FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1630 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
kwasica 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "kwasica"   

animal1989
 Wysłana - 23 maj 2011 16:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam...

Szukam informacji na temat badań dot. Kwasicy

Czy takie badanie jak Stężenie Kwasu moczowego w surowicy krwi jest wystarczające by potwierdzić lub wykluczyć kwasice ?

Może proponujecie jeszcze jakieś inne badania co do zakwaszonego organizmu ? będą sog'i za sensowne odpowiedzi

Życie jest jak szachy... albo posuwasz Królową albo bijesz konia...

QbaV
 Wysłana - 23 maj 2011 16:17      [zgłoszenie naruszenia]

Czy takie badanie jak Stężenie Kwasu moczowego w surowicy krwi jest wystarczające by potwierdzić lub wykluczyć kwasice ?

Nie. Kwasicę stwierdza się na podstawie pH krwi.

Może proponujecie jeszcze jakieś inne badania co do zakwaszonego organizmu ? będą sog'i za sensowne odpowiedzi.

Jeżeli pH jest ok, to kwasica jest albo wyrównana, albo jej nie ma. Przyczyn jest kilka. W google jest wszystko. Jak chcesz więcej to pierwszy lepszy podręcznik do interny.

Ekspert -

animal1989
 Wysłana - 23 maj 2011 16:26      [zgłoszenie naruszenia]

ile mniej więcej takie badanie kosztuje prywatnie ? Pobierają krew normalnie z ręki czy w jakiś inny sposób ?

fraggy1
 Wysłana - 23 maj 2011 16:39      [zgłoszenie naruszenia]

Idz oddaj krew,zrobią ci takie badanie chyba.

Can't force trust.

animal1989
 Wysłana - 23 maj 2011 18:30      [zgłoszenie naruszenia]

krwi nie oddam bo mogę mieć nagłe niespodzienane krwotoki z nosa jak kolega który oddawał ale zaprzestał...

a co powiecie na temat takiego badania jak Gazometria ?

ponoć pH krwi ma różne wyniki z różnych powodów i niekoniecznie musi być zakwaszony organizm a ja szukam badania które właśnie potwierdzi to czy mam zakwaszony organizm czy nie...

fraggy1
 Wysłana - 23 maj 2011 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

To tylko krwotok z nosa.Myślę,że jak będziesz sam chciał je robić to trochę zapłacisz.

Can't force trust.

MaximusRex
 Wysłana - 23 maj 2011 20:27      [zgłoszenie naruszenia]

leciales na dukanie za dlugo?

Opisz swoj problem dokladniej, co , jak kiedy, od kiedy i dlaczego...

[http://www.insomnia.pl/%5BArt%5D_Facet_z_syndromem_CI*PCI-t654233.html]
*non est beatus, esse se qui non putat*
*nie jest szczęśliwy, kto się za szczęśliwego nie uważa.*
*Seneka za Publiliuszem Syrusem*

QbaV
 Wysłana - 23 maj 2011 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

ponoćpH krwi ma różne wyniki z różnych powodów i niekoniecznie musi być zakwaszony organizm a ja szukam badania które właśnie potwierdzi to czy mam zakwaszony organizm czy nie...

Zgadza się. Co do drugiej części pytania, musiałbyś zrobić szereg różnych badań, żeby wykluczyć wszystkie te możliwości. Innego sposobu nie ma. Poza tym po chvj chcesz to robić?

Ekspert -

animal1989
 Wysłana - 23 maj 2011 21:36      [zgłoszenie naruszenia]

Mam objawy wskazujące na zakwaszony organizm, te ważniejsze to ciemne kręgi pod oczami,pryszcze i krosty leczone izotretynoiną bezskutecznie,obłożony język,bardzo słony/kwaśny pot wiem że taki pot powinien być ale bez przesady jaka u mnie występuje co do tego...

Nie leciałem na Dukanie, długi czas ćwiczyłem na siłowni co wiąże się ze spożywaniem większej ilości białka, odżywkami białkowymi od czasu do czasu tez nie gardziłem, ogólnie to od zawsze moje posiłki były ubogie w produkty zasadowe...

Zmieniony przez - animal1989 w dniu 2011-05-23 21:38:04

MaximusRex
 Wysłana - 23 maj 2011 22:21      [zgłoszenie naruszenia]

wrzuc do diety duzo warzyw i nie rezygnuj z weglowodanow o wysokim ig.

[http://www.insomnia.pl/%5BArt%5D_Facet_z_syndromem_CI*PCI-t654233.html]
*non est beatus, esse se qui non putat*
*nie jest szczęśliwy, kto się za szczęśliwego nie uważa.*
*Seneka za Publiliuszem Syrusem*

Don quixet
DON TO CHUJ
 Wysłana - 23 maj 2011 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

"Mam objawy wskazujące na zakwaszony organizm, te ważniejsze to ciemne kręgi pod oczami,pryszcze i krosty leczone izotretynoiną bezskutecznie,obłożony język,bardzo słony/kwaśny pot wiem że taki pot powinien być ale bez przesady jaka u mnie występuje co do tego..."

Następny kórwa absolwent google university school of medicine.

RECEDITE,PLEBES! GERO REM IMPERIALEM!
Mafia znających łacinę%)
Si vis pacem, para pecunia et nulla dies sine linea%-)
I shall be nicer, if you will be smarter.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

kwasica

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Podskórny wylew krwi na twarzy | badanie na poziom hormonów | Pilne - złamanie palucha | Lekkie porażenie prądem | Pieczenie swędzenie odbytu | Okulary dla komputera. | łysienie | bolący penis | Tegretol 200 a alkohol | Opatrunek | Kilka pytań | Zło w gardle | zatkany nos / skrzywiona przegroda nosowa | Migdalki | Strzelanie palcami - długofalowe skutki? | Dziura w dziąśle | februs | trampling | nogi | cebularze | mercedes s | redwoma | gucci by gucci | ostrava | szwed-playboy | wypiek ze śliwkami | kebab | zniszczeni | opowiadanie erotycznie | cirno perfect math class | peugeot 406 coupe | lewic | gra analna | dysk przenośny | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.