FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 952 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Ścisłe
liczby zespolone 
[powiadom znajomego]    
Autor "liczby zespolone"   

lot737
 Wysłana - 3 kwiecień 2011 12:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Trzeba wykazać za pomocą liczb zespolonych, że a1+a2+a3=pi/2

Zacząłem tak, że zaznaczyłem punkty z1, z2, z3.Zapisałem: z1=1+i z2=2+i z3=3+i i nie pamiętam co się tam z tym dalej robiło... Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi to rozwiązał

P4tr1ck
 Wysłana - 3 kwiecień 2011 12:48      [zgłoszenie naruszenia]

Nie rozmyślałem nad tym zadaniem ale ja bym wyszedł od postaci Eular'a liczby zesplonej

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

tylus
HAKER
 Wysłana - 3 kwiecień 2011 23:31       [zgłoszenie naruszenia]

Z1 = a +jb
Z2 = c + jb
Z3 = d + jb

c = d - a

a + jb + d - a + jb + d + jb = z1 + z2 + z3

2d + 3jb = z1 + z2 + z3

arg(2d + 3jb) = pi/2

hmm masz podane jeszcze jakieś dane ?

Zmieniony przez - tylus w dniu 2011-04-03 23:32:18

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

liczby zespolone

Warto przeczytać: POTENCJAŁ PRZEWODNIKÓW I KONDENSATORY | Fizyka pole magnetyczne - proszę o pomoc | Rama, mała pomoc | Chemia i mole :/ | [Rach] Bilanse, tabelki itp. pomoc | mechanika - ruch złożony | [mat]ciekawostki o ukladach wsplorzednych | Statystyka opisowa kilka zadan pomocy | Materiały - kąt rozwarcia wgłębnika | Transmisja i Przetwarzanie Sygnałów. | Informatyka, Excel - Funkcja ''Jezeli'' | optyka geometryczna - proszę o pomoc | norma do obliczania schodow - podstawy budownictwa | fizyka proszę o pomoc w zadaniu | Przykład z matematyki proszę o pomoc | Powstawanie paliw węglowodorowych i syntetycznych | jabłczyńska | made in poland | rapidsharede | modele | sportowcy | hiszpania | mapa europy | Batman | wso | A?yczenia | xxxBĄNxxx | garsoniera | dzimdzim | co ostatnio ogladales | shah | samotność | samotny | Sprawdzian historia Igim,,Cyliwizacja rzymian,, | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.