FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1873 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
lancuchy - skutecznosc 
[powiadom znajomego]    
Autor "lancuchy - skutecznosc"   

60thplace
 Wysłana - 13 styczeń 2010 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

andre musku malutki - po tej drodze nawet w czasie suszy nie da sie jechac 30km/h a Ty mi tu wyjezdzasz z 60, pozatym to nie jedna zaspa a cala droga(tak jak pole wlasciwie) po ktorej NIKT w zime nie jezdzi, wogole idz se zapal/zwal bo tu jakies ch(h)erezje zarzucasz

pytanie nastepne - jesli potrzebuje lancuchow na zrobienie odcinka dlugosci 2km raz na miesiac to kupowac najtansze czy inwestowac w cos konkretnego?

Zmieniony przez - 60thplace w dniu 2010-01-13 20:32:57

Andreeeban
 Wysłana - 13 styczeń 2010 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

opel kadett- nie do za***ania
60thplace to naprawde nie moja wina ze srasz sie na widok wiekszego sniegu, ale nie ma sensu sie o co klocic bo jak widac ty masz swoje pojecie ja mam swoje. I naprawde synku jak dalej chcesz sie napinac to wpadnij do mnie na rewir to cie przewioze moimi trasami i wtedy bysmy zobaczyli jakbys spiewal cienutkim glosem. Zreszta reszte tez zapraszam bo w wiekszosci zescie w dupie byli i gowno widzieli

Zmieniony przez - Andreeeban w dniu 2010-01-13 21:12:49

60thplace
 Wysłana - 13 styczeń 2010 21:28      [zgłoszenie naruszenia]

****a nie kupuje lancuchow zeby byc trendy ani dlatego z eboje sie tej trasy, jechalem poprostu po latwiejszych trasach i samochod juz nie dawal rady, wiec bez lancuchow to se moge conajwyzej z buta wyruszyc...

cebulakBAN
 Wysłana - 14 styczeń 2010 10:14      [zgłoszenie naruszenia]

Łańcuchy owszem są dobre i nieprawda jest to że łańcuchy są tylko dla nowicjuszy za kółkiem. Zawsze pomagają nawet doświadczonym kierowca. Przydają się zwłaszcza na nieośnieżonych drogach gdzie jedziemy pod górę i w dół.

patrz w lusterka, cebule są wszędzie

brg
 Wysłana - 14 styczeń 2010 12:30      [zgłoszenie naruszenia]

po sniegu 40cm czasem mialem problem przejechac quadem z napedem 4x4, terenowymi oponami i duzo wiekszym przeswitem niz osobowka, wiec historie o opelku taranie wydaja mi sie dosc malo prawdopodobne :)

Zmieniony przez - brg w dniu 2010-01-14 12:31:29

rss20
 Wysłana - 14 styczeń 2010 12:48      [zgłoszenie naruszenia]

ludzie przeciez kadett andree to istny cud co wy chcecie od chlopaka. 8,5 do setki, 185 km/h poleci i jeszcze w sniegu lepiej niz nie jedno 4x4 se poradzi. przesiadajmy sie wszyscy na kaddetty

Mercedrech
 Wysłana - 14 styczeń 2010 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

rss20 pamiętaj że to 1.3, strach pomyśleć co by się działo jak by 1.8 pod kopułą grał

rss20
 Wysłana - 14 styczeń 2010 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

1,8 o juz by mogl z amerykancami na dragach sie mierzyc

Boss-man
 Wysłana - 19 styczeń 2010 09:30       [zgłoszenie naruszenia]

ewentualnie na odcinku kilometra ile razy bede musial uzyc lopaty?

13 lub 14, zależy jaka łopata

****a roz***ałeś mnie

Ludzie którzy piją są dla mnie niczym...niczym bracia

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

lancuchy - skutecznosc

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: BMW e39 525 tds | KAWALEK MOTORYZACYJNY | ubezpieczenie auta | do wlascicieli; PEUGOT 206 PROBLEM | bezwypadkowa bmw 6 | Wchodzenie na ręcznym szkodzi? | Został oszukany kupując samochód w USA | Samochód szefa, Śmieszne | Odciemnianie szyb%-) | Sobiesław Zasada- własna interpretacja techniki prowadzenia | Szkoła (NIE)bezpiecznej jazdy %) | Koszt rejestracji i podadek bo juz zgłupiałem. | skrzynia C5 | Czego słuchacie w aucie ? | VW Golf 3 (Chyba coś z elektryką) | Umowa kupna/ sprzedarzy | sA.? ?oneczko | ?el po goleniu | przelew od syna z zagranicy | wyksztalcenie po zsz i lo | klan | piotrkow | praca po finansach i rachunkowości | jailbait | raj wiara | akyz | akysz | fraggy | osaczony1 | aleska89 | A ? .? 1.lub | moja si??,ownia w pokoju | supleus | środki potencja | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.