FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 937 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
krotka pilka zapalniczka. 
[powiadom znajomego]    
Autor "krotka pilka zapalniczka."   

fiend
 Wysłana - 17 maj 2008 14:19       

Przeniesiona przez Banan z działu 'Garaż'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam jestem podczas podlaczania zapalniczki takiego typu :

[http://www.allegro.pl/item362737536_zapalniczka_gniazdo_uniwersalne_ss_.html]

i teraz takie pyutanie +12v podlaczam do wew. zlacza tego bolca. Jak to umocowac? jakis specjalny zacisk do tego jest ???bo jest sobota po 14 musze to dzis zrobic... a juz wszysktie sklepy pozamykane a z zapalniczka nic nie dodali a fabrycznej instalacji nie mam ;-//

[http://www.crossfit.pl/]
zapraszam na moje www nt alternatywnego podejścia do ćwiczeń

Jackie1987
 Wysłana - 17 maj 2008 15:27      [zgłoszenie naruszenia]

No to masz problem nie zauważam tu jakiś skomplikowanych możliwości montażu tego gniazda, ale ten gwint z tyłu gniazda sugeruje że się albo je wkręca całe do jakiegoś dopasowanego otworu, albo też wykorzystując ten gwin możesz ścisnąć w jakąłś blaszkę, Za błędy literowe w rysunku przepraszam na szybkiego robiłem, nie wiem czy Ci to coś pomoże ale się starałem

Zmieniony przez - Jackie1987 w dniu 2008-05-17 15:29:23

Bareq
 Wysłana - 18 maj 2008 13:17      [zgłoszenie naruszenia]

do tego centralnie osadzonego bolca podlaczasz "+" a do tego zlotego "ucha" z dziurka mase "-" najlepiej przylutowac uprzednio matowiąc powierzchnie papierem sciernym, uwazaj tylko jak juz bedziesz montowal zapalniczke do deski rozdzielczej wkrecajac jeden element w drugi bo mozesz ukrecic przewody.
Ogolnie prosta sprawa, dasz rade

edit: gdzie moj bold qrwa?

Zmieniony przez - Bareq w dniu 2008-05-18 13:34:31

fiend
 Wysłana - 18 maj 2008 16:07      [zgłoszenie naruszenia]

Yyyyyyyyyyy....
miazga

Podlaczona zapalniczka pod instalacje z radia tzn +12 z mini-iso. Do tego uziemienie. I co ?
Dziala gniazdo gdy nie pala sie swiatla :/
gdy zapale swiatla gniazdo sie wylacza;/:/:/

[http://www.crossfit.pl/]
zapraszam na moje www nt alternatywnego podejścia do ćwiczeń

Bareq
 Wysłana - 18 maj 2008 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

to pociagnij bezposrednio z akumulatora - tylko nie zapomnij o bezpieczniku

Jackie1987
 Wysłana - 19 maj 2008 14:12       [zgłoszenie naruszenia]

Tak jak kolega powyżej napisał podepnij się bezpośrednio pod jakiś bezpiecznik, lub poszukaj kostki w tej komorze co masz radio i sprawdzaj próbówką kiedy jest prąd, czasem tak jest zobione że znajdzisz kostkę która jest podpięta pod bezpiecznik i będzie w niej prąd nawet bez włączonego zapłonu. to zależy od auta. Ta kostka do której się podpiołeś podejrewam że może być od podświetlania zegarów, wskaźników, pokręteł, sówaków lub schowka. radzę poszukaj innej, tak centralnie z akumulatora też będzie ok ale nie zabardzo estetycznie wyglądać :) Pozdrawiam i dzięki za SOG'a

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

krotka pilka zapalniczka.

Warto przeczytać: PROBLEM CORSA C!!! | Jakie felgi? civic | eco driving diesel - wasze opinie | kolizja, zniżki | Dowód rejerstracyjny | sprzedaz samochodu problem ? | norma oleju | problem z myjnią | POTRZEBNA SZYBKA RADA!!! Wlałem zly olej | Przy energicznym przyśpieszaniu ... | Taka sytuacja na drodze | audi A6 C4 jaki wtrysk? | Pomoże mi ktoś w rozkodowniu VIN Mercedesa W210? | Kupno auta - oplaty | Wunder Baum | Umowa kupna sprzedazy-klauzula | rvchacze | do ktA3rego roku A ycia | thai mexican | thai | elo-elo | seks oralny | Wave23 | co to tablet | wywiad zorganizowany | audiobook | JURI | BIZNES | django | spodnie | sosik ruchal dominike | żelazo | mauamaja | celebrytki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.