FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 633 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
kosztorys pojazdu 
[powiadom znajomego]    
Autor "kosztorys pojazdu"   

Gianluigi
 Wysłana - 25 marzec 2009 20:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

sprawa ma sie tak koles przyjechał wycenic kosztorys uszkodzonego samochodu wiadomo zrobił zdjecia ale jeszcze nie wysłał mi dokładnego kosztorysu zwrotu (auto kasko)
no i czy samochod moze byc reperowany juz czy czekac na ten kosztorys czas oczekiwania moze byc nawet 2 tygodnie a na czasie wiadomo zalezy

głupio składniowo napisałem ale mysle ze rozumiecie

oślepłem, oślepłem... czy jeszcze kiedyś zagram na skrzypcach?

curwood
 Wysłana - 26 marzec 2009 00:03       [zgłoszenie naruszenia]

Wg mnie (a rzeczoznawca samochodowym nie jestem) skoro koles przyjechal,zrobil fotki i opisal uszkodzenie auta nie musisz na nic juz czekac...zalezy tez jak sie ugadales co do wyplaty odszkodowania.. czy ma Ci to naprawiac wybrany warsztat i wystawiac rachunek ktory zaplaci ubezpieczalnia czy sam to naprawiasz i Ty dostajesz kase...

chociaz w sumie wg mnie tak czy inaczej mozesz zaczynac dzialac, ubezpieczalnia ma dane dotyczace uszkodzenia auta...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

kosztorys pojazdu

Warto przeczytać: proste materialy o Forexie | umowa zlecenie | Zabezpieczenie na starość | Urlop wychowawczy dla faceta? | temat pracy licencjackiej | McDonalds Franchising | amortyzacja samochodu | ubezpieczenie w pzu | referat o podatku vat | Dzialalnosc Gospodarcza - Zezwolenie z wydzialu Urbanistyki... | uprawdopodobnienie | 2 tura wyborow prezydenckich w warszawie | Jak to jest z prawami ucznia??!! | Egzekucja odszkodowania | publikacje do pracy"Obligacje Komunalne Na Rynku Kapitałowym" | Pare pytań z Integracji europejskiej | trening siłowy | dziedzictwo D J Daughtery | juwenalia | bic | linki które | b17 | testy inteligencji | mig | tori black | insozlot | sztuka teatralna na podstawie ksiażek | zrozumieć | sciaga | matura miedzynarodowa | czy kiedykolwiek | cleo | uzasadnij ze a41 nie jest liczba pierwszą | żona nie chce seksu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.