FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 669 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
kontrolka i łożysko w mundku mk1 94 rok 
[powiadom znajomego]    
Autor "kontrolka i łożysko w mundku mk1 94 rok"   

rss20
 Wysłana - 10 czerwiec 2009 23:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam.
pyt 1. co znaczy migajaca systematycznie co ok 5 sek kontrolka poduchy? dodam, ze na kierownicy nie mam napisu airbag... jest tylko srs.
pyt 2 ile kosztuje mniej wiecej wymiana lozyska tylniego prawego kola. podajcie cene z tuleja i bez.

Batman..
 Wysłana - 10 czerwiec 2009 23:50      [zgłoszenie naruszenia]

SRS to jest waśnie system poduszek powietrznych. Jezeli kontrolka miga to albo jakiś błą czujnika, albo autko porządnie dostało i ktoś niebardzo się postarali żeby poducha nie migała.

A co do ceny to niełaska sprawdzić. Koszt niepowinien byc duży samo łożysko bedzie gdzies koło 40-50 kosztowalo.

Znawca -

rss20
 Wysłana - 11 czerwiec 2009 08:35      [zgłoszenie naruszenia]

no pytalem kilku osob i jedni mowili ze z wymiana ok 100 zl a inni ze duzo wiecej.

przy okazji lozyska powiem majstrowi, zeby to zbadal. jak na moje oko to auto mialo jakas historie. bylo malowane, i gdzieniegdzie szpary sa troche za duze. ale nie odstraszylo mnie to

Kisielu
 Wysłana - 11 czerwiec 2009 09:13      [zgłoszenie naruszenia]

samo łożysko np. w inter-carsie kosztuje 29zł. pilnuj się, żeby za dużo z Ciebie nie zdarli za wymianę

Znawca -

rss20
 Wysłana - 11 czerwiec 2009 09:24       [zgłoszenie naruszenia]

dobrze wiedziec ;) macie po soku

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

kontrolka i łożysko w mundku mk1 94 rok

Warto przeczytać: Diesel do osobowego a do ciezarowki. | Car Soft 6.5 | Kilka pytań [konserwacja podwozia, rejestracja] | YAMAHA AEROX RATUJCIE!!! | Co zrobić z polonezem? | autoalarm pika non stop? Co jest grane? Honda civic | check engine w oplu astra f | skrzynia bmw e36 | przekładka skrzyni biegów. od diesla do benzyny albo odwrotnie | Felgi .. | Ile jest wszystkich pytań na prawko kat. B | Tuning mechaniczny | problem z zapłonem | Seat Ibiza Cupra TDI - nie swieca kierunkowskazy. | passat CC nie dziala klima | Audi a7 | Okrutnicze | ibmpass | horrory | dermatologia | choroby skóry | choroby weneryczne | drobne krostki w okoicach krocza | dont starve | toples | topless | kafeteria | kafeterii | Olcia | rozmiar penisa | rozmiar | kod | Ariel90 | coliber | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.