FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 918 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
kupie spodenki puma swin ze stadionu 
[powiadom znajomego]    
Autor "kupie spodenki puma swin ze stadionu"   

mihal88
 Wysłana - 9 kwiecień 2008 14:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

jak w temacie,kiedys byly bardzo popularne nawet mialem takie ale niestety zostawilem gdzies na basenie i teraz nie moge nigdzie takich znalesc,jezeli ktos ma dostep do ludzi ktorzy handluja takimi ciuchami lub sami maja do sprzedania bardzo prosze podac gg i sie dogadamy :) interesuje mnie kolor czarny,granatowy lub blekitny

mihal88
 Wysłana - 5 maj 2008 15:40      [zgłoszenie naruszenia]

?

Zmieniony przez - mihal88 w dniu 2008-05-05 15:40:14

xapatan
 Wysłana - 24 maj 2008 00:03       [zgłoszenie naruszenia]

ja kiedys takie mialem,kupilem na rynku za 20zl ale byly naprawd fajne i dosc wytrzymale jak na podrobki nie wiem czy gdzies to jeszcze dostaniesz bo to stary model,ale moze sie znajdzie jakis diler ze stadionu :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

kupie spodenki puma swin ze stadionu

Warto przeczytać: Nokia 2720 Fold Czarna nówka | Nowe buty adidas J-Run III roz. 46 | [S] Lg Ku990i | Samsung i900 OMNIA 8GB | Vectra B 2001, 2.2 DTI, kombi | KUPIE KARTE PAMIECI PS2 EW. PAD | [S] Sony Ericsson W995 nowy | NOWE BUTY DC i 52Weeks | uszkodzony sprzęt rtv przyjme | [K] Monitor | [S] monitor | Prawo urzędnicze !!!! kupować | Nowe buty adidas , reebok dla Pani :) MEGA TANIO | [s] Czarne Czinkłeczento !! IGŁA !! | FUTERAL NA TEL. - LOUIS VOUITTON - DLA TWOJEJ KOBIETY | SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNĄ!! | mello | majtki | zaskórniki | wągry | usuwanie | wirtualny kantor | walutomat | wymiana walut w internecie | wymiana | walut | shorty1988 | czy moja kobieta leci na kase | internetowy kantor | łukasz stanisławowski | sogarnia | czeski film | puszysta | daje czadu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.