FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 953 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
lokata eurobank lub jakaś korzystniejsza ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "lokata eurobank lub jakaś korzystniejsza ?"   

Xwrite
 Wysłana - 9 czerwiec 2010 16:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam
obecnie posiadam lokatę w fortis banku i kończy mi się w tym miesiącu i planuje ją zmienić. Chodzi mi bardziej o takie krótko terminowe 3-5miesięcy. Patrząc na rankingi najkorzystniej wypada Eurobank(mam w pobliżu placówkę czego nie można powiedzieć o innych bankach ). Orientuje się ktoś jak to wypada z dostępem do tej lokaty czy nie będzie żadnych problemów gdybym np. chciał zrezygnować. Co sądzicie o lokatach tzw. jednodniowych w tym samym banku ? myślę że kwota będzie około 15tys

armani_22
 Wysłana - 9 czerwiec 2010 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

Obecnie najkorzystniejszym rozwiązaniem jest konto oszczędnościowe w Polbanku. Zysk na czysto wynosi 5,5%. Jest to rachunek z dzienna kapitalizacją odsetek, dzięki czemu nie płacimy podatku Belki. :)

Delight
 Wysłana - 9 czerwiec 2010 21:02      [zgłoszenie naruszenia]

Lokaty z założenia nie są żeby zarabiać tylko trzymać pieniądze przed inflacją

Xwrite
 Wysłana - 10 czerwiec 2010 01:03      [zgłoszenie naruszenia]

a co sądzisz o kontach oszczędnościowych dostępnych w Kredyt Banku lub Eurobanku ? które będzie lepsze ponieważ tylko te mam dostępne u siebie w mieście ?

Zmieniony przez - Xwrite w dniu 2010-06-10 01:18:06

Eska
 Wysłana - 10 czerwiec 2010 11:21      [zgłoszenie naruszenia]

wybierz to z najlepszym oprocentowaniem. Jedynie Polbank bym unikal to jest dziwny bank strasznie ciezki w obsludze. Do tego nie sa w polskim BFG wiec jak zbankrutuja to nie dostaniesz kasy. Jedynie bedziesz musial udac sie do grecji i tam walczyc o swoja kase...

lepiej wybierz jakis bank co jest w BFG i ma najlepsze oprocentowanie. Najlepiej z dzienna kapitalizacja.

Co do oddzialu banku to bym sie tym nie kierowal co masz najblizej bo mozesz zalozyc wszystko przez internet. No ale mysle ze eurobank jest ok zawsze mial 'dobre' procenty.

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Znawca -

prezes85
 Wysłana - 10 czerwiec 2010 11:24      [zgłoszenie naruszenia]

Do tego nie sa w polskim BFG wiec jak zbankrutuja to nie dostaniesz kasy.

serio wierzycie w te gwarancje przy 30-40 mld złotych dziury w budżecie co roku (to tylko oficjalny)?

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Jonin_Shadow
 Wysłana - 13 czerwiec 2010 19:07      [zgłoszenie naruszenia]

Co do Polbanku to 51% kapitału grupy EFG należy do Szwajcarii, więc "bank" raczej nie zbankrutuje. Eurobank w Grecji( bo Polbank to tak naprawdę bank, który widnieje wszędzie indziej pod szyldem Eurobank) zakończył rok 2009 na dużym plusie. Tak samo oddział w Polsce. Obecnie walczą o depozyt i naprawdę można dobrze zarobić na tych lokatach/kontach.

PS: jak już mówimy od odzyskaniu swoich środków to gwarancję Polbanku są 2x większe niż wszystkich innych banków Polsce.

Zmieniony przez - Jonin_Shadow w dniu 2010-06-13 19:08:01

fiend
 Wysłana - 13 czerwiec 2010 20:53       [zgłoszenie naruszenia]

Po pierwsze:

jak ktos powyzej wspominal unikalbym bankow z kapitałem Greckim, tymbardziej, ze jest (chyba) lepsza propozycja na rynku finansowym.

Ja korzystam z usług OpenFinance, ktorzy oferuja lokaty 6 i 12 msc w Getin-Noble banku.

Generalnie oprocentowanie nominalne wynosi 5.65% netto (kapitalizacja dzienna wiec omija Belkę), natomiast przy odpowiednim podzieleniu na lokaty kapitału (nie ma limitu ilosci lokat), mozna wycisnac prawie 6% netto, co odpowiada ponad 7% brutto.

[http://www.crossfit.pl/]
zapraszam na moje www nt alternatywnego podejścia do ćwiczeń

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

lokata eurobank lub jakaś korzystniejsza ?

Warto przeczytać: dewastacja znakow drogowych | umowa kupna sprzedaży | źródło (czyli podanie skąd jest info) | Krętacze z Orange | Dzwon i Problem | Mam ważną domene jak ja dobrze sprzedać? Bardzo prosze o pomoc | atrakcyjność inwestycyjna Polska, a Białoruś | webdesign, praca na wakacje | wybita szyba | prawo konsumenta? | pisanie prac mgr/inż | pyatnie | Praca w UK a rozliczenie podatkowe 2007 | sprzedaz lekow przez net | Zatrzymanie autobusu pod komendą | Faktura | otyłość | durex devil | w basenie | dron | nju | poker | griffonia | przyjaciel | mr vintage | elegancko | sens życia | seks z synem | dopalacze adresy sklepow | xvideos | to jest wejscie | casio mrp 700 | wspomnienia | masturbacja krem | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.