FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 957 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
kto wie cos na temat aprioli af1 zablokowanej na 50cm 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "kto wie cos na temat aprioli af1 zablokowanej na 50cm"   

INSOMNIA
 Wysłana - 6 czerwiec 2003 18:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witak poszukuje informacji gdyż chcem zakupić aprilie 125 cm zablokowana na 50 cm i chcem odblokować na 125 a dalej jeździć mk9otorowerem.. kumacie ten bol nie?:)

..::Najlepsza dieta codzienna mineta::..

greku
 Wysłana - 6 czerwiec 2003 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

bravo ja nie kumam nie wiem jak można 125 ccm zrobić na 50 ccm, może chcesz cylinder zapchać , może chodzi Ci o to że chcesz 125 ccm, chcesz zarejstrować na 50 tak ???

..Walkę wygrywa sie na treningu, nie na ringu..

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 6 czerwiec 2003 21:53      [zgłoszenie naruszenia]

gerku ****a umiesz czytac chcem kupić aprilie af1 125ccm i ona jest zablokowana ma 50cm i jest motorowerem trzeba ją odblokowac kumasz?

INSOMNIA
 Wysłana - 6 czerwiec 2003 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

ale pirdoly pociskasz Bravo , mozna ograniczyc moc silnika ale ze 125 zrobic 50 to juz bajka jakich malo . Jedyna mozliwosc to zmiana tloka , glowicy korbowodu i iinnych takich albo rozwiercenie ale nie sadze zebys mial o tym chociaz cien pojecia . chyba ze masz zamiar wymienic silnik . Po prostu ktos ci glupot nawciskal a ty uwiezyles.

greku
 Wysłana - 6 czerwiec 2003 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

Chłopie ccm to są centymetry sześcienne, czyli pojemność cylindra, jeżeli cylinder ma pojemność 125 ccm3, to jakim*****m ma mieć 50 ccm3 ??Możesz mnie oświecić ????Chyba Ci ktoś jakiś głupot naopowiadał.

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 6 czerwiec 2003 23:39      [zgłoszenie naruszenia]

Greku ten kolo nie ma pojecia co to jest ccm a KM lub PS wiec po co mu tlumaczyc niech najpierw poczyta podstawy a potem niech pyta

INSOMNIA
 Wysłana - 7 czerwiec 2003 14:26      [zgłoszenie naruszenia]

****a palanty przecież kiedys sie sprowadzało motocykle 125 cm zablokowane i sie rejstrowało jako 50cm ****a bo bloka jest kumasz smierdzielu ***any neiwiesz to sie nieudzielaj

Lewiatan
 Wysłana - 7 czerwiec 2003 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

Hej bravo a po co ci 50 na 125 ????
Lepiej kup jakiegos streeta .. 600 ccm zblokowanego do 50 ccm !!! bbbblllllaaaaaaaaahhhhhhaaaahahahahahhaha

a jeszce slyszalem ze oni te cylindry silikonem zpychaja -- zeby ta pojemnosc zmniejszyc bbbbbbbllllllaaaaaahahhhhahahahha

Lewiatan

INSOMNIA
 Wysłana - 7 czerwiec 2003 17:54      [zgłoszenie naruszenia]

kto mowi o cylindrach moze to cos przy gaźniku miałem kiedyś tak w zundapp-ie

greku
 Wysłana - 7 czerwiec 2003 18:49      [zgłoszenie naruszenia]

Po piewrwsze zamilcz buraku bo sam nie wiesz co ******lisz i mnie obrażasz, po drugie jak kiedyś sprowadzali 125 i rejstrowali na 50 to papiery skęcali na granicy i nic ****a nie dławili, chyba że bułki suche wpierdalali, po trzecie to nie zmniejsza sie pojemności tylko moc i jak napisałeś z tym gaźnikiem to ewidentnie widać że ******lisz jak potłuczony.

Specjalista -

Afryk
 Wysłana - 7 czerwiec 2003 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

bravo z takimi pytaniami to do humoru

"LICZY SIE SIŁA A NIE WIELKOSC"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

kto wie cos na temat aprioli af1 zablokowanej na 50cm

Strony: 1 2

Warto przeczytać: klima ??? | Radio | Audi 100 C4 2,8 V6 | Jaki samochód do 15000 | Seicento - pomocy | Pytanie o omege!!! | PHOTOBLOCKER | Ceny w angli?? | Quady i prawo jazdy | jak to jest z tymczasowym dowodem rejestracyjnym?? | Audi czy Mercedes | Peugeot 206-Tuning | Co z prawkiem???? | EU a hak | BMW Z3 | Daewoo Leganza | pozycje seksualne | amatorki nago | wnętrz | prezydent | dodge caliber | dopalacze wrocław | tu 154 | szkliwiak operacja | krzesło | 14 latka | retro | shield | podeójne | s animal opowiadania eks aon | s animal opowiadania eks aon | pogrubić penisa | s animal opowiadania eks aon | houston mamy problem kleo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.