FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3328 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
mój chłopak nie chce się ze mną kochać! 
[powiadom znajomego]    
Autor "mój chłopak nie chce się ze mną kochać!"   

mrugalska
 Wysłana - 21 marzec 2010 00:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witajcie. może powinnam umieścić temat na forum "seks", ale mam wrażenie, że jest to bardziej związane z kwestiami bardziej subtelnymi... ja i mój chłopak jesteśmy ze sobą od roku, do tej pory wszystko układało się świetnie... do czasu, aż zdarzyło mu się "nie dać rady" w łóżku, to znaczy - nie mógł osiągnąć erekcji. był wtedy zmęczony i zestresowany i nigdy potem już się nie zdarzyło (to było 3 tygodnie temu). tylko, że on zaczął się ode mnie odsuwać, coraz rzadziej chce uprawiać seks. mam wrażenie, że ma jakąś obsesję na punkcie impotencji (ma 30 lat, więc bez przesady, na Boga!). próbuję z nim gadać, ale może od złej strony? nie wiem, poradźcie coś, bo bardzo go kocham i ciężko mi z tą całą sytuacją...

Delta89
 Wysłana - 21 marzec 2010 00:08      [zgłoszenie naruszenia]

Rozmawiaj z nim ,staraj się inicjować sex ,kup jakąś fajną bieliznę czy coś .Szczerze to nie wiem co się robi w takiej sytuacji... ;D

Daer
 Wysłana - 21 marzec 2010 00:18      [zgłoszenie naruszenia]

A Ty ile masz lat?

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

mrugalska
 Wysłana - 21 marzec 2010 00:23      [zgłoszenie naruszenia]

mam 25 lat.

pokuusa
 Wysłana - 21 marzec 2010 00:43     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

arch1ebald
 Wysłana - 21 marzec 2010 02:04      [zgłoszenie naruszenia]

pokusa przeczytaj czasem 1szy post dokladnie zanim sie wypowiesz

a co do samego tematu - sprobuj z nim pogadac, a jak to nie pomoze to wybierzcie sie do seksuologa

Zmieniony przez - arch1ebald w dniu 2010-03-21 02:06:17

"A riczer to jest riczer. To osoba dażona na magazynie dużym szacunkiem."

~ulti, 2k18

Ekspert -

NATASZ
 Wysłana - 21 marzec 2010 02:34      [zgłoszenie naruszenia]

dolej mu hiszpanskiej muchy

]:->

Los sprzyja odważnym

shogun2111
 Wysłana - 21 marzec 2010 02:41      [zgłoszenie naruszenia]

Moze go juz nie podniecasz, moze cos mu obrzydziło sex z toba (spotykaliscie sie rok zanim zaczeliscie uprawiac sex , moze on wyobrazal sobie co innego i sie rozczarowal tym sexem), moze za duzo mysli o problemie z erekcja i obawia sie ze znowu mu nie stanie, moze ma inna, moze ma depresje a moze cos innego

[http://www.youtube.com/watch?v=PvU8mIOQhnM]
kazda dupa ma kvrestwo we krwii, tylko u jednych ta krew szybciej krazy EHEHE

Znawca -

cepuch
 Wysłana - 21 marzec 2010 06:26      [zgłoszenie naruszenia]

wg mnie Ci co pisza, ze masz sie postarac (kupowanie bielizny, zachecanie go itp) sa w bledzie. Dlaczego? Dlatego, ze im bardziej sie starasz tym bardziej sie bedziesz oddalala od niego poniewaz skoro uroil sobie, ze nie moze sprostac Twoim oczekiwanim, ze mu nie staje itp wiec kiedy Ty zaczniesz sie starac on wtedy sobie pomysli "Kvrwa ona chce sie rvchac a co jak znow mi nie stanie? co jak znow zawiode?" i przez takie cos koles odrazu sie wycofuje, bo lepiej bedzie sie z tym czul, bo jak wiadomo mezczyzni z gory zakladaja, ze im nie wyjdzie i latwiej pogodzic sie z tym, ze sie w ogole nie sprobowalo niz z porazka i przegrana bo nikt jej nie lubi a jesli sie nie sprobowalo wtedy nie ma sie zalu. Jak na moje oko to musisz z nim rozmawiac szczerze ale nie non stop, tylko stopniowo, jesli dasz mu odsapnac od tego zamiast ciagle zmuszac go do tak wrazliwego tematu to sam wkoncu powinien cos dzialac

Zmieniony przez - cepuch w dniu 2010-03-21 06:27:49

fredens
 Wysłana - 21 marzec 2010 08:28      [zgłoszenie naruszenia]

rucha na boku

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

endelea
 Wysłana - 21 marzec 2010 10:17      [zgłoszenie naruszenia]

znudził się

za darmo nie ma nic..

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

mój chłopak nie chce się ze mną kochać!

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Miłość a zauroczenie | Niech że mi ktoś wyjaśni moje dziwne zachowanie ;/ | zerwanie... - egzekucja | Po co ten dzial? | Gdzie najczęściej poznajecie swoje dziewczyny? | Toksyczne związki. "Gorsza" miłość. | Dziwne jazdy ... | różnica wieku | MIŁOŚĆ jest prymitywna | Egozim w związku | A takie pytanie do kobiet. | 3 numery | Prawdziwych romantyków już nie ma??? | Koniec Związku - prezent urodzinowy | Co to próżność? | Temat singli;-) | cipa | eminem | elmapet | straszne historiie | zbiornik | kantor | prawiczek | cipa ciekawa | lisa ann | żelazko | pułapka | foty dzieci jp | n k | kośció | malcolmm | multi bitch slap | allegro opłaty | renault megane | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.