FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4296 razy ¬

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
kontakt z bliską osoba zmarłą czy jest mozliwy 
[powiadom znajomego]    
Autor "kontakt z bliską osoba zmarłą czy jest mozliwy"   

boloyumk77
 Wysłana - 11 maj 2016 01:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, czy i jak mozna bezpiecznie skontaktowac sie lub dowiedziec czy jest szczesliwa o bliskiej osobie ktora zmarła, tak aby miec pewnosc ze to ta osoba i aby uniknac oszustów?
czy jest wogule taka mozliwosc? np przez jakies medium itp

Miyakoo
 Wysłana - 29 czerwiec 2016 19:56       [zgłoszenie naruszenia]

Jest taka możliwość, sama jestem 'przypadkowym' medium, od urodzenia przyciągam duchy I zetknęłam się z nimi już wielokrotnie.. Wracając do tematu, jeżeli chcesz uniknąć oszustwa możesz zrobić to sam. Jeśli dużo myślisz o takiej osobie i się o nią martwisz, duch tej osoby powinien to wyczuć i wysłać ci wiadomość. Zależnie od tego jak silny jest duch i jak silna więź was łączy, wiadomość może mieć różną formę, najczęściej jest to sen, więc ja oczekiwałabym tej osoby albo czegoś z nią związanego, ale nie ważne co ci sie przyśni sprawdzaj senniki. Nie jeden, a kilka, bo niektóre się nieco różnią od pozostałych.. Jeśli jednak na prawdę chcesz porozmawiać z medium ale boisz się, że cie oszuka nie mów za dużo. Niemal każde doświadczone medium potrafi wyczytać to o czym myślisz, a prawdziwe potrafi wyczuć czy jakiś duch próbuje się z tobą porozumieć i zobaczy twoją aurę, czuli od razu będzie wiedzieć że coś jest nie tak. Niestety nie dotyczy to 100% medium i czasem początkujący podaje się za doświadczonego i gdy coś wymknie się spod kontroli zaczyna zmyślać... tak więc albo milcz albo podaj drobne fałszywe info i zobacz czy się zorientuje, jeśli tak- masz doczynienia z prawdziwym medium i możesz mu zaufać.... Mam nadzieję że choć trochę pomogłam i przepraszam za drobne zbaczanie z tematu ..

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

kontakt z bliską osoba zmarłą czy jest mozliwy