FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 6215 razy ¬

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjanione, nauka i historia
kontakt z blisk osoba zmar czy jest mozliwy 
[powiadom znajomego]    
Autor "kontakt z blisk osoba zmar czy jest mozliwy"   

boloyumk77
 Wysana - 11 maj 2016 01:45        | zgo naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

Witam, czy i jak mozna bezpiecznie skontaktowac sie lub dowiedziec czy jest szczesliwa o bliskiej osobie ktora zmara, tak aby miec pewnosc ze to ta osoba i aby uniknac oszustw?
czy jest wogule taka mozliwosc? np przez jakies medium itp

Miyakoo
 Wysana - 29 czerwiec 2016 19:56       [zgoszenie naruszenia]

Jest taka moliwo, sama jestem 'przypadkowym' medium, od urodzenia przycigam duchy I zetknam si z nimi ju wielokrotnie.. Wracajc do tematu, jeeli chcesz unikn oszustwa moesz zrobi to sam. Jeli duo mylisz o takiej osobie i si o ni martwisz, duch tej osoby powinien to wyczu i wysa ci wiadomo. Zalenie od tego jak silny jest duch i jak silna wi was czy, wiadomo moe mie rn form, najczciej jest to sen, wic ja oczekiwaabym tej osoby albo czego z ni zwizanego, ale nie wane co ci sie przyni sprawdzaj senniki. Nie jeden, a kilka, bo niektre si nieco rni od pozostaych.. Jeli jednak na prawd chcesz porozmawia z medium ale boisz si, e cie oszuka nie mw za duo. Niemal kade dowiadczone medium potrafi wyczyta to o czym mylisz, a prawdziwe potrafi wyczu czy jaki duch prbuje si z tob porozumie i zobaczy twoj aur, czuli od razu bdzie wiedzie e co jest nie tak. Niestety nie dotyczy to 100% medium i czasem pocztkujcy podaje si za dowiadczonego i gdy co wymknie si spod kontroli zaczyna zmyla... tak wic albo milcz albo podaj drobne faszywe info i zobacz czy si zorientuje, jeli tak- masz doczynienia z prawdziwym medium i moesz mu zaufa.... Mam nadziej e cho troch pomogam i przepraszam za drobne zbaczanie z tematu ..

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Przegld tygodnia

kontakt z blisk osoba zmar czy jest mozliwy