FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 907 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
lit. podmiotu, caly utwor czy tylko czesc? 
[powiadom znajomego]    
Autor "lit. podmiotu, caly utwor czy tylko czesc?"   

Vartor
 Wysłana - 2 kwiecień 2007 15:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, czy do lit. podmiotu moge wpisac czesc utworu, np. sama "Wielka Improwizacje" z III cz. "Dziadów" czy musze cały utwór. Jeżeli mozna np. rozdzial to w jaki sposob zapisac calosc w konspekcie?
Natomiast jesli musze caly utwor, to moge odwolywac sie tylko do wybranego przeze mnie fragmentu, czy musze temat omowic na podst. calego utworu?
Z gory dzikeuje za pomoc :p

Zmieniony przez - Vartor w dniu 2007-04-02 15:14:29

onlyhope22
 Wysłana - 2 kwiecień 2007 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

możesz spokojnie zaznaczać część i korzystać tylko z tej częsci ale w bibliografii musisz to zaznaczyc z jakich stron korzystasz i jaki to rozdział

Vartor
 Wysłana - 2 kwiecień 2007 17:05      [zgłoszenie naruszenia]

wiem ze tak moge zrobic z lit. przedmiotu, ale niewiem czy w ten sposob moge zapisac utwor do lit. podmiotu, zaglada tu moze ktos to zapisuje w ten sposob fragment utworu? :P

onlyhope22
 Wysłana - 2 kwiecień 2007 18:21      [zgłoszenie naruszenia]

tak ja własnie tak zrobiłam:P i nie mam źle wiec gites;P rób i się nei zamartwiaj logiczne ze skoro wykorzystujesz w swojej pracy tylko jedne fragment, rozdział czy wiersz na cała ksiażkę to nie musisz jej całej czytać skoro ci to niepotrzebne w pracy

Ventas
 Wysłana - 2 kwiecień 2007 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

Dziady mozesz zapisac jedynie w literaturze podmiotu! a w jaki sposob? Jesli chcesz posluzyc sie jedynie jakims rozdzialem mozesz napisac w bibliografii np.:
Jan Paweł II: Tajemnica miłosierdzia. [W tegoż:] Pamięć i tożsamość (Rozmowy na przełomie tysiącleci). Kraków 2005, s. 58.
(czyli-autor,tylul rozdzialu, [w tegoż] lub [W:], tytul ksiazki, miejsce, rok wydania i strona poczatkowa danego rozdzialu)

Zmieniony przez - Ventas w dniu 2007-04-02 18:25:22

Zmarł naturalną śmiercią-sztylet w sercu naturalnie powoduje śmierć xD

stroficzka
 Wysłana - 2 kwiecień 2007 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

jak wyzej "tegoż" rzadziej sie stosuje...raczej samo [w:]

[wizaz.pl/akcje/vichy/glosowanie.php?id=78525] KLIKNIJ PROSZĘ :)

Znawca -

Vartor
 Wysłana - 2 kwiecień 2007 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

Ventas i onlyhope22 po SOG'u, dzieki ;)

onlyhope22
 Wysłana - 2 kwiecień 2007 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

vartor oczywiście nei ma za co;) też pisze teraz maturkę i szykuje tą durną prezentacje i często tez liczyłam na czyjąś pomoc więc sama teraz pomagam;) zdania maturki zycze pozdrawiam:*

sheriff_
 Wysłana - 4 kwiecień 2007 16:17      [zgłoszenie naruszenia]

ale wiesz ze dziady czesc III to lektura obowiazkowa wiec czy wezmiesz fragment to i tak moga cie zapytac z całosci

Vartor
 Wysłana - 4 kwiecień 2007 17:45       [zgłoszenie naruszenia]

wiem, wiem, wpisalem calosc, konsultowaem z innymi nauczycielami w szkole i teoretycznie moglbym wpisac strony, z ktorych korzystam, ale powiedziano mi, ze w jaki sposob przedstawie problem na maturze, czy korzystajac z 1 fragm czy z calej ksiazki to moj wybor, i komisja musi to uznac bo praca indywidualna, a tresc musze znac cala( z tym najmniejszy problem :P) jeszcze raz wiekie dzieki ;)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

lit. podmiotu, caly utwor czy tylko czesc?

Warto przeczytać: | | yasminelle 28 | scott | rozmiar biustu | rozmiar piersi | pomysł na gre wstępną | gołota saleta | booty-luv | zaba | booty luv | final | tatuaż juzus | out of body experience | chat kamerki | gołota | bramka sms play | czA,owiek bez zasad | atorvox | niski wzrost u kobiet | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.