FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3129 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
kolorowe światła? 
[powiadom znajomego]    
Autor "kolorowe światła?"   

zosiaa
 Wysłana - 8 październik 2008 17:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam! Znalazłam to forum szukając wyjaśnienia pewnej mojej 'przygody':>

Pytałam już na kilku forach, m.in. o lotnictwie i laserach. Może ktoś jeszcze będzie mógł jakoś to ciekawie skomentować. A więc:

Jestem z Warszawy. 18 listopada 2007 o 1 w nocy wyszłam na balkon. Nagle zobaczyłam, że mniej więcej od zachodu nadlatuje grupa kolorowych świateł-punkcików - czerwonych, zielonych, niebieskich. Było to w dosyć sporej odległości, trudno mi powiedzieć jakiej, może mniej więcej na wysokości helikoptera. dlatego pomyslalam najpierw, że to helikopter - tym bardziej, że najpierw światła były uformowane w kształt koła i obracały się, tak jakby były na jakims śmigle.

Ale za jakieś 5 sekund okazało się, że to nie jest helikopter, bo światła rozproszyły się i ułożyły jakby w kształt dwóch stożków złaczonych podstawami, jakby w romb i w tym porządku ruszyły w kierunku mniej więcej wschodnim. Wyglądało to jak klucz ptaków. Między poszczególnymi światełkami była zdecydowanie zbyt duża odległość żeby mógł to być jeden helikopter. Ostatecznie mogłyby być to dwa-trzy helikoptery czy jakieś samoloty, ale idealnie jeden nad drugim. Z tych światełek ułozył się bardzo symetryczny kształt.

Swiatła zniknęły za blokiem, ale dalej patrzyłam na niebo. Po ok.15 sekundach wyłoniły się znowu zza bloku za którym zniknęły -tym razem same czerwone i znowu w kształcie obracającego się koła. Kręciły się tak ok.10 sekund po czym wszystkie zniknęły.
Była 1 w nocy i idealna cisza.

Pytałam już na forum o lotnictwie i tam zasugerowano mi, że może ktoś bawił się laserami. Może ktoś się na tym zna i mógłby coś podpowiedzieć? Pozdrawiam

loltom
 Wysłana - 8 październik 2008 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

dopuść myśl że nie jesteśmy sami we wszechświecie... jak bylem maly tez cos takiego widzialem ale w mniejszej ilości, wtedy ktoś powiedział "napewno widziałeś sputnik" ale ja wiem że to nie był sputnik, ale co to było najprawdopodobniej się już nigdy nie dowiemy, chyba że jakiś alien wejdzie na te forum:) pozdrawiam

kinia_1987
 Wysłana - 9 październik 2008 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

jakies super fajerwerki plus wyobraznia.nocny pokaz samolotow<o ile takie istnieja> kosmici porywali bezdomnych itd.

Zmieniony przez - kinia_1987 w dniu 2008-10-09 16:46:00

h1m
 Wysłana - 9 październik 2008 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

Taaak loltom, a wtedy sie obudziłeś, królewny jeszcze nie było, ale koń juz stał.

Shirru

Waszka G

Wysłana - 9 październik 2008 18:55      [zgłoszenie naruszenia]

Myślę, że to był Waszka.

loltom
 Wysłana - 10 październik 2008 12:19      [zgłoszenie naruszenia]

h1m zaprawde powiadam Ci że jeszcze dziś wieczór uwierzysz w życie pozaziemskie:)

h1m
 Wysłana - 10 październik 2008 18:01      [zgłoszenie naruszenia]

Mmm.. nie moge sie doczekać Kochasiu.

brokenhead
 Wysłana - 10 październik 2008 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

Kilka dni temu widzialem kolorowe swiatla.Drzewa mialy fluorescencyjne kolory.Na niebie tez sie dzialo.Dopiero nazajutrz zajarzylem,ze to po grzybach.

Noody
 Wysłana - 20 czerwiec 2010 18:50      [zgłoszenie naruszenia]

Jak często wychodzę na balkon to zawsze wpatruję się w gwiazdy. Jedna z nich wygląda tak jakby migała na różne kolory....wątpię aby to był samolot bo się nie rusza, fajerwerki też nie bo by szybko znikły....

MrTaliban
 Wysłana - 20 czerwiec 2010 21:18      [zgłoszenie naruszenia]

broken sog

Taki już mój podły los,
Że gdy piję , nie potrafię mówić stop...

awake
 Wysłana - 20 czerwiec 2010 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

[niewiarygodne.pl/kat,1023509,title,Sensacja-Zolnierze-sfilmowali-UFO-nad-Watykanem,wid,12372234,wiadomosc.html]
cos w ten desen?

dobra wracam na mecz

"It's only after you've lost everything that you're free to do anything"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

kolorowe światła?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Templariusze i ich wierzenia | Stare jezyki + te "sztuczne" | Fotografia Kirlianowska + widzenie aury | Kilka słow o Kabale | Koralowy zamek na florydzie? | Varginha - kontakt z zielonymi | Dziwne zwierzatka | Trojkat Bermudzki | Święty Graal | Klatwa Omena | Telekineza | Kilka slów o Hunie | Kilka słow o Wicce | Arka przymierza | Przypadek Rumunskiej dziewki | Znaczenie kolorów | kulesza | incest | opowiadania sex kobiety zkoniem | gosling | co po śmierci | reklama coca coli | xanax | kosmonautka | kobiety to | tencza | maxmodels | Shisha tytoń do bibułki | sex w wojsku | beatbox | beat box | monika sewiolo | zespół jelita drażliwego | szkoła po gimnazjum | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.