FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2112 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
koszule marki B&M, typu slim, serdecznie zapraszam. 
[powiadom znajomego]    
Autor "koszule marki B&M, typu slim, serdecznie zapraszam."   

blondaas
 Wysłana - 9 sierpień 2010 12:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Przesyłam link do aukcji, gdyż zdjęć jest zbyt wiele abym je tutaj wrzucił.

[allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15727469]

Mam nadzieję, że nie łamię tym regulaminu forum.

blondaas
 Wysłana - 16 sierpień 2010 10:21      [zgłoszenie naruszenia]

odświeżam, nowa oferta :)

eq04
 Wysłana - 16 sierpień 2010 20:22      [zgłoszenie naruszenia]

Niebawem moze cos od ciebie zakupie;)
Najbardziej mnie wkurza to, ze nie moge znalezc takiej koszuli, ktora zapialbym pod szyja i pasowalaby do reszty ciala. Jak bedzie dobry obwod karku to workowata...

blondaas
 Wysłana - 16 sierpień 2010 20:34      [zgłoszenie naruszenia]

Mam podobne doświadczenia. Niektóre koszule tylko w teorii są slim, dlatego postanowiłem coś z tym zrobić. Dodam tylko, że tkanina moich koszul pochodzi od tego samego producenta, od którego bierze Wólczanka. Tutaj dowód:
[http://www.wolczanka.com.pl/product-pol-1197-Koszula-Wolczanka-fioletowa-wyszczuplona-z-mankietami-na-guziki.html]
Większość moich koszul jest z tej tkaniny. Jedna jest z bawełny typu oksford. Jak widać moje koszule są prawie 100 zł tańsze i zdecydowanie lepiej wykończone, z zastosowaniem lepszych detali.

blondaas
 Wysłana - 27 sierpień 2010 20:04      [zgłoszenie naruszenia]

podbijam :)

deberr
el gado
 Wysłana - 31 sierpień 2010 15:57      [zgłoszenie naruszenia]

kurva XL-41 w kolnierzu, przeciez to dla jakichs ****a niedozywionych ludzi te koszule

z kazdym dnie uswiadamiam sobie jak malo jeszcze umiem

blondaas
 Wysłana - 31 sierpień 2010 16:15      [zgłoszenie naruszenia]

Nie da się stworzyć koszul jednocześnie dla ludzi, którzy są osiłkami i dla tych, którzy są jak to nazwałeś niedożywieni. Według mnie obecnie są tendencje, że młodzi mężczyźni są raczej szczupli. Poza tym rzadko się spotyka koksów, którzy noszą często eleganckie koszule. Stąd nie są oni moim targetem.

deberr
el gado
 Wysłana - 31 sierpień 2010 16:17      [zgłoszenie naruszenia]

43 w karku to osilek i koks?oj swiezy, swiezy

blondaas
 Wysłana - 31 sierpień 2010 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

Jak rozumiem Ty masz 43 w karku? Powiedz mi zatem jaki masz obwód w klatce piersiowej?

deberr
el gado
 Wysłana - 31 sierpień 2010 16:25      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem, musialbym zmierzyc

blondaas
 Wysłana - 31 sierpień 2010 16:33      [zgłoszenie naruszenia]

W mojej rozmiarówce wraz ze zmianą obwodu kołnierzyka o 1 cm obwód w klatce rośnie o 4 cm. W przypadku 43 w klatce byłoby 114. Sądzę, że mało kto tyle ma. Natomiast chciałem zaoferować koszule dla mężczyzn mających obwód w klatce piersiowej między 98 a max 110. Ciężko w tym przedziale zrobić pełną rozmiarówkę kołnierzykową od powiedzmy 38 do 44. Bo obwód klatki klatki co rozmiar rósłby o jakieś 1,5 cm w obwodzie. To bez sensu. Zwłaszcza, że koszt wykrojnika pod jeden rozmiar kosztuje 250 zł. Dlatego zdecydowałem się na 39, 40, 41. Moim zdaniem są uśrednione, ale jednocześnie liczyłem się z tym, że nie trafię do wszystkich. Nie mam siły przebicia Wólczanki czy jakiejkolwiek sieciówki żeby zaoferować tyle co one. Oferuję coś lepszego jakościowo niż Wólczanka(z bardziej dopracowanymi detalami) o prawie 100 zł taniej. Wraz z rozwojem firmy i marki, rozszerzę swój asortyment o inne rozmiary :)

Zmieniony przez - blondaas w dniu 2010-08-31 16:33:51

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

koszule marki B&M, typu slim, serdecznie zapraszam.

Strony: 1 2

Warto przeczytać: APARAT CYFROWY OLYMPUS / masz za ile DASZ ;) | Sonda Lambda BMW MERCEDES 4 przewodowa | sprzedam odtwarzacz CD Kenwood DP-1060 | Nokia 6610i | bransoletka damska na reke | F.E.A.R. gra i płyta Kryśki Aguilery z 99' | Sprzedam Diablo 2 Lord of Destruction | Koszulka Wrangler | fajna koszulka polo river island | Kupie nakretki coca cola | Kupię pomoce naukowe do matury z histori i WOS | SUNSHINELIVE !!!Najlepsze niemieckie techno & trance!!! | kilka rzeczy za grosze | Kupię telefon komórkowy | Samsung R210s | Sprzedam Korki Nike T-90 III :) | korea północna | niedziela | bigbrother | vicky | Elegia na powrót umarłych poetów | stilo | pokazac | dziela | antychryst | konkwista 88 szary czlowiek | oh god what have i done | A A".A"9.lub | duA?y penis | obracanie filmów | testy | two testy | policji | reklamacja | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.