FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3240 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
krótki wiersz do recytacji 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "krótki wiersz do recytacji"   

Februs
 Wysłana - 10 maj 2010 16:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

ta prośba raczej nie będzie zbyt ścisła, ale postanowiłem się z nią do was zwrócić. potrzebuję jakiegoś wierszu lub fragmentu prozy, krótkiego, łatwego do wyrecytowania, najlepiej z ciekawym przekazem. nie chciałbym mówić coś, co sam dobrze bym znał, nie wiem czemu, wolałbym skonfrontować się z jakimś obcym dla mnie utworem. dodam jeszcze, że potrzebuję tego na język polski, mam jutro nauczyć się na pamięć i wyrecytować .

[http://www.insomnia.pl/Februs_%2F_dziennik_%2F_nie_warto_wchodzi%C4%87_%2F-t637537.html]

BEST7
 Wysłana - 10 maj 2010 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

"Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach
wśród odwróconych plecami i obalonych w proch..."

Herberta
Nie jest takie długie, kawałek pewnie już znasz.

Zmieniony przez - BEST7 w dniu 2010-05-10 17:52:33

"Nie mam żadnych talentów - prócz namiętnej ciekawości" Albert Einstein

Paczek_90
 Wysłana - 10 maj 2010 21:26       [zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

krótki wiersz do recytacji

Warto przeczytać: Dziady część III prosze o pomoc | Patologia wśród młodziezy. | Motyw krzyku i milczenia. Praca na ustny. | Pomóżcie przy prezentacji | róznorodne ujecia motywu ogrodu w sztuce | Film z dobrym ukazaniem symboliki i funkcjonowania duchów | Motyw deszczu w literaturze i sztuce-prosze pomozcie... | Jan Kochanowski "Treny" pytanie | scenariusz-3 maja | symbolika domu w literaturze polskiej | Ustna, próbna, prezenacja maturalna. | Pieniądz - jego obraz w literaturze - jakie ksiazki? | Romeo i Julia - list ;/ | Z jakich epok są te utwory? | Jeden bardzo madry wyraz pomocy :) | Interpretacja tekstu piosenki wyrażającej bunt | wzorek | obrzezanie high and loose | Przepaść | qrestwo umyslowe na ostrym dopingu | raperzy | raper | e46 | paryż | ciacho | przystojny | jadę ci wpierdolić | wat | awatar | oferty pracy | wyjazd za granice | trójkat | testo agniecha | celeron | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.