FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2915 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
kolejna historia z seri- pękla gumka 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "kolejna historia z seri- pękla gumka"   

ramzesss
 Wysłana - 4 marzec 2006 22:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam!
tak jak w temacie pisze, stalo sie i coz musze cos temu zaradzic:( nie prosze was tu o to zebyscie zamnie albo za moja partnerke poszli do lekarza. chce tylko dowiedziec sie jakie sa tabletki tzw. "po" czyli z jaka liczba godzin? tylko 72? czy moze jest jeszcze inny wybor? jaka jest ich cena bo musze pieniadze zalatwic, bo tak wyszlo ze wszystkie sie rozeszly.
chcial bym jeszcze zebyscie powiedzieli czy ja jako facet moge isc rodzinnego lekarza poprosic o recepte?i czy wogole trzeba recepte?
albo czy macie juz jakies zaufane nazwy srodkow?
dodam tyle ze bralem sterydy i niejestem pewny czy jestem plodny bo podczas kuracji sterydowej i przez okres oczekiwania do odbloku prawdopodobnie organizm nie wytwarza plemnkiow zdolnych do zaplodnienia, ale to niejest pewne:(

prosba do modow zeby nie kasowali tego tematu bo moga pomoc dwum mlodym osobom nie spie***lić sobie zycia

PL4Y3R
 Wysłana - 4 marzec 2006 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

Postinor Duo
[http://www.insomnia.pl/temat181839/]

nawet weterynarz moze ci recepte na to wypisac... ja placilem 60 zl w aptece za te mentosy wiec pewnie cos kolo tego

Zmieniony przez - PL4Y3R w dniu 2006-03-04 22:41:12

;)

ramzesss
 Wysłana - 4 marzec 2006 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

ale w tym temacie co dales mi linik jest duzo wypowiedzi ze ciezko dostac recepte:(
wiec do jakiego lekarza sie udac:( przeciez ja 18lat to bede mial dopiero w wakacje to niewiem czy sam to recepte zalatwie
a niechcial bym muwic komus o naszych sprawach:(

PL4Y3R
 Wysłana - 4 marzec 2006 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

no co ty jak ciezko ja bylem u rodzinego i od reki wypisal... idz do rodzinego albo niech dziewczyna pojdzie do swojego ginekologa... chyba ze masz jakiegos znajomego weterynarza albo psychiatre?

;)

ramzesss
 Wysłana - 4 marzec 2006 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

jutro pojde do rodzinnego, dziewczyna nie pojdzie (poprostu nie chce) ale to ja nawalilem dlatego ja musze zalatwic zeby bylo dobrze
jak mi jutro rodzinny nie da to mam znajomą dermatolog ale dopiero w poniedzialek:(
odetchnelem z ulgo, dzieki bardzo za pomoc, nie myslalem ze to kiedys ja bede proil o pomoc na tym forum:)

Przemek198
 Wysłana - 5 marzec 2006 00:10      [zgłoszenie naruszenia]

Idź jak najszybciej do ginekologa, najszybciej bedzie prywatnie, im dłuzej zwlekasz, tym zmniejsza sie szansaa na zadzialanie tabletek.Aha, nie zwalaj winy na siebie.... nie jest to wina twoja jak i nie partnerki.... nie miałes wpływu na pekniecie (no chyba, że coś spartoliłeś). Najlepiej razem idźcie do lekarza. Juz ten temat przerabiałem... Powodzenia.

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 5 marzec 2006 00:17      [zgłoszenie naruszenia]

jak pojdziesz do prywatnego, to CI napewno wypisze, tylko taka wizyta bedzie Cie odpowiednio kosztowac
mnie pamietam 3lata temu wyniosla 80zl,
ale wiadomo zalezy kto co i jak

jak nie masz tej kasy, bo tabletki to bedzie z 60zl, i masz troche czas, to sproboj albo do ogolnego albo do panstwowego, bo do ginekologa z tego co pamietam, nie trzeba skierowania, z tymze do ginekologa to raczej laska musi pojsc, zeby wypisal, ogolny to co innego

powodzenia

ps. staraj sie wszystko zalatwic w pierwszych 48h, nie ma co ryzykowac,
w najgorszym wypadku mozesz w aptece prosic jak nikogo nie bedzie, zeby bez recepty wydala, ale moze byc z tym problem, bo ten lek to jest dosc silny badz co badz

Zmieniony przez - Regggie w dniu 2006-03-05 00:19:31

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

butt3rfly
 Wysłana - 5 marzec 2006 03:06      [zgłoszenie naruszenia]

Dzis niedziela wiec moze byc problem z lekarzem .. jak cos to szukajcie jakiegos prywatnego i nawiedzcie go w domu! Pamietaj, ze im szybciej tym lepiej i tym wieksza szansa w razie czego..
Moze masz jakas zaufana apteke? jesli tak to popros zeby ci wydala bez, a racepte doniesiesz pozniej..
3mam kciuki. Mniej nerwow, w razie jakby cos sie dzialo po zazyciu to do lekarza bez zadnego ale.

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

ramzesss
 Wysłana - 5 marzec 2006 08:53      [zgłoszenie naruszenia]

dziki wszystkim za pomoc, narazie pieniedzy nie mam ale wiem ze musze cos skolowac(cos sprzedac, telefon, a jak nie to ukradne ojcu z portfela) do prywatnego to nie pojde, nie chodzi o pieniadze tylko chodzi o moj mlody wiek bo niewiem czy 17latka to by przyjol, wiec postaram sie jeszcze dzisiaj udac do rodzinnego a jak nie pojde prosic w aptece o recepte:(

mysle ze moja wina ze pekla gunka, bo zawsze kochamy sie w gumce a ze wzgledow bezpieczenstwa ja i tak nigdy w srodku nie koncze, ale pomyslalem co tam przeciez i tak sie nic nie stanie, a tu jednak przyplacilem za swoja glupote:(

dam wam znc jak zdobede lek, i udowaonie ze mlodzi ludzie tez potrafia byc odpowiedzialni za to co robia

jeszcze raz dzieki za to ze naprawde na tym forum mozna uzyskac pomocy bez zadnego wysmiewania sie z innych.

maciejq
 Wysłana - 5 marzec 2006 09:35     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Przemek198
 Wysłana - 5 marzec 2006 09:44       [zgłoszenie naruszenia]

Ramzess, łapaj SOGa za postawe godną nasladownia

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia Temat zamknięty

kolejna historia z seri- pękla gumka