Wysłana - 6 luty 2010 18:44      [zgłoszenie naruszenia]

Zacznij chodzi do szkoły dla własnego dobra, jej sie nie tłumacz tylko bądź facet z zasadami i nie rób na dwa fronty lub coś w ten deseń.

Ekspert -

whatever77
 Wysłana - 6 luty 2010 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

ale chciał bym ją za to przeprosić i wytłumaczyć jej wszystko... zeby mieć u niej jeszcze jakieś szanse... nie zależy mi na innych dziewczynach tylko na niej

Zmieniony przez - whatever77 w dniu 2010-02-06 18:58:03

Andromedaa
 Wysłana - 6 luty 2010 18:58      [zgłoszenie naruszenia]

Ale za co ją chcesz przeprosić ?
Za to, że jej powiedziałeś, że z nią chcesz być ?

Ekspert -

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 6 luty 2010 18:59      [zgłoszenie naruszenia]

no i odpuść sobie gg, lepiej jest prosić o nr. tel i dzwonić, gg jest dobre w gimnazjum

no i j/w
myślisz, że jak jej powiesz, że traktowałeś laski przedmiotowo to Ci uwierzy że żałujesz?? albo że będzie chciała się spotkać z głąbem bez szkoły??

Zmieniony przez - fenol_one w dniu 2010-02-06 18:59:35

Lubię swoje przeciętne życie :-)
Pan Kierownik!

Specjalista -

moschino
 Wysłana - 6 luty 2010 18:59      [zgłoszenie naruszenia]

Ok, to super, ale popatrz sobie na to z jej punktu widzenia.

Powiesz jej "slonko, zabawialem sie z innymi, bylo ich tyle a tyle, zawsze albo sobie z nich robilem jaja, albo zbywalem, albo dawalem nadzieje bla bla bla ALE TY JESTES DLA MNIE WSZYSTKIM".

Bylaby idiotka, gdyby uwierzyla.

Rozumiesz?

PS: Ile macie lat?

Zmieniony przez - moschino w dniu 2010-02-06 19:00:26

"Tis better to be silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt"

Znawca -

whatever77
 Wysłana - 6 luty 2010 19:09      [zgłoszenie naruszenia]

po prostu chce jej powiedzieć (w realu) ze przepraszam ze tak szybko wszystko powiedziałem ze głupio zrobiłem powinienem o nia bardziej sie postarać zaczekac troche lepiej sie zapoznać itd i chce zacząć od początku

bo na lekcjach w tym roku byłem tylko kilkanascie razy i nie znam jej nawet za dobrze a odrazu takie coś napsiałem ;/

a na gg pisze z nia od 2 dni i juz wsztstko powiedziałem ;/

mamy po 17 lat w tym roku 18 :D

Zmieniony przez - whatever77 w dniu 2010-02-06 19:12:13

yennie
 Wysłana - 6 luty 2010 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

chodzisz z nia do klasy, a gadasz na gg?
no nie wierze ze, az tak rzadko w szkole jestes zeby nie miec mozliwosci z nia pogadac na zywo
i za nic nie przepraszaj, bardziej sie pograzysz

a na gg pisze z nia od 2 dni i juz wsztstko powiedziałem ;/

Zmieniony przez - yennie w dniu 2010-02-06 19:13:27

Specjalista -

moschino
 Wysłana - 6 luty 2010 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

Idz na lekcje i zacznij sie uczyc; moze zrozumie, ze nie jestes az tak glupi, za jakiego Cie teraz ma.

Znawca -

whatever77
 Wysłana - 6 luty 2010 19:16      [zgłoszenie naruszenia]

to uwierz w tym roku byłem moze z 10 razy w szkole a i tak nie na wszystkich lekcjach...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

koleżanka co robic ??

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: myśleliście kiedyś że... | Czy moja laska coś kręci? Oceńcie | co dyskwalifikuje? | Zostałem zdradzony-jak o niej zapomnieć????? | jak postąpić | zdradziła mnie , co dalej ? | Randka | Kocham sie w mężatce | Projekt kasandra - czyli badania nad oszolomami z NK | problem ze swoja kobieta | Letni spampost singli i nie tylko %) vol. 14 | psuje sie w lozku - piieprzy sie w zwiazku ?? | rozstanie :-( | zdradziłam, jak ratować związek??? | Wielki problem i nie wiem jak go rozwiązać | Ciągłe problemy | dramat | seks grupowy | gender | bezsennosc | polskie gwiazdy fotki | olsztyn showup | cud sBoDca | czy kobiety to | sztanga i cash | skrzynecka | stek | opowiadanie erotyczne mam i syn | kominiarka | kominiarce | drzwi sie | królik | Kevin Carter | nokia lumia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.