FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 911 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
kradzież i niszczenie mienia 
[powiadom znajomego]    
Autor "kradzież i niszczenie mienia"   

elwisio
 Wysłana - 3 sierpień 2006 17:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

***nęli mnie jak po pijaku za***ałem znak drogowy z posad i uciekałem z nim,
dostałem już pocztą że mam sie zgłosić na komendę. co może być??

dodam iż nie byłem karany,

czemu na komende a nie do sądu??

raczej mandat mi dadzą czy będą psy kręcić mi jakieś fazy??
w sumie to pisze że 119art. 1paragraf naruszyłem, co to??

Kask
 Wysłana - 4 sierpień 2006 09:07      [zgłoszenie naruszenia]

Sprawdz ten paragraf?
I napisz .

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -

boroow
 Wysłana - 4 sierpień 2006 11:56      [zgłoszenie naruszenia]

na komende bo pewnie będą Ciebie przesłuchiwać,a potem sprawa trafia do sądu, ja tak przynajmniej miałem jak naje**** nie przyjąłem mandatu w wysokosci 70 zł, no i sprawa trafiła do sądu ale ze sie przyznałem juz na komendzie to nawet nie musiałem sie tam stawiać, ale z 70 zrobiło się 290 :/, bolało , ale to juz stare dzieje, tak więc popytaj się jakiegoś znajomego gliniaża z okolicy co masz zrobić, chyba najlepiej będzie jak się przyznasz , nie będzie tego nawet wtedy w twoich papierach, przynajmniej z moim piciem tak było, doradził mi znajomy gliniarz znajomej, tak też zrobiłem no i nie mialem zadnych większych problemów poza kasą hehe, no chyba ze sie w sądzie Grockim wybronisz ze nie kradłes tego znaku :D, hehe, niezła akcja z tym znakiem generalnie, sog

A man with a dream with plans to make
C.R.E.A.M.

Life's a bitch and then you die; that's why we get high

Kask
 Wysłana - 4 sierpień 2006 13:23      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko tu jest inna sytuacja bo on jeszcze nie dostal mandatu z tego co pisze - tylko go zlapali i pewnie spisali. A ty odmowiles i dostles sad grodzki.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -

Picnic
SKRINER
 Wysłana - 4 sierpień 2006 15:08      [zgłoszenie naruszenia]

elwisio załamujesz mnie. jak tak sie zachowujesz po pijaku to nie pij.
naprawde nei chce mi sie niektórym z Was pomagac, jak czytam o waszym zachowaniu.

zwyciezca typerów: OE 06/07 na insomni [*******/fqf4]
MŚ 2006 na insomni [*******/fqfk] i na sfd [*******/fqf2]

NOTOS001
 Wysłana - 11 sierpień 2006 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

Jazda po pijaku to pierwszy problem, dostaniesz zakaz prowadzenia wg zasady, że za każdy rozpoczęty promil - rok zakazu. Ale napisałeś, że uciekałeś ze znakiem? Znaczy się, znak pod pachę i chodu? Będzie zarzut kradzieży jak w mordę strzelił.

NOTOS

huslar
 Wysłana - 16 sierpień 2006 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

A ten art. 119 to z KK ?? Bo jeśli tak to rzeczywiście ciekawy przypadek. Chyba, że znak był czarny, albo miał dziwne poglądy polityczne i wyznawał islam

Jaroch
 Wysłana - 16 sierpień 2006 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

huslar sog
tak samo mi cos nie pasowalo

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

huslar
 Wysłana - 17 sierpień 2006 18:46       [zgłoszenie naruszenia]

Teraz zauważyłem, że zapomniałem całkiem o czymś takim jak kodeks wykroczeń

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

kradzież i niszczenie mienia

Warto przeczytać: praca sezonowa - pytanie netto/bruto placa | Przygotowanie zawodowe | Czy mi coś za to grozi? | MUSSOLINI | Ocena demokracji w Polsce | Minty neoliberalizmu | problem (pobicie) | Homosie kontratakują ! | PUP bezrobotny skrecil kostke | konto!!!!!!! | Książki do historii... | Spiskowa teorie - czy coś w tym jest?;-) | Szerzenie nienawisci a prawo | Komunistyczny Aparat Bezpieczeństwa w Eu. Śr-Wsch. 1944/5-89 - konferencja | podatek od spadku jeszcze raz | oszukany w PKO | kupi?e? | nie pozw??l | sA.? ?oneczko | ?el po goleniu | przelew od syna z zagranicy | wyksztalcenie po zsz i lo | klan | piotrkow | praca po finansach i rachunkowości | jailbait | raj wiara | akyz | akysz | fraggy | osaczony1 | aleska89 | A ? .? 1.lub | moja si??,ownia w pokoju | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.