FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1735 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
lipna sprawa ... 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "lipna sprawa ..."   

aisak476
 Wysłana - 27 marzec 2016 19:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Byłam w związku przez rok, na początku było za***iscie ale potem mu przestało zależeć, dużo razy mnie okłamywał aż się wkurzyłam i zerwałam. Od tego czasu minął prawie rok ja nic do niego nie czuje, nawet żałuje że tyle rzeczy mu wybaczyłam zamiast od razu zerwać. Moim problemem jest to że nie potrafię się w nikim zakochać, spotykałam się z paroma ale nic do nich nie potrafiłam poczuć. Sama nie wiem czy do kogokolwiek kiedyś coś poczuje ... To jest straszne bo przez to daje kosza tylu chłopakom ale nie chce robić im nadziei, co jest ze mną nie tak czego nie mogę znaleźć nikogo i zakochac się jak inni ..

INSOMNIA
 Wysłana - 27 marzec 2016 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

No, faktycznie lipna sprawa. Dzięki, że się tym z nami podzieliłaś

jeronimooo
J.B.
 Wysłana - 4 kwiecień 2016 14:05      [zgłoszenie naruszenia]

Może jesteś brzydka, wyrywają Cię sami brzydcy i dlatego nie możesz nic poczuć bo Ci się nie podobają zwyczajnie. Najlepiej pokaż foto i przeprowadzimy ankietę.

aisak476
 Wysłana - 4 kwiecień 2016 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

haha nie dodam jeszcze ktoś znajomy może mnie zobaczy ... Nie o to chodzi bo dużo z tych chłopaków mi się podoba ale nie potrafię się w nich zakochać ...

jeronimooo
J.B.
 Wysłana - 6 kwiecień 2016 13:40      [zgłoszenie naruszenia]

to dodaj zdjęcia adoratorów, kobiety z forum zaraz rozstrzygną, czy to przystojniaki, czy ****e janusze.

aisak476
 Wysłana - 6 kwiecień 2016 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

wydaje mi się że to mi mają się podobać a nie komuś innemu ale mimo to nie którzy z nich nie tylko moim zdaniem są przystojni

pavlo90
 Wysłana - 9 kwiecień 2016 14:21      [zgłoszenie naruszenia]

daj zdjecie sywetki
bez twarzy :)

to tez duzo powie

max-scifi
 Wysłana - 8 sierpień 2016 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

A ruchalas sie z ktoryms z tych nastepnych?

Boonat
 Wysłana - 12 sierpień 2016 21:09      [zgłoszenie naruszenia]

Mysle ze powinna poszukać koksa z insomni

LPC
 Wysłana - 27 sierpień 2016 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

Autorko, to kwestia Twojego podejścia, poznaj kogoś kto ma podobne pasję albo zainteresowania to pomoże. Uwierz, że sama się zdziwisz, że nagle czujesz coś do kogoś i się zakochałaś :) daj temu szansę i nie myśl na "nie" skreślając już na początku kogoś myśląc o przeszłości.

"Po co gonic zajączka skoro tak fajnie sie za nim biegnie"

Znawca -

Jennymoor
 Wysłana - 28 styczeń 2017 15:32       [zgłoszenie naruszenia]

A moim zdaniem powinnas przestac szukac i zaczerpnac wolnosci od zwiazkow czy innych tworow zwiazkopodobnych. Taki reset mozgu sobie zrob, poimprezuj, zrob cos dla siebie i nie zparzataj glowy czy cos wyjdzie czy nie. jak cos sie znajdzie to sie znajdzie, takie zycie. Mam wrazenie ze szukasz podobnych emocji jakie towarzyszyly ci na poczatku znajomosci z bylym i dlatego trudno ci spojrzec na innych troche z innej manki. Moge sie mylic ale u mnie bylo podobnie, ale jakos dalam rade.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

lipna sprawa ...

Warto przeczytać: Wiara zniszczyła mój związek ... | moja dziewczyna mnie wczoraj załamała... | Telefony po alko | Dziwne to wszystko | ''moja dziewczyna'' | przyjaźń. | Wrobiła mnie w ciąże | Rozmowa o sexie w zwiazku | Droga Insomnio.... | Pocieszalnia vol. 5 | Dziewczyna ze szkoły - jak zagadać? :P | Ta insomnia to jednak kochana jest... | jestem malo dojrzaly %-) | Nauczycielka... | Czy kochałeś kiedyś prawdziwą miłością? | Czy ona jest moją dziewczyną? Proszę o pomoc. | monolog penisa | gutierrez | iaeste | korwin | wywiad z pafielem | karina gazy | THe WIre | prawo ulicy | politechnika | zboczenie | zboczenia | zwierz | zwierzu | antonio | popers | poppers | papież | zegarki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.