FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3434 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
lojalka w firmie 
[powiadom znajomego]    
Autor "lojalka w firmie"   

zgnilas
 Wysłana - 25 listopad 2007 11:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam.mam pewien problem.chce zmienic prace ale podpisalem w mojej aktualne firmie ze przez rok po odejsciu od niej nie moge podjac pracy w tej samej branzy(oczywiscie chce przejsc do konkurencji)Czy ten aneks ktory podpisalem jest legalny i moga podjac co do mojej osoby jakies kroki(mam napisana kare za zlamanie umowy-15tys).
dzieki za odpowiedz

damian_s
 Wysłana - 25 listopad 2007 11:51      [zgłoszenie naruszenia]

Też mam lojalkę podpisaną.
Przeczytaj dokładnie to co podpisałeś.
Luka polega na tym, że jeżeli lojalka obejmuje tylko twoje odejście z pracy na własne życzenie to zawsze możesz zrobić wszystko żeby to pracodawca Cię zwolnił. I w tedy lojalka Cię nie dotyka. Patent sprawdzony

zgnilas
 Wysłana - 25 listopad 2007 12:16      [zgłoszenie naruszenia]

troche za pozno bo juz mam zlozone wypowiedzenie do konca miesiaca

Jaroch
 Wysłana - 25 listopad 2007 16:20      [zgłoszenie naruszenia]

no to masz problem

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

Kask
 Wysłana - 25 listopad 2007 18:50      [zgłoszenie naruszenia]

Nie moga Ci nic zrobic.
Ja tez podpisywalem na 2 lata i przeszedlem i nic mi nie zrobili.
Choc lojalka lojalce nierowna bo u mnie chodzilo o nie ujawnianie poufnych inforamcji o firmie a takich nie ujawnilem nowemu pracodawcy.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -

damian_s
 Wysłana - 27 listopad 2007 00:23       [zgłoszenie naruszenia]

To żadnej lojalki nie podpisałes właściwie.
Lojalka to tak na dobra sprawę pakt z diabłem.
Podpisujesz świadomie, zobowiązujesz się, że nie będziesz pracować przez rok dla konkurencji i twój były już pracodawca śmiało może od Ciebie żądać kasy.
Każdy sąd przyzna mu racje.
Ale wszystko zależy od byłego pracodawcy i od tego w jakiej branży pracujesz.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

lojalka w firmie

Warto przeczytać: Kredyt - kupno miezkania | Allegro-odesłanie paczki | Sprzedaz programów | Jak uzyskać obywatelstwo niemieckie? | Trudna sprawa z allegro | co można zrobić z nr dowodu? | Staż z up, a umowa zlecenie. | Weksel | Podleganie ubezpieczeniu społecznemu i zdrowotnemu | spadkobierca ? | Próba sprzedaży dekodera telewizji cyfrowej | Przelew | Śmierć ojca - dziedziczenie | Dziedziczenie po Wuju | Pobyt w ośrodku wypoczynkowym - rachunek | Korepetycje. | czikulinka | obserwatorfinansowypl | lilalu | loya | wilcze gniazdo | mad max | Rozkład normalny liczby sygnałów o awarii docierających do punktów kontrolnych w stacjach diagnostycznych urządzenia elektroniczne | zadania | aleksander | tatu | psychika zbrodniarza | laski z sympati | najlepsza1988 | zamro | gracjam | ucieczka | euroset | audi v8 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.