FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6677 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
kupno niezarejestrowanego samochodu 
[powiadom znajomego]    
Autor "kupno niezarejestrowanego samochodu"   

alko1986
 Wysłana - 11 kwiecień 2007 09:39       

Przeniesiona przez Skarbowy z działu 'Motoryzacja ARCHIWUM'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

wiem zebylo sporo podobnych tematow ale nigdzie nie znalazlem jasno napisanego tego co mnie interesuje, otoz chce kupic samochod przywieziony ale nie zarejestrowany w polsce, i mam kilka pytan co powinienem dokladnie dostac od sprzedajacego wtedy zeby nie miec problemow z zarejestrowanie tego, nasluchalem sie sporo jakis histori roznych takich ze ktos kupil taki samochod wlasnie nie zarejestrowany i jak to chcial zarejestrowac to sie okazywalo ze auto mialo nie wazne ubezpieczenie czy jakis przeglad z tego kraju z ktorego zostalo przywiezione i ze niby tam trzeba bylo jechac zeby to odkecic wszystko, czy ktos slyszal jakies takie podobne dziwne historie pytam sie bo jestem totalnie zielony jak chodzi o kupno takiego sprowadzanego samochodu a nie chce sie w jakas mine wpakowac, jesli rzeczywiscie trzeba zwrocic uwage na jakis przeglad z tego kraju czy badanie techniczne nie wiem na cokolwiek to napiszcie. aa i jeszcze jak to wyglada bo niektore samochody sa np jeszcze na blachach tam z francji belgi czy skads to one sa tam nie wyrejestrowane? czy jak? sa z tym jakies jaja czy nie?

AliBabus
 Wysłana - 11 kwiecień 2007 10:59      [zgłoszenie naruszenia]

Na zadne przeglady i ubezpieczenia zagraniczne nie patrzysz, chyba ze chcesz śmigać na zachodnich blachach. Przegląd zerowy sobie robisz u nas tak samo jak i ubezpieczenie więc te zagraniczne sa Tobie na kij nie potrzebne do rejestracji w Polsce. Wazna jest faktura, dokument przemelowania pojazdu oraz twardy dowód pojazdu. Tłumaczysz to robisz wszelkie opłaty potem wspomniany przeglad i ubezpieczenie idziesz do wydziału komunikacji i rejestrujesz, przykrecasz blachy i VOILA!

"Victoria" is the best team on the world!
Specjalista od dupowozów.

bartus_
 Wysłana - 11 kwiecień 2007 12:58      [zgłoszenie naruszenia]

tu masz chyba wszystko co może się przydać:
[http://www.szczecin.pl/boi/procedury/boi/boi_lxi.htm]

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

alko1986
 Wysłana - 11 kwiecień 2007 13:30      [zgłoszenie naruszenia]

alibabus a co to jest ten dowod przemeldowania pojazdu? bo w tym drugim linku nic takiego nie pisze

Saymonn
 Wysłana - 11 kwiecień 2007 14:16      [zgłoszenie naruszenia]

jest to świstek potwierdzający wymeldowanie danego auta z kraju,w którym był wczesniej zarejestrowany ...to tak w skrócie

AliBabus
 Wysłana - 11 kwiecień 2007 14:21      [zgłoszenie naruszenia]

w świadectwie przemeldowania masz wpisane czasowe blachy które równiez odrecasz i zdajesz.

"Victoria" is the best team on the world!
Specjalista od dupowozów.

alko1986
 Wysłana - 11 kwiecień 2007 14:43      [zgłoszenie naruszenia]

dobra dzieki za pomoc, daje soga komu tam wejdzie

Konio
 Wysłana - 11 kwiecień 2007 18:37       [zgłoszenie naruszenia]

Oglądałem kiedyś honde civic przywiezioną z Włoch. Coś mi nie pasowało i nie wziąłem. Później mnie natchnęło, że to mógł być składak. Jak kupujesz więc z papierami w dziwnym języku to zwróć uwagę na takie sprawy, bo ja tam po włosku nie rozumiałem.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

kupno niezarejestrowanego samochodu

Warto przeczytać: | | polki nago w playboyu i ckm | vodoo | fake hash | siwe wlosy | Andrzey | 3 wojna A]wiatowa | biaA,ko | drogA3wka | Watchdog | graffiti | chlebicka | milewski podsawy ekonomii | andzejpan | monolog penisa | gutierrez | iaeste | korwin | wywiad z pafielem | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.