FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3268 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
krótki wiersz do recytacji 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "krótki wiersz do recytacji"   

Februs
 Wysłana - 10 maj 2010 16:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

ta prośba raczej nie będzie zbyt ścisła, ale postanowiłem się z nią do was zwrócić. potrzebuję jakiegoś wierszu lub fragmentu prozy, krótkiego, łatwego do wyrecytowania, najlepiej z ciekawym przekazem. nie chciałbym mówić coś, co sam dobrze bym znał, nie wiem czemu, wolałbym skonfrontować się z jakimś obcym dla mnie utworem. dodam jeszcze, że potrzebuję tego na język polski, mam jutro nauczyć się na pamięć i wyrecytować .

[http://www.insomnia.pl/Februs_%2F_dziennik_%2F_nie_warto_wchodzi%C4%87_%2F-t637537.html]

BEST7
 Wysłana - 10 maj 2010 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

"Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach
wśród odwróconych plecami i obalonych w proch..."

Herberta
Nie jest takie długie, kawałek pewnie już znasz.

Zmieniony przez - BEST7 w dniu 2010-05-10 17:52:33

"Nie mam żadnych talentów - prócz namiętnej ciekawości" Albert Einstein

Paczek_90
 Wysłana - 10 maj 2010 21:26       [zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

krótki wiersz do recytacji

Warto przeczytać: 65 ... | 10 000 dni | Wołoszański | Mroczna przeszlosc Krzysztofa Kolumba... | Prokonsul | Bereza Kartuska. | Laska | muzyka II wojny swiatowej | Sybiracy-potrzebuje informacji | 16 pazdziernika 1978 roku w Watykanie ... | 20 rocznica śmierci ks. Jerzego Popiełuszki | S.S. Zakon Rycerski III rzeszy - fakty i realia!!! | Wybitne osobistości naszego globu | Szpiedzy i metody ich pracy (szukam literatury) | Czarna Śmierć | Rosyjscy szpiedzy w III Rzeszy | filmików | work and travel UTW | ona taA"czy | jakubowska | polski playboy | o żonach | katarzyna maliszewska | ceny mieszkaA" | kompania brci | kompania braci | pioter | dopalaczach | hans solo | dzierA?a | pizmak | piżmak | christiandeja | beblonek | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.