FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 843 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
konto w banku 
[powiadom znajomego]    
Autor "konto w banku"   

jakubwch
 Wysłana - 10 grudzień 2007 15:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam..mam 18 lat ..szukam jakiegoś banku gdzie mogę założyć konto..na dobrych warunkach.może sie ktoś orientuje jaki ban był by najlepszy..konto przede wszystkim jest mi potrzebne do allegro..mam dość chodzenia na pocztę..nie chce mi sie już czekać jak dojdzie przelew na mój adres do domu...takie jakieś konto z małymi opłatami, oraz żeby nie było trzeba płacić duzej prowizji jak sie wyplaca z bajkomatu

przempek
 Wysłana - 10 grudzień 2007 15:39      [zgłoszenie naruszenia]

ziemon
LADY
 Wysłana - 10 grudzień 2007 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

jaki ban był by najlepszy

a taki ode mnie na przyklad
temat byl walkowany w dziale kilkanascie razy - uzyj wyszukiwarki
[http://www.insomnia.pl/forum.asp?search=konto+w+banku&forum_id=125&strona=1]

Zmieniony przez - ziemon w dniu 2007-12-10 15:49:41

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

jakubwch
 Wysłana - 10 grudzień 2007 15:57      [zgłoszenie naruszenia]

ok dzięki za pomoc..wie ktoś ile trzeba czekać na kartę i zalożenie konta w mbanku jeżeli zrobię to online..czy szybciej będzie jak przedjde sie do ich placowki

Konio
 Wysłana - 11 grudzień 2007 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

Lepiej idź do nich, bo inaczej to będzie załatwianie przez pocztę (czyli dłużej). W dodatku jak popełnisz błąd to przerąbane - wysyłanie wniosków z poprawianiem itp. A jeszcze w mBanku są tacy ograniczeni, że jak rozpoczniesz raz procedurę rejestracji i ją olejesz, po czym np. zgubisz kod aktywacji od nich, to już konta nie założysz do końca ani nie usuniesz.

farklajd
 Wysłana - 14 grudzień 2007 21:39       [zgłoszenie naruszenia]

ewntualnie DnB norde opłaty jak w mbanku czyli 0

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

konto w banku

Warto przeczytać: Rozwiazanie kejsa. | ubezpiecznia osobowe & zakłady budżetowe | Partia Demokratyczna | Szukam Co na temat wspolczesnych form Monopolu | Witam po przerwie... | Partia Macierewicza | Łamanie praw człowieka | Pogromczyni Biedronki do Sejmu z list SdPl | rozliczenie paliwa | wojsko blagam wejdz i odpowiedz jesli wiesz | Allegro - problem :/ | Abp. Dziwisz i "sprawa z testamentem" | CUBA LIBRE!!!!! | HELP ! ! ! | praca sezonowa - pytanie netto/bruto placa | Przygotowanie zawodowe | żele analne | masowanie prostaty krem | masowanie prostaty czym | masowanie odbytu czym | rolada | ku czci | kwiaty | facebook link | 18 lat i zadnej nadziei | OPIS KONTROLEK BMW E46 | sikałam | śmieszne sytuacje | asot 318 | provident | Dinoxi | preejakulat | moja dziewczyna dała się | nirvana | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.