FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1936 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
męska obraza...i co dalej... 
[powiadom znajomego]    
Autor "męska obraza...i co dalej..."   

sreberko
 Wysłana - 6 wrzesień 2008 18:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Wszystko ładnie, pięknie, idę z moim menem a wesele na dniach. Szukam kiecki od tygodnia, nie mogę nic znaleźć. On chcę żebym kupiła krótką, ja chcę założyć do kolan. I sam nagle proponuje, że pojedziemy razem i wybierzemy sukienkę normalnie szok.Myślę ok, umawiamy się idziemy na te zakupy i...dramat...w pierwszym sklepie. Wynalazł jedną-okropną, krótką, jak koszulka do spania, albo i gorzej powiedziałam, że nie chcę takiej. Już oburzenie. Wyszukał koleją...już sama nie wiem która była lepsza...powiedziałam, że nie czułabym się dobrze w czymś takim..a on mi mówi, że nie będzie w takiej atmosferze robił zakupów...odwrócił się i po prostu wyszedł...więc ja poszłam na tramwaj i tyle widzieliśmy się. Szlak mnie jasny prawie trafił, tak mi się ciśnienie podniosło. Nie zamierzam wyglądać jak dz***a na tym weselu. No tylko co ja mam teraz zrobić...odezwać się pierwsza...przeprosić nie wiem za co??? Zgodzić się na krótką? Czy po prostu się nie odzywać...Czy się odezwać i powiedzieć,że dziękuję za udane zakupy i sama sobie poradzę...Czy powiedzieć, że już mi się odechciało wesela...Wiem problem raczej marny...ale co ja ma robić???HELPPPPP !!!

h1m
 Wysłana - 6 wrzesień 2008 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

Twój chłopak widać jest niedojrzały emocjonalnie skoro robi takie problemy, ja na Twoim miejscu bym sie nie odzywał, niech sam przyleci przepraszać, albo sie nie odezwie i problem z głowy.

Znawca -

sreberko
 Wysłana - 6 wrzesień 2008 18:30      [zgłoszenie naruszenia]

niedojrzały emocjonalnie...ma 28 lat i robi doktorat z psychologii...aż mi wstyd za niego czasem...tzn. konkretnie to teraz..

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 6 wrzesień 2008 18:33      [zgłoszenie naruszenia]

hahhhahahahahahahahahaha

Niech sobie zrobi doktorat z życia, bo toż to dziecko...

Mamo on mi zabrał foremkę, a ja samymi grabkami bawić się nie będę !

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

StoPRO
 Wysłana - 6 wrzesień 2008 18:34      [zgłoszenie naruszenia]

Moze masz ladne nogi a on chce sie pochwalic, sa rozne typy
Jak normalnie sie zachowywalas to czekaj az on sie odezwie i zaproponuj kompromis np. taka dlugosc do kolan lub cos bardziej obcislego..., jesli to ty zepsulas "atmosfere zakupow" to zadzwon pierwsza, tylko pomysl obiektywnie jak to bylo.

Swoja droga dziwny koles ze robi fochy o stroj na wesele

Lorant
 Wysłana - 6 wrzesień 2008 18:34      [zgłoszenie naruszenia]

zazwyczaj problem wyżej wspomniany jest po stronie kobiet. Tzn kobiety zarzucają swoim facetom zły, naganny ubiór i każą coś zmienić. Z mojej strony to wygląda na dziecinną zachciankę, którą bym nie tolerował aczkolwiek sens w tym by mu przemówić do rozumu bynajmniej spróbować z nim porozmawiać jeszcze raz i przedstawić Twój tok rozumowania dosłownie.
Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście kompromis. Szukać go gdzie się da...

Co człowiek to inny światopogląd ale jak jesteś osobą twardo stąpającą po ziemi będziesz się trzymać swojego...

Jeśli masz zgrabne nogi czemu nie pokazać swoich dobrych stron? Oczywiście nie mam na myśli miniówki wszystko w dobrym smaku.
Osobiście gdybym miał zgrabną żonę o nad przeciętnych nogach również zasugerowałbym na odkrycie oczywiście tej części ciała.

Kto nie widzi szczegółów, nic nie wie. A kto nic nie wie, mimowolnie robi się okrutny.

h1m
 Wysłana - 6 wrzesień 2008 18:35      [zgłoszenie naruszenia]

Ile macie lat? Konkretnie on mnie interesuje, bo jak dla mnie to max 16.

Znawca -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 6 wrzesień 2008 18:35      [zgłoszenie naruszenia]

Doktorat z psychologii, a baby "namówić" ( wpłynąć na nią ) na kupno krótkiej sukienki nie potrafi

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2008-09-06 18:36:24

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

StoPRO
 Wysłana - 6 wrzesień 2008 18:37      [zgłoszenie naruszenia]

Moon moze to wlasnie jego taktyka

sreberko
 Wysłana - 6 wrzesień 2008 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

no ok, nogi mam naprawdę zgrabne, ale nie zamierzam kupić niczego w czym się będę źle czuła...ale pomysł super z tym kompromisem, obcisła - nie ma problemu, tylko ta długość...Ciężko powiedzieć kto zepsuł atmosferę...ja nawet nie zdążyłam nic powiedzieć, poza tym, że jedna kiecka mi się nie podoba, a w drugiej bym się źle czuła...więc póki co przemilczę trochę, może go jednak coś ruszy...

sreberko
 Wysłana - 6 wrzesień 2008 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

hahaha nie 16
ja ma 22 an 28

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

męska obraza...i co dalej...

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | pamiętniki z wakacji | grafik | jak zamie?cic film z youtube | zycie w jaskini | zycie bezdomnego | rzym | pieprzyki | ilona | modele stadionA3w | najlepszego | z synem | a6w | zimack | perfumy fm | nia na nk | sennik | opowieści o dużym penisie | duży penis | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.