FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1604 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
kruchośc zycia 
[powiadom znajomego]    
Autor "kruchośc zycia"   

Tusia90
 Wysłana - 4 wrzesień 2007 17:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

dnia 3 wrzesnia w okolicach mojej miejscowości byl tragiczny wypadek...apel szkolny zakłocil prze;atujący helikopter...wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy ze leci nim 4 naszych kolegów którzy mieli wypadek jadąc autem do szkoly...przez całe wakacje chłopacy jezdzili nad jeziora nad morze wszedzie a akurat jadac do szkoły wydazyła się tragednia...rodzice czesto mają obawy przed puszczeniem swoim dzieci gdziekolwiek samemu w obawie ze cos sie stanie...jednak teraz to byl wyjazd do szkoly na rozpoczecie roku szkolnego...Bylo bardzo slisko chłopak wpałd w poslizg i uderzyl w drzewo z taka siłą ze odpał silnik on sam zginął na miejscu a pasarzer z boku zmarl dzis na skutek ogromu obrazen...m.in zmiazdzone płuca...trzeci chłopak jest caly połamany i ma wstrzas nienie mozgu natomiast czwartemu nie stało się pnic oprócz tego ze stracił wszytskie zęby...Cała szkola jest w załobie...w tym roku szli do klasy maturalnej mieli ogromne marzenia byli przez wszytskich lubiani...Zycie jest nie sprawiedliwe...niesprawiedliwe jest to ze jest tak kruche....

:E

OkoZordona
 Wysłana - 4 wrzesień 2007 17:36      [zgłoszenie naruszenia]

wiesz, jadac na rozpoczecie roku jakas "tuningowana" bryką chcieli sie moze popisac pod szkola i skoczyla adrenalina. za szybko jechali i niespodzianka.
rok temu byl taki wypadek niedaleko mnie. tez jechali na rozpoczecie roku i przesadzili z predkoscia. coz..

finito.

Tusia90
 Wysłana - 4 wrzesień 2007 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

to bylo z jakies 7 km od mojej miejscowosci kolo jakiejs wiochy wiec nie wiem czy sie popisywali ale mozliwe jest to co napisałes nigdy nic nie wiadomo, aczkolwiek auto nie bylo tiuningowane ....

:E

ples
 Wysłana - 4 wrzesień 2007 19:07      [zgłoszenie naruszenia]

a co chciałabyś, żeby każdy był zbudowany z płynnego żelaza jak Terminator?
to, co Ty nazywasz kruchością życia i niesprawiedliwością losu, ja bym nazwał brakiem wyobraźni i podstawowych zasad fizyki.

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przysługującym także Bogu i sprawiedliwości”

Znawca -

Thamuz_
 Wysłana - 4 wrzesień 2007 19:29      [zgłoszenie naruszenia]

A ja bym nazwał przypadkiem i niefartem

Ambassador of the hell

INSOMNIA
 Wysłana - 4 wrzesień 2007 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

przypadkiem i niefartem
przypadek że auto wpada w poślizg? małe doświadczenie, nadmierna prędkość a nie przypadek chlopie
P.S szkoda chlopaków

Zmieniony przez - cobra688 w dniu 2007-09-04 21:07:52

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 4 wrzesień 2007 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

Sami sobie winni

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Znawca -

Thamuz_
 Wysłana - 4 wrzesień 2007 22:42      [zgłoszenie naruszenia]

Byles, widziales?
Poza tym wielu innych tez szaleje, a nie ginie.
Nie fart.

Ambassador of the hell

INSOMNIA
 Wysłana - 4 wrzesień 2007 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

Tak. Choc to ich nie tlumaczy, ale czasem naprawde latwo sie zapomniec. Dzisiaj nieomal walnelem podobna glupote, spieszac sie i chcac zdazyc wyprzedzic w srodku miasta inne auto. Zmiescilem sie na styk przy hamowaniu zarowno wyprzedzanego jak i auta z przeciwka. 99% czasu jezdze raczej ostroznie i niezbyt szybko. Nie potrafie powiedziec co mna kierowalo, aby wykonac tak idiotyczny manewr, w sumie w momencie jego podjecia zdawalem sobie sprawe, ze mam miejsce na styk...

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 4 wrzesień 2007 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

Jakby jechali powoli, to by się nic nie stało. Trzeba panować nad autem.

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 4 wrzesień 2007 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

Zgadzam sie, TAK bylo do Twojej wypowiedzi, ale przedpiszca zdazyl sie dopisac.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

kruchośc zycia

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Czy wierzycie w Boga? | Najwieksza Kara Za Zycia | "Jak rozmawiać z tymi co stracili nadzieję" | Egoizm | KOMPLEKSY...:/:/:/pomózcie... | 3 postacie Boga Jednynego | definicja - imperatyw kategoryczny ???? | Też tak macie? | osobowosc | 100 % | Wierzycie w dobro i zło ?? | dla wszystkich zagubionych | Myśli nocnych wojowników | <<Palący Płomień>> | narkotyki biletem do nirvany??? | Wybaczanie | wypadek | baroque | Ciapackie wesele | MISHA CROSS | marlena | rozruch tv toshiba | jak wybieramy vol56 edycja loszkowa | oceń numer którego | ukryte terapie | Dominika Gawęda | Co czujecie podczas | oleander | sex maraon | windows 10 | typy penisów | empty | czasopisma erotyczne | bluza z kominiarką | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.