FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2347 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
komornik 
[powiadom znajomego]    
Autor "komornik"   

glacier
 Wysłana - 13 kwiecień 2011 17:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czy komornik albo ktos z urzedu skarbowego moze mi podpjerdalac kase z konta za nie placone mandaty? Kiedys przyszedl mi na chate ale nie zaplacilem wszystkiego bo mam inne wydatki i zasugerowal zebym zaplacil chociaz 15% kwoty wszystkich mandatow,zaplacilem i jak narazie zadne pisma nie przychodza.Jestem zarejestorwany w UP jako bezrobotny

Ventinari
 Wysłana - 13 kwiecień 2011 18:06      [zgłoszenie naruszenia]

Komornik może zająć fundusze na rachunku bankowym.

Znawca -

lewylife
 Wysłana - 13 kwiecień 2011 20:33      [zgłoszenie naruszenia]

Komornik najzwyczajniej w świecie robi cie w ***a. Nie może zabierać ci żadnych pieniędzy z zasiłku. Znając życie pieniądze komornik bierze nie na spłate wierzytelności lecz dla siebie. Znam kilka takich przypadków. Idż do komornika i niech ci poświadczy ile zabiera, jakie są podstawy prawne pobierania pieniędzy z zasiłku, następnie udaj się tam gdzie masz wpłacać pieniądze i dowiedz się ile wpłynęło pieniędzy na konto.

Mój kolega miał taki przypadek, że pracował na umowe zlecenie, zarabiał 1000zł na umowie, komornik zakosił mu wszystkie pieniądze na poczet kredytu bankowego. Jak się póżniej okazało na poczet kredytu zostało wpłacone 200zł a komornik s****iel zakosił 800zł. Po 3 miesiącach prób odzyskania skradzionych pieniędzy i nerwów kolega odzyskał kase, tzn pieniądze te zostały wpłacone na właściwy rachunek a komornik jak by nigdy nic okrada innych ludzi którzy nie orientują się w przepisach.

Podejrzewam że z zasiłku dla bezrotnego nie może ci zabrać żadnych pieniędzy, co gorsze podejrzewam że ciebie najzwyczajniej w życiu okrada.

Ventinari
 Wysłana - 13 kwiecień 2011 21:17      [zgłoszenie naruszenia]

...

Zmieniony przez - Ventinari w dniu 2011-04-13 21:24:09

Znawca -

Szue
 Wysłana - 14 kwiecień 2011 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

"Podejrzewam że z zasiłku dla bezrotnego nie może ci zabrać żadnych pieniędzy, co gorsze podejrzewam że ciebie najzwyczajniej w życiu okrada."

Na jakiej podstawie tak podejrzewasz? Tak sobie wydumałeś, czy jak?

glacier opisałeś sprawę dość niejasno. Ogólnie mówiąc komornik ma prawo "pod******lać" ci kasę z konta - właściwie dla niego to najlepsze wyjście. Co miałby zmienić fakt, że jesteś zarejestrowany w UP?

"Mój kolega miał taki przypadek, że pracował na umowe zlecenie, zarabiał 1000zł na umowie, komornik zakosił mu wszystkie pieniądze na poczet kredytu bankowego. Jak się póżniej okazało na poczet kredytu zostało wpłacone 200zł a komornik s****iel zakosił 800zł. Po 3 miesiącach prób odzyskania skradzionych pieniędzy i nerwów kolega odzyskał kase, tzn pieniądze te zostały wpłacone na właściwy rachunek a komornik jak by nigdy nic okrada innych ludzi którzy nie orientują się w przepisach."

Zmieniony przez - Szue w dniu 2011-04-14 22:14:18

glacier
 Wysłana - 15 kwiecień 2011 08:50      [zgłoszenie naruszenia]

A wiec jestem zarejestrowany w up jako bezrobotny. Nie pobieram zadnego zasilku dla bezrobotnych ,bo zeby taki pobierac trzeba miec chyba rok przepracowany.cHODZI mi o to ze narazie pracuje na czarno i sobie wplacam kase na to konto.W przypadku stalej pracy(legalnej)komornik moze mi zaiebac z pensji albo z rozliczenia podatkowego,ale gdy nie mam stalej pracy,stalego dochodu to nie wiem...

iLight
świetlisty
 Wysłana - 15 kwiecień 2011 09:27      [zgłoszenie naruszenia]

Komornik raczej nie może ingerować w Twoje osobiste konto bankowe.

Szue
 Wysłana - 15 kwiecień 2011 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

Proponuje żebyś wypłaty brał do ręki, a nie na konto, bo z niego komornik jak najbardziej ma prawo ściągać dług, tym bardziej jeżeli jest to praca na czarno. Jeżeli już chcesz trzymać kasę na koncie, to nie na swoim

Komornicy to straszne dziady zazwyczaj i lepiej dogadać się z wierzycielem niż mieć do czynienia z nimi.

Zmieniony przez - Szue w dniu 2011-04-15 16:31:44

D_A_W
 Wysłana - 16 kwiecień 2011 10:50      [zgłoszenie naruszenia]

iLight - *******isz jak potłuczony - komornik może zajmować konta bankowe.

agentdubel
 Wysłana - 18 kwiecień 2011 17:05       [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiście, że można zrobić egzekucje na koncie bankowym - sam to przerabiałem

Przy wypełnianiu nip-3 podajesz numer rachunku bankowego, na który urząd skarbowy dokonuje zwrotu podatku. Jeśli złapiesz jakiś mandat i nie zapłacisz to przed rozliczeniem za kolejny rok założą Ci egzekucje, zabiorą ile masz na koncie, a jak kwota jest niewystarczająca to założą blokadę i dopóki kwota z egzekucji nie zostanie w całości potrącona to konto po prostu wisi.

Ja zmieniłem bank - na jeden wpływa pensja, a na drugi zwrot.
Zwrot podatku przyszedł, egzekucje zdjęli, ze zwrotu potrącili mandat i jest spoko. No czekam jeszcze aż bank odblokuje mi konto bo US się nachapało

q2w lubi ssać (:

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

komornik

Warto przeczytać: Kto nam podbiera z emerytury. "Zarobić na emerycie" | Niższy ZUS | Sprawy w sądzie - nieletnia | Reklamacja telefonu - Play | Zakaz prowadzenia, mogę zrobić prawko przed decyzją sądu? Pomóżcie | Umowa Zlecenie | Sposób na gołębiarza ! | Czy można sobie wybrać więzienie? | niepodsemplowana gwarancja | pytanie o rozwód | netherland cos tam - jak sie dokladnie nazywa? | Umowa kupna/sprzedaży - samochód | koszt przepisania ziemi | Przegapienie terminu zapłaty składki OC | Z czego zwolniona jest nowo powstała firma ? | Szybkie pytanie-karany członek rodziny a aplikacja | httpwwwyoutubecomwatchv=zWyWPlUznzA | cejrowski | kazdego doslownie na skinienie palca i przyrzekaja | miłość | focus II | spam miłość | heisen | electric retard | katarzyna śmiechowicz | netmins | halówki | yohambine | rozmowa kwalifikacyjna | bodygroom | jablczynska | pochwa | mandat pkp | prittle little liars | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.