FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1541 razy ¬

ROZRYWKA | Elektronika
laptop dla inyżniera 
[powiadom znajomego]    
Autor "laptop dla inyżniera"   

Lorant
 Wysłana - 1 lipiec 2008 21:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

tak jak w temacie poszukuje wydajnej, sprawdzonej i nie wadliwej maszyny w celach czysto edukacyjnych do pracy na programach o dużych wymaganiach graficznych wizualizacja, programy cadowskie, itp.
cena którą jestem w stanie pokryć to 3000 zł

Sporo czytałem na ten temat aczkolwiek nie czuje sie jeszcze na siłach by podjąć decyzje a komputer chciałbym jak najszybciej zakupić. Nacieszyć się nim i przygotować go do pracy. Próbowałem wychwycić informacje u sprzedawców/przedstawicieli aczkolwiek pazerność na wynagrodzenie zmieniała realia początkowego założenia.

Z tego co wyczytałem marki godne zaufania to m.in dell, ibm/lenowo, asus...

Wymagania podstawowe przede wszystkim grafika jak najlepsza, dysk w miarę możliwości szybki i duży w granicach 160-250gb, matryca 15,4 -15,9 tak jak wspomniałem wydajny przede wszystkim i nie wadliwy. Wiem, ze informacja w dzisiejszym czasie i dojście do okazyjnego produktu jest najważniejsza...

Dlatego osoby siedzące w temacie prosiłbym o poradę, na co zwrócić większą uwagę i przedstawienie modeli/marki/ceny. Kupno z allegro wchodzi w grę - mam nadzieje, ze dużych problemów przy tym nie ma?

Uprzejmie proszę o pomoc w doradztwie.

Kto nie widzi szczegółów, nic nie wie. A kto nic nie wie, mimowolnie robi się okrutny.

SureShot
 Wysłana - 1 lipiec 2008 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm ciezko bedzie ibm'a, hpka czy della,no moze z wyjatkiem dell'i z rodziny vostro wyciagnac za 3000,jesli oczywiscie pod uwage bierzemy procesor,duza ilosci ramu i grafike....szczególnie to ostatnie.
Asus...ogolnie mowi sie,ze to juz nie ta sama półka co dwie wczesniejsze firmy,ale wielu ma...wielu chwali,wielu narzeka.
Tak to juz jest z laptopami.
Jakosc wykonania?wlasciwie wszedzie podobna...no moze ibm jest troszke bardziej z przodu. ale za 3000 to raczej nie mozna marzyc o jakims szczytowym rozwiazaniu technicznych jesli chodzi o ibm.
Ogolnie,strasznie malo precyzyjnie okresliles swoje wymagania.

wadliwosc?wlasciwie na podobnym poziomie u wszystkich powaznych producentow.nikt nie moze sobie pozwolic na wtope przeciez wiec tego parametru raczej nie bierz na serio pod uwage...

[http://www.allegro.pl/item389926016_dell_vostro_1500_t7500_2_2_2gb_8600_gt_1680x1050.html]

to tak na szybko,bo wychodze z domu

bo zapomniales dodac,ze oprocz grafiki,najwazniejsza bedzie dla ciebie Pana Inżyniera rozdziałka matrycy.

Zmieniony przez - SureShot w dniu 2008-07-01 21:34:26

[www.riviera-spa.pl] ; [www.helse.pl]

Znawca -

Lorant
 Wysłana - 2 lipiec 2008 09:19      [zgłoszenie naruszenia]

Pozycja godna zaufania aczkolwiek sprzęt sprowadzany z USA, bez możliwości wzięcia na fakturę co komplikuje trochę sprawę dlatego prosiłbym jeszcze raz o typowanie, typ który został wyżej wymieniony zdecydowanie przypadł mi do gustu więc czekam na kolejnego asa z rękawa...

Sog leci ale mam nadzieje, ze coś jeszcze wrzucicie?

edit.
jakich informacji brakuje Panie Szpecu? =P Oferty prosiłbym z południowej części Polski, żeby w miarę możliwości nie był utrudniony dojazd. Mam nadzieje, ze nie jestem zbytnio wymagający jeśli tak to hmmm? Takie mieszane uczucia i wymagania wchodzą w grę przy takiej kwocie więc prosiłbym o wyrozumiałość i cierpliwość

Zmieniony przez - Lorant w dniu 2008-07-02 09:22:42

Kto nie widzi szczegółów, nic nie wie. A kto nic nie wie, mimowolnie robi się okrutny.

SureShot
 Wysłana - 2 lipiec 2008 13:35       [zgłoszenie naruszenia]

ok,jak ma byc na fakture,to przejrzyj jeszcze raz allegro wlasnie pod kątem tych delli.Moze,ktorys bedzie na vacie.Juz nie idz na taka latwizne...

od siebie dodam jak zwykle,bo sam mam i jestem niezmiernie zadowolonym,ze warto rozwazyc Compale...
[http://www.allegro.pl/item385672012_compal_jfl92_t8300_4096_250_gf_8600gt_512_bonusy.html]

swietny sprzet,bedziesz zadowolony. I nie sluchaj rad mruków,ktorzy go z gory dyskalifikuja bo nie ma firmowej naklejki,a nie mieli z nimi do czynienia.Nic lepszego za taka kase nie dostaniesz...

[http://www.allegro.pl/item387020340_compal_jfl92_wxga_t9300_4gb_320gb_wifi_wroclaw.html]

Zmieniony przez - SureShot w dniu 2008-07-02 13:42:45

[www.riviera-spa.pl] ; [www.helse.pl]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

laptop dla inyżniera