FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5922 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
kurtka NIKE ACG - narty snowboard - Warszawa 
[powiadom znajomego]    
Autor "kurtka NIKE ACG - narty snowboard - Warszawa"   

Ravgod
 Wysłana - 19 luty 2008 09:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam
Mam do sprzedana kurte Nike ACG Storm Fit. Kurtka kupiona została w listopadzie zeszłego roku za 450 zł (mam paragon - więc gwarancja jeszcze jest ważna) w outlecie Warszawa Ursus. Kolekcja 2007 - dolatego w tak okazyjnej cenie (tutaj napomkne w stylu sprzedawcy perfum, że nowe kurtki z serii ACG kosztują 700-900 zł). Kurtka kupiona na prezent, niestety nie spodobała się. Chodziłem w niej ja, przez ostatnie 2,5 miesiąca - była używana wyłącznie w trybie miejskim - nie jeździłem w niej nigdzie, bo nigdy w życiu nie miałem nart na nogach. Sprzedaję bo nie noszę tego typu kurtek. Ogólnie pisząc językiem Allegro - stan igła. Absolutnie żadnych, przetarć, zadrapań, przebarwień. Rozmiar L, na metce podana wysokość preferowana 183 cm (ja mam 186 i leżała ok).

Jeli chodzi o zawarte technologie, to ma jakieś tam podstawowe bajery potrzebne w kurtkach narciarskich. Cięzko mi znaleźć ten model w inernecie, linka przedstawiam tu do modelu 2008 [store.nike.com/emeastore/?cp=EMNS0705NS&#,EN,,url;stage,prod_grid-309114-309326-163290//150557//--/0] - model 2007 ma tylko inne kieszenie (nie mają tak wybrzuszonych krawędzii na zewnąrz kurtki i są jakby pod materiałem. Można pod tym linkiem znaleźć pewną specyfikację techniczną. Jest prZejście na słuchawki od sprzetu grającegoJ z kieszeni z prodzu. Poza tym 2 duże kieszenie tradycyjne, 1dna zapinana na przedramieniu, 2 zapinane na wysokości klatki piersiowej i jeszzcze jedna niewielka wewnętrzna

Dostawa kurtki tylko w postaci odbioru osobistego na terenie Warszawy, ewentualnie najbliższych okolic. Przymiarka kurtki oraz dokładniejszy ogląd jak najbardziej możliwa i wskazana. Cena 300 zl

FOTY (jakość słaba, robione telefonem):

[img239.imageshack.us/my.php?image=kurtka1fe2.jpg]

[img214.imageshack.us/my.php?image=kurtka2rz8.jpg]

[img207.imageshack.us/my.php?image=kurtka3gg7.jpg]

jak uda mi się zrobić lepsze to wstawię

zainteresowanych proszę o kontakt na priv lub sms/tel. pod numer 504 379 282

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

kurtka NIKE ACG - narty snowboard - Warszawa

Warto przeczytać: SPRZEDAM!!! Radia Samochodowe Sony CDX-F5500 | Motorola L6 | Killzone na ps2 | Star Wars battlefront 2 na ps2. | NFS Most Wanted na ps2. | Bluza z polaru ...:::House:::... XXL | Paco Rabanne 100ml | [SPRZEDAM] Bilety na trance Xplosion with armin van buuren !!! | video goldstar ; cannon BJC-3000 | SYLWESTER KAMELEON | Pamiętniki i motywy autobiograficzne-sprzedam | sprzedam olej syntetyczny! tanio! | Spodnie Jeans LEVIS'' a | Sprzedam Nokie 3660 full komplet - warto | Lacoste polo | Sprzedam tanio SDRAM PC133 128 i 256 MB | pafiel_008 | skowyr | s600 | luckyfreak | g shock | Werner | kawały o polakach | xnxx | prawko | wołomin | granit | kupi e | ochrona | przemyt ludzi | teściowa | family | lwicunia | tmpJan_LUKAłukaavi | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.