FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2060 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
męski problem 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "męski problem"   

oli1228
 Wysłana - 17 luty 2010 17:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

siema.mam pewien problem.mam 18 lat i jestem prawiczkiem.mialem kilka okazji z dziewczynami ale zawsze jak juz byla gra wstepna i wgl to mi niechcial stanac.ostatnio nieprzejmowalem sie tym ale teraz znalazlem sobie dziewczyne no i ona jest juz troche doswiadczona,boje sie ze jak przyjdzie co do czego to sie osmiesze.nieiwem czym to jest spowodowane od 14 roku zycia masturbuje sie prkatycznie codzienie i do tego pale duzo fajek,jestem nałogowcem.nieiwem czy to jest moim problemem.czym mam sie przestac masturbowac czy to przez fajki choc to watpliwe.doradzcie cos

pitrek20
 Wysłana - 17 luty 2010 17:41     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt5 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

oli1228
 Wysłana - 17 luty 2010 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki;]

Angel...
 Wysłana - 17 luty 2010 17:47     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt5 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

Siena88
 Wysłana - 17 luty 2010 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli przy masturbacji wzwód jest to problem leży raczej w psychice. Po prostu za bardzo się spinasz, chcesz wypaść jak najlepiej skupiasz się na tym i jest klops. Proponuję troszkę alkoholu dla rozluźnienia i przede wszystkim podejście na spokojnie do tematu. Dziewczynie na pewno na Tobie zależy i nawet jeżeli coś by nie poszło naprawdę możecie próbować do woli a ona na pewno nie poczuje się zawiedziona. Każda kobieta przechodzi przez swój pierwszy raz i wie jak to wygląda i żadna normalna nie będzie niczego krytykowała bo wie jak się człowiek spina. Także ja zalecam luźną atmosferę i luźne podejście a wszystko pójdzie jak po maśle ;)

oli1228
 Wysłana - 17 luty 2010 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

to se sam tnij,jak niemasz nic ciekawego do powiedzenia to sie woglole nieodzywaj;))

Angel...
 Wysłana - 17 luty 2010 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

no ja juz sobie ucielam i teraz jestem kobieta

Ekspert -

pitrek20
 Wysłana - 17 luty 2010 17:55      [zgłoszenie naruszenia]

****. wogole to gdzie jest mod? temat podwieszony o regulaminie a codziennie od pyty tematów z dupy.
osoba piszaca na zamowienie juz chyvba nie ma pomysłów...

Ruskoniemieckie skurwesyństwo żydoskie u władzy. By żyło się kurwa lepiej!!!!!!!!!!!!!!!!!

oli1228
 Wysłana - 17 luty 2010 17:57      [zgłoszenie naruszenia]

masz bujna wyobraznie.

Jauz
 Wysłana - 17 luty 2010 18:00      [zgłoszenie naruszenia]

jak siena

troche alku i luz,im bardziej sie starasz tym gorzej na tym wychodzisz,niesty,takze take it easy

Marespl
 Wysłana - 17 luty 2010 19:36      [zgłoszenie naruszenia]

trza operować.

"W herbie mamy młoty oraz miasta Lubin znak...

[profile.xfire.com/marespl]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

męski problem

Strony: 1 2

Warto przeczytać: mam wazne zapytanie | Dlaczego tak......? | Czy można zajść w ciąże?????????? | krew | Jakie prawdopodobieństwo...? | dziewczyna nie chce minety :( | prezerwatywy - gdzie je nosicie ? | Penetracja waginalna | Skok w bok | Ginekolog a Mama | poradnik jak wyrwac blachare - czyli co kazdy dres i dj jay wiedziec powinien | Młodzi gniewni | panowie czy chodzicie z podwiniętym napletkiem? | Ekhm .. Facet Nie Chce Się Ze Mną Kochać :/ | Ciąża a okres, być może kilka plemników... Czyli popularny zestaw.. :) | brak mocy przy drugim razie :) | w140 | Totenburg tajemnicze mauzoleum w Wałbrzychu | kubek kawa | kubek na kawe | przegrańcy życiowi | smoleńsku | Immortal Technique | aldona orman | analiza techniczna | analiza | smolensk | sons of anarchy | prezent | SOCHA | Fin | wszystko | blitz | Badoo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.