FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1605 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
kursy przygotowujace do matury politechnika 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "kursy przygotowujace do matury politechnika"   

pegi_gdy
 Wysłana - 12 wrzesień 2009 15:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

[www.kursy.pg.gda.pl]

Politechnika Gdanska otworzyla kursy przygotowujace do matury, jedno pytanie- macie jakies doswiadczenie jesli o to chodzi? czy warto sie na to zapisac?

elgoff
 Wysłana - 12 wrzesień 2009 16:04      [zgłoszenie naruszenia]

Tzw. rok zerowy. Swego czasu brałem udział w czymś takim - warto.

o0o0o

szczypek90
 Wysłana - 12 wrzesień 2009 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

to nie do końca to samo co rok zerowy, zerowy to nadrobienie zaległości programowych a nie przygotowanie ścisle pod kątem matury.

dużo godzin, nie wiem kto będzie się zajmował wykładaniem i jak liczne będą grupy (kontakt z prowadzącym) ale mysle że warto

[http://www.szort.pl/ankieta11]

Znawca -

elgoff
 Wysłana - 12 wrzesień 2009 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

Sporo zależy od prowadzącego i poziomu grupy. Niektórzy realizują program bardziej zaawansowany by uczniom było łatwiej poradzić sobie na pierwszym roku studiów.

o0o0o

pegi_gdy
 Wysłana - 12 wrzesień 2009 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

ok dzieki macie po sogu

Desper
 Wysłana - 11 wrzesień 2012 16:14      [zgłoszenie naruszenia]

Odkopuję, żeby nie zakładać nowego. Pytanie to samo, czy w ostatnich latach ktoś uczestniczył w kursie i może coś opowiedzieć? Czy warto? Jak wyglądają zajęcia? Chodzi mi głównie o nadrobienie braków i przygotowanie do rozszerzenia Link do strony: [http://www.kursyzmatematyki.pg.gda.pl/matura2013/index.html]

Zmieniony przez - Desper w dniu 2012-09-11 16:15:09

Revan17
Jedi
 Wysłana - 15 wrzesień 2012 21:31      [zgłoszenie naruszenia]

niektórym naprawdę by się to przydało, u mnie na kierunku na początku byli ludzie co nie wiedzieli jak narysować układ współrzędnych, takie kursy na pewno pomagają, ale nie są wymagane żeby zaliczyć te przedmioty

Assassins may stalk me, Time may mock thee, But one thing you don't see is Death Upon Me- Revan (As of today)

Desper
 Wysłana - 16 wrzesień 2012 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

Revan, jeśli to nie tajemnica to napisz gdzie i co studiujesz? Ciekawi mnie, gdzie takie asy są ;) Ja mam trochę do nadrobienia, jeśli chodzi o rozszerzenie i zastanawiam się czy kurs, czy o wiele lepiej zainwestować w korki indywidualne

Revan17
Jedi
 Wysłana - 17 wrzesień 2012 00:02       [zgłoszenie naruszenia]

PŁ, Chemia

asy poodpadały po pierwszych ćwiczeniach z matmy/pierwszej sesji

edit: ja bym ci radził indywidualnie, ale jeśli wiesz, że będziesz sam pracował, bo w korkach najlepsze jest to że możesz pytać o to czego nie rozumiesz, ale żeby mieć te pytania to trzeba samemu robić zadania

Zmieniony przez - Revan17 w dniu 2012-09-17 00:03:38

Assassins may stalk me, Time may mock thee, But one thing you don't see is Death Upon Me- Revan (As of today)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

kursy przygotowujace do matury politechnika

Warto przeczytać: liceum a studia | Studia sportowe - ciekawy przypadek | Studia turystyczne | Studia zaczynające się od semestru letniego | studia po technikum/ matura juz w maju :) | mentlik w głowie | Studia medyczne - jak wyglądają ,,od kuchni''? | Matura - drugie podejście | Automatyka (PG) czy Elektrotechnika (UTP) | matematiken <matura rozsz> | z cyklu; ogarnij sie, czyli co ja mam robic | jaki kierunek studiów na takie uprawnienia ? | Zaoczne. PRZEGRALIŚMY ŻYCIE | AWF - studia I stopnia kierunek Sport co dalej??? | Studia Wojskowe - szybkie pytanko! | AWF po TB? | stella | link4 | luke | Luzifer | co to jest gprs w telenonie | taluccia | jak podnieciA" faceta | klaudia_se | siostra kumpla | siostra przyjaciela | niewyjaśnione rozdziały | cameltoe | laskja na sex film | nie staje | scrabble | szachy | rozpatrujemy trójkąty , których boki sa kolejnymi liczbami naturalnymi, a obwód jest mniejszy od 17 | lwów | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.