FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4257 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
ktoś mi wyjaśni? 
[powiadom znajomego]    
Autor "ktoś mi wyjaśni?"   

master2405
BROKER
 Wysłana - 11 styczeń 2009 20:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

na początku od razu mówię,że do tematów nadprzyrodzonych podchodzę z lekkim sceptycyzmem,ale dzisiaj widziałem "coś", wiem,że widziałem,ale nie mam pojęcia co to było...ale od początku:

Rzecz się wydarzyła dziś, w małej miejscowości, około godziny 19:30, na dworze ciemno..wyjeżdżam z moją dziewczyną samochodem z jej podwórka, jedziemy kilkaset metrów i przy drodze zauważyłem pewną postać, dokładnie w rowie..postac jakby ciemnozielonego koloru, jakby dziecko (11, 12 lat) tylko szersze w barach,ze sie tak wyraże bardzo szybko uciekła pod droge, to tunelu pod drogą łączącego rowy po dwóch stronach..od razy było widać,ze chce się ukryć przed naszym samochodem..najśmieszniejsze jest to,że w tym samym czasie zobaczyła to "coś" moja dziewczyna i zapytała mnie "widziałeś?" odpowiedziałem,że tak,ale myślałem,że to przywidzenie, jednak nie, bo ona tez to widziała, opisała to samo co widziałem ja i teraz cały czas sie zastanawiam co to było...żałuje,że sie nie zatrzymaliśmy i nie poszedłem sprawdzić,ale na początku myślałem własnie,że to dziecko - tylko co do cholery by robiło jakieś dziecko w rowie wieczorem, gdzie juz ciemno itd????

na bank to nie było dziecko, na pewno nie zwierzę, bo widziałem kształt człowieka oraz bardzo sprawnie i szybko sie przemieszczało i czmychnęło nam z pola widzenia..
na dodatek dzisiaj w nocy jak wracaliśmy z baletów dziewczyna mi powiedziała,że coś podobnego jej przebiegło drogę,ale nic nie mówiła wtedy, bo myślała,ze to przywidzenie, stało sie to tak szybko..dopiero dzisiaj, jak zobaczyliśmy to "coś" oboje to przypomniała sobie tamto zdarzenie..

wie ktoś co to mogło być? jestem pewien co widziałem, widzieliśmy to we dwoje, od razu mówie - oboje trzeźwi, nie bierzemy żadnych prochów i nic nie palimy..

_Dublin_Drinking_Team_

ogarniSIE
 Wysłana - 11 styczeń 2009 20:33      [zgłoszenie naruszenia]

może jakieś złudzenie ( licho wie )

Zmieniony przez - ogarniSIE w dniu 2009-01-11 20:36:37

master2405
BROKER
 Wysłana - 11 styczeń 2009 20:40      [zgłoszenie naruszenia]

to samo złudzenie miałem ja i moja dziewczyna w tym samym czasie? dotyczące tej samej rzeczy? niemożliwe! na pewno coś widziałem,ale nie mam pojęcia co to było!

_Dublin_Drinking_Team_

YodoNk
 Wysłana - 11 styczeń 2009 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

to byl kosmita. zamykam

pajaki dwa
 Wysłana - 12 styczeń 2009 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

Albo chupacabra

rybson985
 Wysłana - 12 styczeń 2009 15:53      [zgłoszenie naruszenia]

Człowiek-kij z lasu.

PUSH THE BUTTON

gothic666
Elfen Lied
 Wysłana - 12 styczeń 2009 15:58      [zgłoszenie naruszenia]

przepraszam obiecuje że to się więcej nie powtórzy, zamkne brata na klucz

<3<3 Revy <3<3

pajaki dwa
 Wysłana - 12 styczeń 2009 16:06      [zgłoszenie naruszenia]

Kolega mowi ze jest sceptyczny... ale na sile szuka w tym sensacji

Kij z lasu to chyba w dzien atakuje

rybson985
 Wysłana - 12 styczeń 2009 16:20      [zgłoszenie naruszenia]

ale w nocy chowa sie w rowie

PUSH THE BUTTON

pajaki dwa
 Wysłana - 12 styczeń 2009 16:38      [zgłoszenie naruszenia]

Czlowiek ćma, popobawa, duch, zjawa, yeti, alma, chupacabra, chiński dziki czlowiek (ale to mniej prawdopodobne), jungli admi.

Mógl też byc to czlowiek, ale to w ostatecznosci wez pod uwage

na dodatek dzisiaj w nocy jak wracaliśmy z baletów dziewczyna mi powiedziała,że coś podobnego jej przebiegło drogę,ale nic nie mówiła wtedy, bo myślała,ze to przywidzenie, stało sie to tak szybko..dopiero dzisiaj, jak zobaczyliśmy to "coś" oboje to przypomniała sobie tamto zdarzenie..

Jak to ludzie pieknie potrafią łączyc fakty. Mi wczoraj kot przebiegł groge a dzisiaj coś mnie w kolanie strzyka, to pewnie przez kota

Zmieniony przez - pajaki dwa w dniu 2009-01-12 16:41:00

von_ban
 Wysłana - 12 styczeń 2009 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

gothic666

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

ktoś mi wyjaśni?

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: co sie stalo z fzn? | Bestiariusz | Na własne oczy | Duch z zielonej szkoły w hotelu Ania w Rabce | Ziemia jest dziurawa | Mam zwidy? | NASA: w 2013 roku czeka nas apokalipsa | http://zbawienie.com/ | 2012 - czas wielkich zmian, czy kolejny wykwit fantazji? | Sen o chłopaku | Niezwykła kula ORB | Otwory w szybach | Corza bliższe porozumienie MIĘDZYGALAKTYCZNE... | Dziwne znalezisko | Czym jest RZECZYWISTOŚĆ ? | KIEDY i CO BĘDZIE zamiast KOŃCA ŚWIATA ??? | max payne | RENATA DANCEWICZ | verpak | konflikt pokoleń | fonky | białe buty na zime | mandat | arrow | nie staje rano | polskie-aktorki-nago | do którego roku życia | lana del rey | Małpy na rowerach | zabil psa | filmiki dla ćpunów | gify | wyglądamy | ovb | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.