FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8968 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
leki homeopatyczne a kosciol 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "leki homeopatyczne a kosciol"   

Guru7
 Wysłana - 30 marzec 2007 11:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

ostatnio kolezanka mi mowila ze kosciol katolicki jest przeciwny lekom homeopatycznym , slyszal cos ktos o tym, jeśli to prawda to jakie ma argumeanety i co o tym sadzicie

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 30 marzec 2007 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

Pierwszy raz słyszę,żeby Kościół wtrącał się do leczenia wiernych.
W sumie można by to podciagnać, o niedbanie o zdrowie ,bo nie ma dowodów skuteczności.Ale to baaaaaardzo naciągane.

stateczna żona swojego męża%-)

vitoss
 Wysłana - 30 marzec 2007 11:31      [zgłoszenie naruszenia]

slyszalem cos o tym, podobno Kosciol jest do tego sceptycznie nastawiony, bo według argumentacji, w tych lekach są jakieś znikome ilości samego leku, więc zasadniczo nic by to nie dawało, a w koncu pomaga slyszalem tez taka opinie, ze przy procesie produkcji tych lekow odprawia sie jakies "obrzedy", zeby to niby mialo jakos pomoc zobacz tu jeszcze:

[pl.wikipedia.org/wiki/Homeopatia#Krytyka_homeopatii]
[http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,3889]
[apologetyka.katolik.net.pl/forum/showthread.php?t=50]

Impossible is nothing!

Guru7
 Wysłana - 30 marzec 2007 12:17      [zgłoszenie naruszenia]

ja w takim razie mam pytanie skoro widze tyle krytyki to czemu homeopatia jest tak popularna czy nie sadzicie ze cos jednak musi w tym byc?

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 30 marzec 2007 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/HOMEOPATIA%2D_co_o_niej_sadzicie_-t212500.html]

Ludzie mają skłonność wierzyć w takie dziwactwa

stateczna żona swojego męża%-)

hallucyon
 Wysłana - 30 marzec 2007 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

ja w takim razie mam pytanie skoro widze tyle krytyki to czemu homeopatia jest tak popularna czy nie sadzicie ze cos jednak musi w tym byc?

Homeopatia nie leczy, bo nie może...
Znamiennym jest, że producenci substancji homeopatycznych bardzo niechętnie przystają na propozycje poddania ich produktów wieloośrodkowym badaniom klinicznym. Co do popularności, w naturze człowieka jest chwytanie się metod jakoby szybko leczących, łatwo dostępnych i niewymagających zbytniego zaangażowania.

INSOMNIA
 Wysłana - 30 marzec 2007 14:34      [zgłoszenie naruszenia]

kosciol jest do wielu rzeczy sceptyczny srodowiska katolickie wpierdalaja sie do polityki itp. wiec nie widze sensu zwarzanie uwagi na ich opinie, robmy wszystko co jest w granicach prawa i to co uznajemy za stosowne;
no chyba ze ze ktos jest tak uzalezniony od opini 'duchownych' i robi wszystko to co oni mowia.
Ktos kiedys powiedzial ze najwiekszym manipulatorem jest kosciol- i poniekad ma racje
pzdr

Zmieniony przez - cobra688 w dniu 2007-03-30 14:37:28

Guru7
 Wysłana - 30 marzec 2007 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

zgadzam sie

a jesli ktos chce wiedziec cos wiecej to znalazlem taka stronke- calkiem fajna [homeopatiaok.pl/]

Grundman
Perpetuum mobile
 Wysłana - 30 marzec 2007 19:36      [zgłoszenie naruszenia]

Guru7 ja to już przecież wytłumaczyłem na Forum ZN. Kościół nie uznaje niczego czego nie ma w Piśmie Świętym albo czego nie potwierdzi nauka. Jak nie ma w piśmie świętym lub nie potwierdza nauka to musi być dziełem szatana <<< takie jest rozumowanie.

Namaste!

Ekspert -

Guru7
 Wysłana - 30 marzec 2007 21:17      [zgłoszenie naruszenia]

niestety
a wracajac do homeopatii to sam tego w koncu sprobuje i jak zadziala to nikt mi nie wmówi, że to jest złe

Grundman
Perpetuum mobile
 Wysłana - 31 marzec 2007 07:13      [zgłoszenie naruszenia]

Guru7 a tak już między nami ,jeśli mogę to spytam, co Ty masz z tą homeopatią że wszędzie zakładasz o tym tematy?

Namaste!

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

leki homeopatyczne a kosciol

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Warto przeczytać: Jak komus wytłumaczyć że boga niema? | Dziwna sytuacja | Jak do cholery.... | Pomocy!!! | Moja psychika - problem? | Slaba psychika ;/ | Choroba... | Wart mnie niż półtora tysiąc złotych - bezcenna wiedza. | Czy ktoś już wystąpił z koscioła? | Brak wiary w siebie a medytacja | G. Berkely - obalenie jego tez, pomocy! | Podświadoma samotność | Dlaczego kościół katolicki przyczynia się do zachorowań na AIDS? | Mięso w piątek... | zdrada czy nie??? | psycholog w warszawie doradzcie gdzie? | aleksandra woźniak | ola szwed playboy | zdjęcia | nagie | windows cd key | tatoo | geronimo | golenie | golić | zarost | dota | moonsp | erekcja | projekt ze statystyki | plaża | masturbacja | walenie konia | bmw | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.