FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1279 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
kursy z urzedu pracy 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "kursy z urzedu pracy"   

SiwyKL
 Wysłana - 18 maj 2004 10:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Potrzebuje inforacji na temat kursów z urzedu pracy
Był ktos kiedys na takim kursie??
Chodzi mi o czas i godziny w jakich te kursy sie odbywaja.
Konkretnie chodzi mi o kurs: pracownik hurtowni z modulem jezykowym

jak mi pomozesz to z.a.p.i.e.r.d.o.l.e w ciebie sogiem

Bone Thugs and Harmony - East 1999.mp3

INSOMNIA
 Wysłana - 18 maj 2004 11:40      [zgłoszenie naruszenia]

Ja zrobilem kurs "kelner-barman" i mam tyrke
A kobieta co prowadzila ten kurs informowala sie u nas o ktorej nam pasuje spotkanie (o kurs chodzi)...

PS. Nie kopsaj mi sogow...

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 18 maj 2004 12:27      [zgłoszenie naruszenia]

Daruj sobie takie kursy bo to po prostu strata czasu.One są robione nie tyle dla ludzi bezrobotnych co dla osób które mają tym ludzią pomagać ,żeby to one miały prace no i zawsze można powiedzieć że miasto czy gmina walczą z plagą bezrobocia.Moi znajomi mają po kilka takich kursów a pracy brak:)Co prawda jeżeli masz wolny czas to lepsze to niż siedzenie w domu.Inna sprawa jeżeli to firma wyśle Cię na taki kurs.Ale lepiej ten czas sopżytkować na chodzenie po firmach czy też rozsyłanie CV

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 18 maj 2004 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

Dominx ma tez racje... ja mialem kajfa, ze mam tyrke

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 18 maj 2004 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

ja uważam tak jak dominx strata czasu.Urzędy organizują te kursy żeby nikt nie mówił że nic nie robią. U mnie na wsi zrobili kursy coś z imformatyką związane odbywały się dwa raz w tygodniu po dwie godziny.Wszystcy z uczestników są bez pracy w tym i ja :(

Znawca -

SiwyKL
 Wysłana - 18 maj 2004 22:45       [zgłoszenie naruszenia]

dzieki za odp
sogi poszły

Bone Thugs and Harmony - East 1999.mp3

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

kursy z urzedu pracy

Warto przeczytać: Wigilia w Waszych domach :-) | Piwo: szkło czy stal ?? | Zyczenia świąteczne na gg | kolejne zyczenia swiateczne | Poszukuje CS i informacji. | Wrestling jaki kanal z satelity zna ktos ? | Godziny otwarcia M1 c. handl dzis | VODKA W PROSZKU!!! świat na psy schodzi!!! | lamanie oplatka | Krzysiu jest czarny | Konnowicz - Irak (version) | co dostaliscie ? %-) | TRADYCJA INSOMNII part 2 :D | Kto ma najladniejsza choinke!:> konkurs pieknosci | jedziem dalej... :D | mineła pólnoc... :] | Ford Fusion wersja Plus TDCI opinie | ciota | tapety na pulpit stoprocent | stestifler | grażyna wolszczak | pantoflarz | PMS | wspinaczka | PHILIPS PT720 | ebcl | licence | business | lcci | jaki pajak dla poczatkujacego | chamsie | dziadków | Wybrałem temat Walka dobra ze złem,na podstawie wybranych przykł przedstaw literackie | Walka dobra ze złem,na podstawie wybranych przykł przedstaw literackie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.