FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 368 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
kupię zestaw do gry w tenisa 
[powiadom znajomego]    
Autor "kupię zestaw do gry w tenisa"   

batmandio
 Wysłana - 11 październik 2011 13:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

kupię dwie rakiety i piłeczki najchętniej z Wrocławia ale może być skąd indziej

jack.1
walker
 Wysłana - 11 październik 2011 13:49       [zgłoszenie naruszenia]

zakladam ze nie grales nigdy
pileczki uzywane staja sie miekkie i traca włosie , dla poczatkujacego moga byc, ale nowki kosztuja 4zl sztuka w decathlonach, wiec nie wiem czy to sie w ogole oplaca

co do rakiet
nie odczujesz roznicy czy to rakieta za 100, 200, czy 600zl, no chyba ze w portfelu , wiec tu tez nowki nie sa glupim pomyslem

Zmieniony przez - jack.1 w dniu 2011-10-11 13:50:18

Zapraszam na skoki narciarskie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

kupię zestaw do gry w tenisa

Warto przeczytać: sprzedam: semp3100+ ;1gbDDR400 | Sagem MYX7 | [KUPIE] Telefon | Dresiki i Jeansy Zara Man ! tanio | sprzedam monitor za flaszkę %-) | Kabelek do wiezy | kupię skrzynie basową soling!!! | Sprzedam plyty cd i dvd | Świetna Motorolka E365 z ekstra Softem | Abercrombie - polowki po 99 zl/szt. | Sprzedam konsolę Game Cuba | Kupię uszkodzonego SR DURO! | Sprzedam bony do Bet at home | mp3 samsung YP-U2R | [SprzedaM] KINO DOMOWE PHILIPS | K310I + GWARANCJA + PUDELKO + KABEL DO KOMPA | dziecko | narcotics anonymous | pożyczyłem pieniądze | seks nauczycielka | kandydaci na modów | modów działu | w jaja | Story telling | ciekawe | wiedza | iwona radziszewska | Basti Nestor Dziękujemy Panie Donaldzie | Basti Nestor Dziękujemy Panie Donaldzie | clk | rubik | Basti Nestor Dziękujemy Panie Donaldzie | nagi peryskop | rak | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.