FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 835 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
kolejny głupi temat 
[powiadom znajomego]    
Autor "kolejny głupi temat"   

MarvBoy
 Wysłana - 2 listopad 2005 21:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

kolejny głupi temat z seri kolejny debil, ale jestem już w****iony cała tą sytuacją

a więc tak spotykam sie obecnie z dziewczyną bardzo łądna, inteligentna świetnie mi sie z nia rozmawia chociaż nic nas nie łączy od zainteresowań po poglądy skończywszy ale własnei przez to nigdy nie ma krępującej ciszy dziwnie sie poznaliśmy poprostu spotkałem ją na ulicy (wcześniej często sie mijaliśmy) chciałem zagadac a to ona zagadała mnie totalny luz zero skrępowania czuje jakbym ją znał od lat i to jest za***iste

a co jest w****iające że nie moge przestać myslec o dupie z którą sie psotkałem 4 razy totalnie głupia totalnie irytująca totalnie zapatrzona w siebie totalnie rozpuszczona totalnie nosi dupe wyżej niż to ustawa przewiduje totalnie sie przypieprzała, że pale czuła sie jak moja szefowa i na dodatek brzydsza od obecnej ale nie moge przestą o niej myśleć ciagle o niej myśle łaże po mieście godzinami z nadzieją że sie spotkamy i mignie mi przed oczami chciałbmy dodać że od kiedy ona mnie rzuciła zacząłem ćwiczyć, uczyć się żeby kiedyś stwierdziła czemu go olałam

czemu życie jest tak po***ane i nie moge przestać o tej wariatce zważywszy, że mam na kolenie wytatuowaną pierwszą litere jej imienia wtedy to był dla mnie symbol zmian, że musze być lepszy a teraz to poprostu literka

może ot przez to, że brakujem i w życiu celu?? wszyskto za***iście sie układa i na siłe szukam dziury w całym?? Polski masochizm nie chce sam sobie wystawiać diagnozy bo i tak już widze, że to jest po***ane

z góry zakładam, że poprawi mi sie humor jutro czyli temat będzie bezużyteczny, ale może ktoś z większymi kompetencjami mi troche objaśni
napewno nie jest i nie była to miłość szczeniacka fascynacja owszem, głupi wybryk nieodpowiednia osoba owsze, ale czemu to sie zamna ciągnię??

LukRecJa
 Wysłana - 2 listopad 2005 21:58      [zgłoszenie naruszenia]

No rzeczywiście głupi...
Ale co do samej sprawy... to myślę, że zadziałała chemia i wsio.

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Specjalista -

czanymotyl
 Wysłana - 2 listopad 2005 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

no głupi temat

ale jak wyzej, chemia, tzw miłosć, odzwyczaisz sie od tego, zapomnisz, kiedys, lecz sam musisz w to wierzyc

%-)

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 3 listopad 2005 09:37      [zgłoszenie naruszenia]

Przejdzie - właśnie w ten sposób zawsze sie pocieszam

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

sonia80
 Wysłana - 4 listopad 2005 11:17       [zgłoszenie naruszenia]

MarvBoy , to nie jest "kolejny głupi temat" , jak piszesz..
Sytuacja , którą opisujesz jest dla mnie przykładem jak bardzo tkwimy w świecie zwierząt a jednocześnie jak bardzo z niego wyrośliśmy. Instynkt, chemia nie współgra z rozumem. Zachodzi tu sprzeczność natury z naszą świadomoscią i to jest ciekawe.
pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

kolejny głupi temat

Warto przeczytać: Jeżeli Bóg stworzył wszystko to kto stworzył Boga??? | GŁÓWNE RELIGIE i SEKTY naszych czasów | Ktos przezył ... | Koniec świata ... ? | TURECKIE LUDOBÓJSTWO | Arkadia- miejsce ucieczki od codzienności | POWIEDZ COŚ O SOBIE ;-) | Filozofia dla początkujących | Ludzie czy zwierzęta?- debata | Wampiry energetyczne... | Nerwy | Bioetyka | "Wieczna Miłość" - polecam i zapraszam do dyskusji | Czy mieliście coś takiego?? | Przeznaczenie / "destiny".... | Postrzeganie Pozazmyslowe A Projekcja Astralna | scrabble | szachy | rozpatrujemy trójkąty , których boki sa kolejnymi liczbami naturalnymi, a obwód jest mniejszy od 17 | lwów | All Bandits Chwała Bohaterom | myśle | myślenie | Sulbutiamina | Sulbutiamine | stare fajne symulatory | All Bandits Chwała Bohaterom | jakie getry do biegania | bieganie odzież | obraz szkoły w literaturze | fedor emelianenko | paradygmat | kurkuma | jakie cycki lubia faceci | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.