FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1595 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
konto bankowe komitetu wyborczego-NIP. Potrzebna szybka pomoc 
[powiadom znajomego]    
Autor "konto bankowe komitetu wyborczego-NIP. Potrzebna szybka pomoc"   

GjeEm
 Wysłana - 24 październik 2010 17:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jako pełnomocnik muszę zająć się założeniem konta bankowego dla komitetu wyborczego. Nie posiadam niestety jeszcze numeru identyfikacji podatkowej. Do wyborów został niecały miesiąc, jak najszybciej muszę więc otrzymać takowy numer niezbędny z tego co w tym momęcie czytam do otwarcia konta bankowego komitetu wyborczego.
Jako że nie obyty z formalnościami jestem trochę mam kilka pytań
1)Wypełniam druk nip-1 czy nip-3? Raz słyszę że ten, raz że ten drugi.
2)Ile trwa otrzymanie tego numeru i czy można ten proces jakoś maksymalnie ukrócić.
3)Czy ktoś kto miał styczność z tego typu operacjami, potwierdzi że NIP faktycznie jest konieczny w każdym banku?
4)Ostatnie, również ważne pytanie. "NIP osób wchodzących w skład Komitetu" - tak brzmi jeden z wymogów Fortis Bank Polska dotyczący zakładania takowego konta. Ja jako pełnomocnik reprezentuję komitet.Dostarczam więc numery wszystkich osób w komitecie, czy wystarczy tylko mój?

GjeEm
 Wysłana - 24 październik 2010 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

ok, pierwsze pytanie nieaktualne, wystarczyło poczytać.

piotr3
 Wysłana - 24 październik 2010 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

już nic, źle przeczytałem

Zmieniony przez - piotr3 w dniu 2010-10-24 22:53:57

Znawca -

GjeEm
 Wysłana - 25 październik 2010 11:35       [zgłoszenie naruszenia]

można usunąć

Zmieniony przez - GjeEm w dniu 2010-10-28 22:58:25

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

konto bankowe komitetu wyborczego-NIP. Potrzebna szybka pomoc

Warto przeczytać: Podsłuch. | zwrot towaru zakupionego przez internet | pismo o umorzenie odsetek | Dobre forum ekonomiczno-prawne, biznesowe itd | Pytanie - ogłoszenia o pracę a Konstytucja RP | Komornik almienty | Zatarcie skazania z kk | prawa ochrony konsumenta | zwrot zaliczki na samochód zamówiony u sprzedawcy | Allegro i RS | Kasa fiskalna a KPiR - pytania | Pytanie | Środki z UE na zakup samochodu bojowego dla jednostki OSP | Prosze o rade skad wziasc pieniadze- studentka :(( | wypowiedzenie umowy zlecenie na okres próbny | jutro rozprawa....... | fryzjer kraków | fryzjer | playboy | sylwester | sylwek | hyde | hydepark | spam | chamskie | kremlin | baruch | kurestwo | grunge | stulejka sex | stulejka | hydraulik | vidal | skinhead | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.