FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4007 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
kontakt fizyczny wobec koleżanek 
[powiadom znajomego]    
Autor "kontakt fizyczny wobec koleżanek"   

slawas2001
 Wysłana - 26 luty 2006 04:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam forumowiczów,
mam następujący problem, zauważyłem że w moim towarzystwie faceci przy rozmowie z koleżankami, chcąć się do nich zbliżyć "mentalnie?" przytulają je, gładzą itp. Czy kobiety preferują ten typ bliskości. Dla mnie taka bliskość wobec osoby która mi się spodobała i z która dopiero co zacząłem rozmowe ( tzn po 20 minutach) jest jakby zbyt "intymna?". Pomijam oczywiście kontakt na stopie przyjacielskiej czy chodzenie ze sobą. Czy taki zachowanie jest wg was kobiety preferowane i czy to normalne. Jako jedyny facet z tego towarzystwa dziwie się temu trochę i zaczyna mi się wydawać że mam przez to gorsze noty u tychze pań. Pomijam fakt że zdarzają się osobniki które zaliczają panny dla sportu jedna za drugą- ale to jest już dla mnie zupełny nonsens.

Pozdrawiam
Slawas

PL4Y3R
 Wysłana - 26 luty 2006 04:59     
 Usunięta przez Fana za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

krytykant
 Wysłana - 26 luty 2006 11:04      [zgłoszenie naruszenia]

jaki nonsens, zaliczasz, zaliczas az dojdziesz do wlasciwej, kobiety tzreba szukać

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Znawca -

Anonim
 Wysłana - 26 luty 2006 11:11      [zgłoszenie naruszenia]

wiesz tak naprawde zeby sie kochac z dziewczyną to jest cała gierka, ktorą one muszą przeprowadzić... tak naprawde kobiety są bardzo napalone trzeba tylko je dobrze rozbudzić

slaweh
 Wysłana - 26 luty 2006 11:23      [zgłoszenie naruszenia]

chłopie nie masz spania, żeby o tej godzinie zakładać tematy? a może masz jakies przemyślenia po dopiero co zakończonej imprezie

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

Fana
 Wysłana - 26 luty 2006 11:26     
 Usunięta przez Fana za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

CTA
bluesuit
 Wysłana - 26 luty 2006 16:20      [zgłoszenie naruszenia]

Żal Ci dupe ściska bo nie możesz sie przełamać i przytulić do pierwszej lepszej więc tłumaczysz sobie że oni są inni a Ty ten prawidłowy.

Ekspert -

Y.O.G.A.21
 Wysłana - 26 luty 2006 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

heh jedne lubą od razu byc macane a inne nie, no cóż tak to jest z tymi laskmi fajnie jest jak facet pokazuje ze jest zainteresowany (przytuli czy cos)no chyba ze odrazu wsadza łape pod bluzke no to wtedy rzeczywiscie przesada

Żeby płynął czas , nie obok, ale w nas:-)

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 26 luty 2006 18:01      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma reguły - jedne panny lubią być dotykane nawet przez nowo poznanych kolesi, a inne tak nie lubią - ot cała tajemnica

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

rybcio
 Wysłana - 26 luty 2006 21:47      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma reguły ,dobrze powiedziane

Szczyt depresji - myśleć o samobójstwie w czasie masturbacji

Specjalista -

aresek
 Wysłana - 27 luty 2006 02:00      [zgłoszenie naruszenia]

"Pomijam fakt że zdarzają się osobniki które zaliczają panny dla sportu jedna za drugą" Są jeszcze takie osobniczki które zaliczają panów dla sportu jeden za drugim . I są takie osobniczki, które lubią być głaskane i przytulane i nic Tobie nie zrobią złego, ale i są takie osobniczki od których zaraz w pysk dostaniesz, to jest jak "toto lotek" albo trafisz albo ona Ciebie trafi, ale nie wygrasz jak nie spróbujesz.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

kontakt fizyczny wobec koleżanek

Strony: 1 2

Warto przeczytać: rewanz za zdrade :) | Jak zaciągnąć dziewczynę do łużka??? | Dobra Pani Ginekolog- Gliwice | problem z sex | ????? | moja historia :( | Mały problem | Brak wejścia | cudo:D:D | kobiecy odblast %) | Duże ilości Preejakulatu ;/ | męska antykoncpecja | Wstyd? | Sex,ból,bojaźń. | Sasiadka | Unimil - max love.. | ilonka2011 | facebooka | studentki | yasminelle | cinkciarz | pruszkowska | sperma na bieliznie | hrworker | ciesz sie predkoscią | sex z siostra | ricon | jata | napisy do elza nikczemna strażniczka | CHUJOZA | randkowe | katy perry | perry | snoop dogg | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.