FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1872 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
lancuchy - skutecznosc 
[powiadom znajomego]    
Autor "lancuchy - skutecznosc"   

Andreeeban
 Wysłana - 13 styczeń 2010 19:01      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie wiem 0o co sie sracie? jak zes jest dobry kierwoca to i bez lancuchow przejedziesz- kwestia tylko zlapac solidny rozped i sie przebijasz- tak 60km/h, ja wiele razy tak musialem walic przez sniegi i jakos nigsy lancuchow nie potrzebowalem. Tak jak pisze musisz umiec utrzymac predkosc, nie zatrzymac sie , no i zapanowac nad samochodem ktory na pewno bedzie chcial tanczyc- ale jak umiesz dobrze krecic kierownica to nie skonczysz w rowie- a jezeli jestes amatorem to sie baw w lancuszki

Mystic8B8
 Wysłana - 13 styczeń 2010 19:06      [zgłoszenie naruszenia]

No niech za******la 60km/h a w sniegu jakis kamien albo cos. Za***isty plan.

Znawca -

Andreeeban
 Wysłana - 13 styczeń 2010 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

no ja*******e jak bedzie wolno jechal to****a mu dadza lancuchy bo sie zatrzyma a jak sie juz w takim sniegu zatrzymasz to mozesz sobie droge do konca odsniezac

Termitek
Little boy
 Wysłana - 13 styczeń 2010 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

dzis koledze merca wyciaglem wlasnie z takiego wbicia co pojechal w las, ogolnie nie polecam takich akcji

...

_soldat_
 Wysłana - 13 styczeń 2010 19:29      [zgłoszenie naruszenia]

cicho mystic on jest pro a my amatorzy musimy bawić sie łancuszki, nie zrozumiemy fenomenu prowadzenia.

twoj sposób jest dobry Andree jesli znasz dobrze droge, a jesli nei to zbyt duze ryzyko według mnie.

bartus_
 Wysłana - 13 styczeń 2010 19:29      [zgłoszenie naruszenia]

no pewnie... tak samo ja się dziwie po co budować mosty jak wystarczy się dobrze rozpędzić i może się przeskoczy

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

Termitek
Little boy
 Wysłana - 13 styczeń 2010 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

bartus: *******isz jak potluczony... walisz silikonik takie do brodzika ****a, *******niesz uszczeleczke jedno drugie szlauf od rury i walisz po dnie

a tak na powaznie, wjedziesz w zaspe nawet z mala predkoscia to ladnie zderzak moze polamac, juz poijajac zerwane osolony przy podwoziu i tlumiki

...

Andreeeban
 Wysłana - 13 styczeń 2010 19:44      [zgłoszenie naruszenia]

ano tak zapomnialem ze wy wszyscy jezdzicie plastikami, co na sniegu gina, to jest racja ze plastyki na twardym sniegu odpadna, czego ja niesetety nie zrozumiem

Termitek
Little boy
 Wysłana - 13 styczeń 2010 19:46      [zgłoszenie naruszenia]

trzeba bylo odrazu mowic ze masz woz bojowy piechoty czy innego opla

...

don_yogi
 Wysłana - 13 styczeń 2010 19:51      [zgłoszenie naruszenia]

Andreeeban czym jezdzisz?

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

lancuchy - skutecznosc

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Golf II 1.3 88r. Problem z Gaźnikiem | Francuskie strony | Passat b3 1.6td | Samochód do 10tys maaax | Podobno "nowy" Volkswagen Passat B7.. | jaki akumlator? | Odliczanie VATU | Wymiana błotnika seicento | problem z rozrusznikiem | Golf III centralny zamek okolice wałbrzycha | Przeływomierz - czyszczenie | bierze olej | VW polo 6N 95 r - naprawiac czy sprzedac (po kolizji) ? | Ford mondeo mk3 diesel - obroty na wolnym biegu | problemy natury technicznej | Sprawdzanie aut z ogłoszeń | pruszków | mafia | kieszonkowcy | kieszonkowiec | predrag | naga | kursy | intercyza | snowboard | cannes | zazdrość | balony vol1 | lesinelle | kępka | sonia | kaim ewa | kurtka skórzana | komedia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.