FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2341 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
komandosi 
[powiadom znajomego]    
Autor "komandosi"   

matjk
 Wysłana - 9 wrzesień 2005 12:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam,
istnieje jakis sposob aby dostac dostac sie do pulku komandosow z Lublinca, "Formozy" lub innej takiej jednostki. Dostalem przydzial na komisji na dowodce brygady. Bylaby mozliwosc przekierowania mnie i sprawdzenia sie w "jednostkach specjalnych"??

"...ja nie ufam niczemu, co ma pizdę i zna wartość pieniądza."
"Palcie ryż każdego dnia" M.Hłasko

boriaa
 Wysłana - 9 wrzesień 2005 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

Na komisji już stwierdzili że się nie nadajesz na komandosa. Trzeba mieć warunki fizyczne i zdrowie jak koń. Co do "dowódcy brygady" to chyba sie pomyliłeś i powinieneś napisać "dowódcy drużyny". Na dowódcę brygady musiałbyś mieć parę gwiazdek na pagonie na dzień dobry

Facet to świnia???

korian
 Wysłana - 9 wrzesień 2005 15:01       [zgłoszenie naruszenia]

matjk - "Nabór kandydatów do służby w 1 pułku specjalnym, prowadzi się drogą selekcji tylko z jednostek wojskowych." Musisz złożyć podanie o przejście selekcji.
Adres:
1 PUŁK SPECJALNY KOMANDOSÓW ul. Sobieskiego 35; 42-703 LUBLINIEC tel. (034) 3520100 ewentualnie spróbuj ten (034) 3520392

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

komandosi

Warto przeczytać: Buty | PROBLEM z WKU pilna pomoc | WKU problem | Kicius zgłoś się - obiór %-) | Nisko 3527 04.11.2008 pobór listopad | Kiedy pobór? - kilka pytań | ile czasu od otrzymania kategori mozna ja zmienic? | co potrzebne jest do woja ??? | WSO czy WAT? | wojsko,a splata kredytu | Zarobki | Beretta ASG-warto? | Air soft gun | szukam testów na ochroniarza 1-go stopnia | Odbycie sluzby zasadniczej | Bytom, Gliwice - jednostki wojskowe | adriene | wierzbicka playboy | eleganckie | białakawa | maffetka | illuminati | cwaniactwo lasek | Rainchart | typ samotnika | iirrooxx | siemens s 55 | kowboj | polo sweter | Corleone | assasin creed | 50 twarzy greya | Adamusos | Eldredge | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.