FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6641 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
kupno niezarejestrowanego samochodu 
[powiadom znajomego]    
Autor "kupno niezarejestrowanego samochodu"   

alko1986
 Wysłana - 11 kwiecień 2007 09:39       

Przeniesiona przez Skarbowy z działu 'Motoryzacja ARCHIWUM'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

wiem zebylo sporo podobnych tematow ale nigdzie nie znalazlem jasno napisanego tego co mnie interesuje, otoz chce kupic samochod przywieziony ale nie zarejestrowany w polsce, i mam kilka pytan co powinienem dokladnie dostac od sprzedajacego wtedy zeby nie miec problemow z zarejestrowanie tego, nasluchalem sie sporo jakis histori roznych takich ze ktos kupil taki samochod wlasnie nie zarejestrowany i jak to chcial zarejestrowac to sie okazywalo ze auto mialo nie wazne ubezpieczenie czy jakis przeglad z tego kraju z ktorego zostalo przywiezione i ze niby tam trzeba bylo jechac zeby to odkecic wszystko, czy ktos slyszal jakies takie podobne dziwne historie pytam sie bo jestem totalnie zielony jak chodzi o kupno takiego sprowadzanego samochodu a nie chce sie w jakas mine wpakowac, jesli rzeczywiscie trzeba zwrocic uwage na jakis przeglad z tego kraju czy badanie techniczne nie wiem na cokolwiek to napiszcie. aa i jeszcze jak to wyglada bo niektore samochody sa np jeszcze na blachach tam z francji belgi czy skads to one sa tam nie wyrejestrowane? czy jak? sa z tym jakies jaja czy nie?

AliBabus
 Wysłana - 11 kwiecień 2007 10:59      [zgłoszenie naruszenia]

Na zadne przeglady i ubezpieczenia zagraniczne nie patrzysz, chyba ze chcesz śmigać na zachodnich blachach. Przegląd zerowy sobie robisz u nas tak samo jak i ubezpieczenie więc te zagraniczne sa Tobie na kij nie potrzebne do rejestracji w Polsce. Wazna jest faktura, dokument przemelowania pojazdu oraz twardy dowód pojazdu. Tłumaczysz to robisz wszelkie opłaty potem wspomniany przeglad i ubezpieczenie idziesz do wydziału komunikacji i rejestrujesz, przykrecasz blachy i VOILA!

"Victoria" is the best team on the world!
Specjalista od dupowozów.

bartus_
 Wysłana - 11 kwiecień 2007 12:58      [zgłoszenie naruszenia]

tu masz chyba wszystko co może się przydać:
[http://www.szczecin.pl/boi/procedury/boi/boi_lxi.htm]

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

alko1986
 Wysłana - 11 kwiecień 2007 13:30      [zgłoszenie naruszenia]

alibabus a co to jest ten dowod przemeldowania pojazdu? bo w tym drugim linku nic takiego nie pisze

Saymonn
 Wysłana - 11 kwiecień 2007 14:16      [zgłoszenie naruszenia]

jest to świstek potwierdzający wymeldowanie danego auta z kraju,w którym był wczesniej zarejestrowany ...to tak w skrócie

AliBabus
 Wysłana - 11 kwiecień 2007 14:21      [zgłoszenie naruszenia]

w świadectwie przemeldowania masz wpisane czasowe blachy które równiez odrecasz i zdajesz.

"Victoria" is the best team on the world!
Specjalista od dupowozów.

alko1986
 Wysłana - 11 kwiecień 2007 14:43      [zgłoszenie naruszenia]

dobra dzieki za pomoc, daje soga komu tam wejdzie

Konio
 Wysłana - 11 kwiecień 2007 18:37       [zgłoszenie naruszenia]

Oglądałem kiedyś honde civic przywiezioną z Włoch. Coś mi nie pasowało i nie wziąłem. Później mnie natchnęło, że to mógł być składak. Jak kupujesz więc z papierami w dziwnym języku to zwróć uwagę na takie sprawy, bo ja tam po włosku nie rozumiałem.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

kupno niezarejestrowanego samochodu

Warto przeczytać: MOTOCYKLIŚCI POMOCY !!! | leje spod spodu co to jest ??? | peugeot 307 | MOM. OBROTOWY, MOC. KTO POMOżE? | Problem z chłodzeniem w cc | Motoryzacja nocą 7 | Lakierowanie auta | Jaka kase za auto | BMW e30 318 - utrzymanie | Jak sie zabezpieczyc przed dewastacja auta ? | Wszystko o OC. | evo VIII a evo IX | Pb jak ON i ona %-) | co ile wymiana oleju po przejsciu na polsyntetyk? | Immobiliser - Golf III - pomocy | Sam skreca w prawo, Pomożcie | mb1100 katalog | handel organami | fabryka krowa | kazirodztwo | potracenie pieszgo | kawały o żydach | malutkie stare monety | jak zmyc biley | call | rzucić | ZDJECIA DZIEWCZYN | pasjonat | przedawnienie niemcy | muzyka trening | zdjęcie kleo | winny | dziewictwo | agencja wywiadu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.