FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8940 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
komisja wojskowa - zmiana terminu 
[powiadom znajomego]    
Autor "komisja wojskowa - zmiana terminu"   

anar
 Wysłana - 10 luty 2006 12:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

dostalem wezwanie, zeby stawic sie na pobor w dniu 28 lutego - jednak termin ten bardzo ale to bardzi mi nie pasuje. Jest mozliwosc zmiany terminu na pozniejszy lub wczesniejszy?co nalezy zrobic?
Aha to jest moja druga komisja wczesniej dostalem kategorie b12 :>

Pozdrawiam
anar
"Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic"

korian
 Wysłana - 10 luty 2006 13:26      [zgłoszenie naruszenia]

Zadzwoń i się zapytaj.

Specjalista -

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 11 luty 2006 07:03      [zgłoszenie naruszenia]

po to podają numer na kartecznce zeby zadzwonic i zmienic termin jak koliduje z twoimi planami na ten dzien

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

Misal
 Wysłana - 14 luty 2006 12:29       [zgłoszenie naruszenia]

Mi pewnego zimowego wieczoru przyszlo wezwanie na komisję na dzień następny :) A zeby bylo ciekawiej, to nastepnego dnia mialem zdawac egzamin na prawo jazdy . No i jak nietrudno się chyba domyśleć wybrałem jednak prawo jazdy(ktore to w ów czas i tak oblałem , ale to nie wazne...) Nie mogąc więc stawić się przed szanowną komisją w wyznaczonym terminie, wyslalem ojca, aby powkręcał im wałki, ze chory jestem . Ojciec poszedł, i powiedzieli mu, zebym przyszedł kiedy indziej :D i na tym się skończyło

jestem ale sie ukrywam,wiec jakby co to mnie nie ma

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

komisja wojskowa - zmiana terminu

Warto przeczytać: Jak zostac najemnikiem | Czy każdy w Polsce może kupić sobie czołg? | Krav Maga | Optyka do wiatrówki | Rekrutacja do Policji vol 2 by bass | Jaką sztukę walki wybrać- KRAVKA, SAMBO, coś innego?? | Problem z wiatrówką | Wydział Specjalny ZOS CBŚ | rekrutacja 18pażdziernik | poszukuję testów na kurs ochroniarza stopnia 2 | link do photo | WKU | Szkółka policyjna a później Podoficerka? | samoobrona w danym przypadku | Wiatrówki Crosman | Politechnka => Wydział Mechaniczny => Specjalizacja Zbrojeniowa | szwed-playboy | wypiek ze śliwkami | fifa | kebab | zniszczeni | opowiadanie erotycznie | cirno perfect math class | peugeot 406 coupe | lewic | lewica | gra analna | dysk przenośny | legnica kszysztow oleszczyk | new balance | aktorki | ford mustang | jebewdenko | gdynia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.