FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3473 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
kolejny temat z cyklu - czy może być w ciąży ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "kolejny temat z cyklu - czy może być w ciąży ?"   

set666
 Wysłana - 3 kwiecień 2006 17:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam...
Mam 18 lat a moja dziewczyna 17...jestem można powiedzieć mocno doświadczony w pieszczotach ale nie w sexie(nie probowałem)...dla niej jestem pierwszym chłopakiem z którym jest bardzo blisko...(z poprzednimi co najwyzej się całowała).tydzień temu w weekend bylismy u niej.Pieściliśmy się a następnie ściągnęłem jej spodnie a potem sobie i wprowadziłem członka bez jakichkolwiek zabezpieczeń...nie wchodziłem za daleko żeby nie przebić błony dziewiczej...tydzień póżniej czyli w ten weekend doszło do podobnej sytuacji...potem pieściliśmy się i zaczęła mnie a ja ją masturbować...dostałęm orgazmu i wytrysku po czym wytarłem się i jeszcze jakieś 15-25 min się bawiliśmy...następnie udało nam się dobrowadzić mojego penisa ponownie do wzwodu i wprowadziłem go do jej pochwy...(bez zabezpieczenia-zadnego)nie wchodziłęm daleko starałem się nie dochodzić do błony dziewiczej...po chwili zabawy wyszłem ale uświadomiliśmy sobie że niedawno się ,,spuscilem''...niby wytarłem się dobrze ale nigdy nic nie wiadomo...
PROSZE O POMOC:
POWIEDZCIE CZY MOżE BYć W CIążY!!??(PODKRESLAM ZE MA BłONE DZIEWICZą, NIE PRZEKRACZAłEM JEJ, NIE MIAłEM WYTRYSKU, WCZESNIEJ-NA ZEWNATRZ MIAłEM WYTRYSK(15-25 MIN WCZESNIEJ), BYłO TO WCZORAJ W NIEDZIELE 3 KWIETNIA...)
ORAZ DORADZCIE CO POWINNISMY ZROBIC...??
BłAGAM WAS BO NIE WIEM MOżE SIę NIEPOTRZEBNIE MARTWIE...

labtec
 Wysłana - 3 kwiecień 2006 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

kupuj wozek i zapraszaj nas na chrzciny

"Out of order, I show you out of order. You don't know what out of order is, Mr. Trask. I'd show you,
but I'm too old, I'm too tired, I'm too fuckin' blind."

set666
 Wysłana - 3 kwiecień 2006 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

bardzo smieszne licze na powazna odpowiedz bo juz mnie ta cała sytuacja wku..ia...a takie zarty mnie dobijaja...

iwonus_s
 Wysłana - 3 kwiecień 2006 17:58      [zgłoszenie naruszenia]

heheh, nie przekroczyłeś błony dziewiczej a wiesz że błona dziewicza jest na samym początku wejścia u pochwy a nie gdzieś tam daleko lol

..............

Znawca -

Whiteaida
 Wysłana - 3 kwiecień 2006 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

Ze niby ile ty masz lat?? Błona dziewicza jest na obrzeżach...nie rozumiem co to znaczy "wprowadziłem go tak, żeby nie dojść do błony".... moim zdaniem to niewykonalne.... po prostu zobiłeś to z nią bez zabezpieczenia....

Z tym wycieraniem tez troche niepewnie.... to co, dostaniemy zaproszenie na chrzciny:D?

Pozdrowienia od POMANA%-D

Don't touch too much...

Znawca -

katani
 Wysłana - 3 kwiecień 2006 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

trzeba bylo myslec szybciej a po 2 poszukaj to znajdziesz

1812 - klęska Napoleona pod Moskwą
1912 - katastrofa Titanica
2012 - Mistrzostwa Europy w Piłce nożnej w Polsce i na Ukrainie

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 3 kwiecień 2006 18:01      [zgłoszenie naruszenia]

jak to ma blone skoro wszedles? nie czaje

set666
 Wysłana - 3 kwiecień 2006 18:02      [zgłoszenie naruszenia]

kur...a czyli co jakie jest prawdopodobienstwo??

nupel
lachoniator
 Wysłana - 3 kwiecień 2006 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

hmm samo wytarcie niejest wystarczające pewna ilosc spermy zawsze zostaje w pręciu i moze pozniej wyplynąc itp czy do tego doszlo i czy ją zaplodniles tego nikt niemoze byc pewnym jedyne co Ci zostalo to modlitwy ( jesli jestes wierzący) za jakis czas do lekarza by sie upewnic a potem to tylko powysylac zaproszenia na chrzciny dla calej insomni

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

set666
 Wysłana - 3 kwiecień 2006 18:04      [zgłoszenie naruszenia]

czyli co jakie jest prawdopodobienstwo?? nie wiem sa jakies srodki?? prosze was seryjnie bo chyba sie zalamie...

INSOMNIA
 Wysłana - 3 kwiecień 2006 18:05      [zgłoszenie naruszenia]

postinor duo 60zl na recepte w aptece ;p do 72h po ;p

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

kolejny temat z cyklu - czy może być w ciąży ?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7