FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14822 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
kontrola nad wytryskiem 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "kontrola nad wytryskiem"   

Zawodny
 Wysłana - 24 grudzień 2008 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie tylko *******i ze dochodzila akurat jak wyjales, bo tak naprawde nie moze dojsc i tak sie zali ze niby to twoja wina jakby cie to mialo obchodzic czy dochodzi czy nie.

wixa:-}

Znawca -

69Mlody69
 Wysłana - 24 grudzień 2008 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

Ale on nie ma gumy a ona nie stousje tabsow wiec rozumiesz co dla niego oznacza koniec w niej ??

...Some Say I'm Goin' To Hell But I'm Already There...

niczym_ryl
 Wysłana - 24 grudzień 2008 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

troche smieszna sprawa,dla niej najwazniejszy jest orgazm? jak tak to zaproponuj jej wibrator,niech sie bawi,jesli to sie dla niej tylko liczy.Chlopie,zadnego problemu Ty nie masz,to ona ma,i to też z dupy wzięty. Tylko przez to traci ochote na seks? daj spokoj stary,nie bądź baba,nie rozczulaj się aż tak

Twoja babcia nie ma kolan%%

faramka
 Wysłana - 24 grudzień 2008 14:08      [zgłoszenie naruszenia]

No w sumie j/niczym_ryl...
Woli orgazm pochwowy, więc go zna; wcześniej wam się zdarzało?

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

JurandXP
 Wysłana - 24 grudzień 2008 14:22      [zgłoszenie naruszenia]

pewnie ze zdarzalo, to nie jest tak ze ja nigdy jej nie doprowadzilem do orgazmu pochwowego

tylko ze raz po takiej akcji jak opisalem ze musialem wyjsc w nieodpowiednim momencie i powiedziala 'dobra starczy' to na drugi dzien jak o tym wspomnialem to uslyszalem 'i musialam sie sama zaspokoic'.. no ja nie kumam, przeciez ja nie chcialem przerywac, jak nie chciala w taki sposob to przeciez bylem chetny do minetki, palcowki.. a ona wolala sama czy jak? nie kumam tych kobiet

INS4N3
 Wysłana - 24 grudzień 2008 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

ruchaj ja ile sił, jak dojdziesz spuść sie jej na twarz i dawaj ja dalej - najlepsze wyjscie.

ale masz problemy, niech idzie do lekarza i załatwi sobie tabletki, jak są dobrze dobrane to nie szkodza tak bardzo zdrowiu, albo po prostu zakładaj gume na instrument, co ona jest uczulona na latex czy wam do ****y nedzy religia nie pozwala?

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

Znawca -

faramka
 Wysłana - 24 grudzień 2008 14:32      [zgłoszenie naruszenia]

No to teraz tym bardziej jasne, że to ona ma problem ze sobą, księżniczka jedna! Sorry Następnym razem w takiej sytuacji (chociaż lepiej, żeby się nie zdarzyła) zapewnij ją o takiej możliwości, a jeśli odmówi - no to przerwij romantyczny nastrój i zacznij o tym rozmowę (czemu nie chce).

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

INS4N3
 Wysłana - 24 grudzień 2008 14:34      [zgłoszenie naruszenia]

faramka nie dałas edytować

sa przeciez jeszcze inne wyjscia, plastry, zastrzyki.

oboje macie problem, ona ksiezniczka, a Ty jej parobek.

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

Znawca -

prezes85
 Wysłana - 24 grudzień 2008 14:35      [zgłoszenie naruszenia]

W jaki sposob sama osiagnela orgazm pochwowy? Uzywa wibratora?

e: Jesli chcesz bardziej panować nad wytryskiem to nie wal min jeden dzień przed. Nierozrzedzoną sperme łatwiej zatrzymać w sobie i nie pij dużo przed stosunkiem. Będziesz miał większą pojemność. Sprawdzone...
Wogole to gratuluje przyszlego bobasa ze wzgledu na nie uzywanie zabezpieczenia.
Pozatym mozesz kupic Durex Elite. Bardzo cienkie prezerwatywy a moze sie nie spuscicsz zanim dojdzie. Jak juz dojdzie to mozesz sciagnac i sie skupić na swoich doznaniach.

Wogole jak wygląda orgazm piersiowy?

Zmieniony przez - prezes85 w dniu 2008-12-24 14:42:00

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

JurandXP
 Wysłana - 24 grudzień 2008 14:47      [zgłoszenie naruszenia]

orgazm sutkowy, a nie piersiowy (tzn ja bym tego orgazmem nie nazwal, ale jest takie pojecie) to silne podniecenie spowodowane przez ssanie, podgryzanie sutkow i okolic. niektore panny to ubostwiaja inne nie przepadaja, moja akurat wyraznie to lubi

W jaki sposob sama osiagnela orgazm pochwowy? Uzywa wibratora?

ja ja doprowadzilem, jednak ostatnio ciezko mi z tym idzie bo rzadko to robimy i widocznie nie mam wprawy.. do tego dochodzi fakt, iz jesli robimy to raz na miesiac, a ja jestem facetem, to potrzeby mam ogromne jak kazdy zdrowy 20 latek, wiec czasami sam sie zaspokajam, mysle ze to tez moze negatywnie wplywac..

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

kontrola nad wytryskiem

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: pierwsze stosunki | A co powiecie na to? | nasz pierwszy raz bardzo bolesny | kto pierwszy dochodzi? | mozliwe??? | Moja dziewczyna jest biseksualna :( | koniec w srodku - warto? | Czy moja dziewczyna jest w ciąży ? | Czy to może być ciąża? | Stulejka a prawiczek | Miła Atmosfera do Sexu mmmm.... ;D | mały biust | Sikanie | wzrost czy mięśnie | co to?? | Obsikałem panne :( | nubira | jagodaa | zdjęcia erotyczne | wywiadówki | drzyżdżyk | mondeo mk3 | projekt | dziwne | straszne | guzek w pachwinie u mezczyzn | Amstaff | podrywacve | wstawianie filmA3w youtube | dyrektor internetu | Polski vloger spina dupę | vloger | bojowe | golf II | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.